ta narada powinna odbyć się w starostwie miedziowym z udziałem policji miedziowej bo z tych stron pochodzi 90% przyjezdnych do Sławy Śląskiej i to oni popełniają najwięcej przestępstw; potem wychodzi, że ten powiat w lubuskim ma najwięcej rozbojów i narkotyków