Remis w Starym Kurowie

Wtorek, 05 listopada 2013 o 10:04, autor: 0

Adrian Kręc. Po strzale Damiana Koppenhagena

Remisem zakończył się mecz lidera IV ligi Dębu Balcerzak i Sp. Sława Przybyszów z Meprozetem Stare Kurowo. Wyjazdowe zwycięstwo odnieśli natomiast piłkarze drugiego zespołu ze Sławy, którzy pokonali Odrę Klenica 2:1 Od pierwszych minut pojedynku w Starym Kurowie Dąb stwarzał sobie sytuacje, po których mogły wpaść bramki. Wypracowanych pozycji sam na sam z bramkarzem dwukrotnie nie wykorzystał piłka odbiła się od poprzeczki i spadła na boisko tuż przed linią bramkową. Dąb dobrze grał w defensywie i gospodarze właściwie nie stwarzali sobie klarownych sytuacji. - Po pierwszej połowie powinniśmy prowadzić - mówi trener Dębu. - Niestety nie udało nam się wykorzystać szansy i to zemściło się w drugiej odsłonie. Chwilę po wznowieniu gry piłka wpadła do bramki zespołu ze Sławy po zamieszaniu po rzucie rożnym. Dąb starał się wyrównać, ale dobrych sytuacji stwarzał sobie niewiele. Strzałem z 16 metrów bramkarza gospodarzy starał się pokonać . W najbliższą sobotę, 9 listopada, o godzinie 13.00, na Stadionie Miejskim w Sławie, Dąb zagra ze znajdującym sie na 7 pozycji ŁKS Łęknica. - To będzie bardzo trudny pojedynek. Zespół z Łęknicy ma sponsorów i przed sezonem dokonał sporych wzmocnień. Pozycja w tabeli nie oddaje faktycznych możliwości naszych rywali - mówi trener Dębu. Dąb II zwyciężył w Klenicy Odrę 2:1. Pierwszą bramkę strzelił . Mecz toczył się w nieprzyjemnej atmosferze. Blisko boiska i szatni kręcili się pijani kibice Odry, którzy zachowywali się agresywnie w stosunku do piłkarzy ze Sławy. W najbliższą niedzielę, 10 listopada, o godzinie 13.00, na Stadionie Miejskim w Sławie, nasz zespół, w ramach rozgrywek A klasy zmierzy się z wiceliderem tabeli TS Przylep. (mij)