Kolejny mecz będzie prestiżowy

Wtorek, 29 października 2013 o 17:25, autor: 2

Wschowsko Sławskie Towarzystwo Koszykówki zwyciężyło w sobotę KKS Siechnica 72:66. W najbliższy weekend naszych koszykarzy czeka świąteczna przerwa, a 9 listopada zagrają prestiżowy mecz z SMK Lubin Sobotni mecz był bardzo wyrównany. KKS Siechnica zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i wydawało się, że naszym koszykarzom zwycięstwo przyjdzie zdecydowanie łatwiej. Nic z tych rzeczy. Goście zaprezentowali dobrą koszykówkę. Dzięki czemu kibice mogli zobaczyć ciekawy mecz. - W pojedynku z Polkątami graliśmy lepiej, szczególnie w obronie - mówi Mirosław Zgrzebnicki prezes WSTK. - Na wyższym poziomie była skuteczność. W pełni sił po ubiegłotygodniowej kontuzji nie był też Mariusz Zgrzebnicki. Daliśmy pograć wszystkim zawodnikom i to, obok zwycięstwa, jest ogromnym pozytywem. Poszczególne kwarty kończyły się wynikami:  26:16,  15:15, 17:26, 14:9. Punkty zdobywali: Jacek Krówczyński 16, Kamil Łukanus 15, Mariusz Zgrzebnicki 14, Jakub Chałupka 10, Paweł Jaworski 9, Kacper Kurkowiak 4, Daniel Jaskółka 3, Wojciech Gliński 2. Kolejny mecz w Lubinie będzie spotkaniem bardzo prestiżowym. Do zespołu SMK odeszło bowiem kilku zawodników , którzy w ubiegłym sezonie bronili barw WSTK. Jest wśród nich Wojciech Rzeszowski, ale także wychowankowie naszego klubu Krystian Naramski i Jędrzej Toś.   (mij/ fot. Dominik Starkbauer) [nggallery id=1108]