Złota Korona

Wtorek, 29 października 2013 o 10:38, autor: 2

Lepiej od seniorów spisują się młodsze drużyny Korony Wschowa. Swoją ligę zwyciężyli młodzicy, do czołowych drużyn swoich rozgrywek należą też trampkarze i juniorzy.   W niedzielę 27. października Trampkarze wygrali swój mecz ligowy z Koroną Kożuchów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3. Gole dla naszej drużyny strzelali: Michał Szymański, Jakub Lewicki, Łukasz Krawczyk. Korona wystąpiła w składzie: Wojciech Grabka, Mikołaj Krzyżosiak, Daniel Brzostowski, Jakub Lewicki, Dominik Faliszewski, Adrian Cichosz, Łukasz Krawczyk, Bartosz Lewicki, Jeremi Feliczak, Martin Czajkowski, Michał Szymański i Mikołaj Kuzimowicz. Dwa dni wcześniej, swoje spotkanie rozegrali Juniorzy Korony, którzy na własnym boisku pokonali Błękitnych Lubięcin 4-0, po golach Marcina Krawczyka, Bartosza Lewickiego, Adriana Cichosza i Błażeja Dziadosza. Również w piątek, 25. października nasi młodzicy rozegrali swój ostatni mecz ligowy tej jesieni. Po zapewnieniu sobie tydzień temu zwycięstwa w grupie rozgrywkowej, do Nowej Soli na mecz z KSF-em jechaliśmy w glorii mistrzów i tę mistrzowską klasę pokazaliśmy. Na boisku nie pozostawiliśmy złudzeń naszym rywalom i już do przerwy prowadziliśmy 3:0, po bramkach Jakuba Dembińskiego, Jakuba Walczaka i Mikołaja Pihila. Po przerwie, gra się wyrównała i toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Jedyną bramkę w tej części gry strzelił Eryk Pilarowski, po sprytnym odegraniu w zamieszaniu podbramkowym przez Kacpra Sowińskiego. Za tydzień ostatnia kolejka rozgrywek,  ale my pauzujemy z powodu wycofania się drużyny Dębu Przybyszów. Tekst i foto Korona