Bramkostrzelny tydzień Korony

Poniedziałek, 21 października 2013 o 17:16, autor: 3

Marcin Olszański

21 bramek strzelili w minionym tygodniu piłkarze Korony Wschowa. W środę pierwszy zespół pokonał Błękitnych Lubięcin 7:1. Młodzicy zremisowali z Odrą Bytom Odrzański 4:4. Juniorzy wygrali w Siedlisku aż 10:0. Dobrą passę przerwali seniorzy, którzy w niedzielę przegrali w Sławie z rezerwami Dębu Przybyszów 0:1 Strzelecki koncert rozpoczął w 15 minucie meczu z Błękitnymi Lubięcin Tomasz Romanowicz. Gościom po kilku minutach udało się wyrównać. Później jednak gole zdobywali już tylko gospodarze. Na listę strzelców wpisali się jeszcze:  2 razy Jakub Stachowiak, 2 razy, Marcin Dobrowolski, , Krzysztof Fiebig. Rzut karny obronił Rafał Dobrowolski. W niedzielę w Sławie piłkarzom pierwszego zespołu Korony nie udało się pójść za ciosem. Mecz z Dębem II Przybyszów był bardzo wyrównany, to gospodarzom jednak udało się strzelić jedynego, zwycięskiego gola. Do bramki trafił Andrzej Kowalczyk. W najbliższą sobotę o 15.00, na Stadionie Sportowym CKiR Korona zagra z Mieszkiem Konotop. W wygranym 10:0 przez juniorów Korony meczu z GKS Siedlisko gole strzelali: Błażej Dziadosz x3, Bartosz Kwieciński x3, Jakub Lewicki, Szymon Dębiński, Mateusz Górczak, OG. Ciekawy i emocjonujący mecz rozegrali w Bytomiu Odrzańskim młodzicy. Nasi młodzi piłkarze przegrywali już 3:1 i dwukrotnie udało im się wyrównać. Pozostał niedosyt, bo w drugiej połowie na tle rywala spisywali się bardzo dobrze. Bramki dla Korony zdobywali: 2 Mikołaj Pihil, Jakub Walczak i Eryk Pilarowski. Zapraszamy do galerii zdjęć z meczu seniorów z Błękitnymi Lubięcin: [nggallery id=1095]