TworzymyGłos Regionu

Polityka Prywatności

Szanując prawo do prywatności Użytkowników naszych usług i gwarantując Im prawo wyboru w zakresie udostępniania informacji, które Ich dotyczą dokładamy najwyższych starań, by dane osobowe naszych Użytkowników były przetwarzane zgodnie z obowiązującymi  przepisami prawa polskiego i Unii Europejskiej.

W tym dokumencie opisujemy jak przetwarzamy dane osobowe Użytkowników naszych usług. Opisujemy, kto jest administratorem danych osobowych, jakie dane przetwarzamy, w jakim celu i na jakiej podstawie, jak długo nimi dysponujemy. Opiszemy również to, jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom jako podmiotom danych osobowych oraz to, komu udostępniamy dane.

Administrator Danych Osobowych

Administratorem danych osobowych w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE jest PROTEKST Komputer Sprzedaż-Usługi-Serwis Mariusz Ławrynowicz, ul. Głogowska 1, 67-400 Wschowa, REGON 410227182, NIP 6971031383, wpisany do rejestru przedsiębiorstw w UMiG Wschowa nr ew./02050/95 właściciel Serwisów Internetowych GłosRegionu.pl, ZW.pl, ZiemiaLeszczynska.pl, ZiemiaGorowska.pl, ZiemiaWolsztynska.pl, Okazje.zw.pl i serwisu transakcyjnego HI24.pl

Inspektorem Ochrony Danych (IOD) jest właściciel firmy Mariusz Ławrynowicz z którym można się kontaktować we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych oraz realizacją Twoich praw związanych z przetwarzaniem na adres: 67-400 Wschowa, ul. Głogowska 1, mail: mariusz.lawrynowicz@gmail.com z dopiskiem “Inspektor Danych Osobowych”

Jakie dane przetwarzamy?

Przetwarzamy Twoje dane, które nam podajesz lub udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w ramach korzystania z naszych usług (wraz ze zautomatyzowaną analizą Twojej aktywności na naszych stronach internetowych).

Przetwarzamy także dane zbierane podczas Twojej aktywności w usługach - serwisach internetowych i aplikacjach, m.in. odwiedzane strony i miejsca, czas wizyty w danym miejscu, Twoje kliknięcia, sposób korzystania z usług informacje o urządzeniu końcowym (np uzyskamy twój adres IP kiedy napiszesz komentarz) lub przeglądarce, w tym jego lokalizację. Gromadzimy pliki “cookies” zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Podajesz nam wyłącznie Twoje dane osobowe niezbędne do świadczenia Ci usług - takie jak: adres e-mail, imię i nazwisko, miasto lub numer telefonu, np. przy zakładaniu kont czy profili w serwisach, wypełniając formularze lub okna rejestracyjne w usługach np. dodając ogłoszenie drobne.

Świadcząc usługi hostingu przechowujemy na naszych serwerach dane, które, dobrowolnie publikujesz za pomocą udostępnionych Ci narzędzi informatycznych w sieci Internet, w określonych usługach.

W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane?

Jeśli zakładasz u nas np konto hostingowe, wypełniasz formularz w konkretnym celu np. aby dodać ogłoszenie lub dokonać zakupu usługi lub towaru (np. reklamy) to możemy przetwarzać Twoje dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy. Bez tego nie bylibyśmy w stanie świadczyć usługi, pobrać opłaty lub zareagować na reklamację. Brak takich danych uniemożliwi nam zawarcie i wykonanie umowy.

Nasi Zaufani Partnerzy np. Google, mogą chcieć wyświetlić ci reklamę dostosowaną do Twoich zainteresowań, które są w stanie określić na podstawie zautomatyzowanej analizy Twojej aktywności na stronach internetowych. Udzielenie takiej zgody jest dobrowolne i nie pozbawi cię dostępu do naszych serwisów.Zawsze masz możliwość ograniczenia, zmiany lub wycofania zgody w dowolnym momencie.

Twoje dane przetwarzamy również jeżeli jest to wymagane przepisami prawa np. w celach podatkowych, rachunkowości.

Jak długo przetwarzamy dane?

Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania tj.:

  • w przypadku udzielenia zgody do momentu jej cofnięcia, ograniczenia lub innych działań z Twojej strony ograniczających tę zgodę,
  • w przypadku niezbędności danych do wykonania umowy, przez czas jej wykonywania i do momentu upływu przedawnienia roszczeń z tej umowy,
  • w przypadku, gdy podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora, do czasu zgłoszenia przez Ciebie skutecznego sprzeciwu,
  • w celach podatkowych i rachunkowych w zakresie i przez czas zgodny z obowiązującymi przepisami.Jakie prawa Ci przysługują jako podmiotowi danych osobowych?

Zgodnie z przepisami Ogólnego Rozporządzenia dotyczącego Ochrony Danych Osobowych (rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – (RODO), przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez nas, a także naszych Zaufanych Partnerów:

  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych
  • prawo do usunięcia danych,
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych osobowych, jakim jest w Polsce Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.

Jeżeli Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody:masz prawo do wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jeżeli Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w celu realizacji umowy (niezbędne w celu świadczenia usługi):masz prawo do przenoszenia danych osobowych.

W celu realizacji powyższych praw należy skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych lub Biurem Obsługi Klienta.

Komu udostępniamy Twoje dane?

Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe w imieniu Administratora m.in. dostawcom usług IT, agencjom marketingowym itp. – przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z naszymi instrukcjami. W takich przypadkach wymagamy od podmiotów trzecich zachowania poufności i bezpieczeństwa informacji oraz weryfikujemy czy zapewniają odpowiednie środki ochrony danych osobowych.

Twoje dane mogą być również udostępniane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obowiązującego prawa np. organom ścigania. W zakresie dozwolonym przez obowiązujące przepisy prawa możemy także udostępniać Twoje dane instytucjom zajmującym się windykacją należności i obrotem wierzytelnościami.

Na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, na przetwarzanie przez Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, ww. dane mogą być udostępniane naszym Zaufanym Partnerom.

Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych w celach marketingowych Zaufanych Partnerów. Zaufani Partnerzy to firmy z obszaru e-commerce i reklamodawcy oraz działające w ich imieniu domy mediowe i podobne organizacje, z którymi współpracujemy i wymieniamy je w części Zaufani Partnerzy.

Zaufani Partnerzy

GOOGLE Inc. (dane analityczne, reklamy)

Kaja Komputer (infrastruktura serwerowa)

Facebook

Youtube

WhitePress sp. z o.o., ul. Legionów 26-28, 43-300 Bielsko-Biała (reklama)

Pozostałe wiadomości

nazwaWiadomościJan Pabierowski - zasłużony dla Województwa Lubuskiego
20.05.20191 256
Społecznicy, lokalni producenci żywności i trenerzy sportowi działający na rzecz społeczności lokalnej otrzymali Odznaki Honorowe za Zasługi dla Województwa Lubuskiego. Wyróżnie...
nazwa
Smaczna Noc Muzeów
18.05.20190 385

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl