Sport

miniSport
Zagrali dobrze w drugiej połowie
Korona Wschowa przegrała mecz wyjazdowy z Dzonkowianką Raculą 2:4. Mecz zakończył się właściwie po 30 minutach, bo gospodarze szybko strzelili 4 bramki. W drugiej połowie trener dokonał zmia... więcej
04.11.20130 1143
miniSport
Virtus w kolejnej rundzie Ligi Młodziczek
W Nowej Soli odbył się kolejny turniej Lubuskiej Ligi Młodziczek z udziałem siatkarek Virtusa Szlichtyngowa. Nasz zespół przegrał z gospodyniami 0:2 (15:25, 10:25), i zwyciężył Świt Drzonk... więcej
30.10.20132 1341
miniSport
Kolejny mecz będzie prestiżowy
Wschowsko Sławskie Towarzystwo Koszykówki zwyciężyło w sobotę KKS Siechnica 72:66. W najbliższy weekend naszych koszykarzy czeka świąteczna przerwa, a 9 listopada zagrają prestiżowy mecz z ... więcej
29.10.20132 1477
miniSport
Złota Korona
Lepiej od seniorów spisują się młodsze drużyny Korony Wschowa. Swoją ligę zwyciężyli młodzicy, do czołowych drużyn swoich rozgrywek należą też trampkarze i juniorzy.   W niedzielę ... więcej
29.10.20132 2303
miniSport
Dobre występy małych siatkarek ze Wschowy i Szlichtyngowej
W miniony weekend młode siatkarki ze Wschowy i z Szlichtyngowej uczestniczyły w turnieju Volleymania Dolny Śląsk. Do Głogowa zjechały młede adeptki siatkówki z Dolnego Śląska więcej
29.10.20136 1661
miniSport
Zwycięstwo bez porywów
Dąb Balcerzak i Sp. Sława Przybyszów zwyciężył na własnym boisku Piast Czerwieńsk 1:0. Rywal od początku bronił sie całą jedenastką na własnej połowie. Wiele do życzenia pozostawia te... więcej
28.10.20130 1131
miniSport
Najsłabszy mecz Korony
Piłkarze Korony Wschowa przegrali na własnym boisku z ostatnią drużyną w tabeli Mieszkiem Konotop 0:2. Jak twierdzi Rafał Kulczykowski był to najsłabszy mecz jego podopiecznych odkąd to on ... więcej
28.10.20134 1412
miniSport
Gra WSTK
W najbliższą sobotę, o godzinie 18.00, w Sali Gimnazjum Nr 2, Wschowsko Sławskie Towarzystwo Koszykówki zagra mecz ligowy z KKS Siechnica. Nasza drużyna zwyciężyła jeden z trzech rozegranych ... więcej
24.10.20137 1525
miniSport
Gimnazjum nr 2: Mistrzowie województwa i brązowe medalistki
Znakomicie zaprezentowali się w tegorocznych finałach Mistrzostw Województwa w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w biegach przełajowych uczennice i uczniowie Gimnazjum Nr 2 we Wschowie więcej
24.10.20131 1785
miniSport
Więcej zawodów w przyszłym roku - podsumowanie sezonu WKM
Robert Jaromin, który ostatecznie zajął 4 miejsce. Do trzeciego w klasyfikacji sezonu Mirosława Kowalskiego z Gdańska stracił tylko 6 punktów, a rywalizacja między tymi zawodnikami toczyła si... więcej
Dorosz, Zienkiewicz i Piotrowski najlepsi w strefie zachodniej
Zakończyły się tegoroczne Mistrzostwa Polski Strefy Zachodniej w motocrossie. Najlepsi w swoich klasach okazali sie Bartosz Dorosz, Gabor Zienkiewicz i Janusz Piotrowski. Wschowski Klub Motorowy zd... więcej
14.10.20130 1493
miniSport
Zwycięstwo po trudnym i ciekawym meczu
Dąb Balcerzak i Sp. Sława Przybyszów pokonał na własnym boisku Budowlanych Lubsko 2:1. Mecz jednak nie układał sie po myśli naszych 4-ligowców. Po kilkudziesięciu minutach gry goście prowad... więcej
14.10.20130 1210
miniSport
Sukcesy zawodników SKJ ,,Tradycja"
12 i 13 października w Drzonkowie odbywały się Mistrzostwa Lubuskiego Związku Jeździeckiego. Brali w nich udział zawodnicy ze Stowarzyszenia Klubu Jeździeckiego ,,Tradycja" z Siedlnicy. Klub do... więcej
14.10.20131 1964
miniSport
V Wojewódzki Turniej Olimpiad Specjalnych w Bowlingu
Dnia 10 października br. w Żarach reprezentacja klubu Olimpiad Specjalnych „Błyskawica” Ośrodka Szkolno-Wychowawczego ze Wschowy startowała w Bowlingu. Organizatorem turnieju były Olimpiady ... więcej
14.10.20130 2112
miniSport
Biegacze z Gimnazjum Nr 2 najlepsi w powiecie
Podczas rozegranych w Olbrachcicach na torze motocrossowym Mistrzostw Powiatu w Biegach Przełajowych nie było mocnych na uczniów Gimnazjum Nr 2 we Wschowie. Dziewczęta rywalizowały na dystansie 1... więcej