Tadeusz Jaromin więcej
07.10.20130 1185
miniSport
Przegrali w ostatnich sekundach
Porażką zakończył się pierwszy ligowy mecz Wschowsko Sławskiego Towarzystwa Koszykówki. Nasz zespół przegrał z WKK we Wrocławiu 65:67. Jeszcze na kilka sekund przed końcem był remis i to ... więcej
25 lat w mundurze
Zastępca Naczelnika Wydziału Kryminalnego Piotr Kuźma otrzymał wyróżnienie z rąk Komendanta Powiatowego Policji Tomasza Kłosowskiego. Aspirant Sztabowy przepracował w mundurze 25 lat Okoli... więcej
07.10.20134 1775
miniSport
UKS Szlichtyngowianka w Finale Wojewódzkim IV Turnieju Orlika
W poniedziałek 1 października w Nowej Soli odbyły się eliminacje wojewódzkie IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii wiekowej chłopców 10-11 lat. W turnieju udział wzię... więcej
03.10.20135 2355
miniSport
Sukcesy kajakarzy SOSW Wschowa
Pragnę zwyciężyć, lecz jeśli nie będę mógł zwyciężyć niech będę dzielny w swym wysiłku tymi słowami, przysięgi olimpijskiej rozpoczęły się dnia 25 września Regaty Kajakowe Olimpia... więcej
01.10.20130 1376
miniSport
V Wojewódzki Mityng w Kolarstwie Olimpiad Specjalnych
W Strzelcach Krajeńskich odbył się IV Wojewódzki Mityng w Kolarstwie Olimpiad Specjalnych.  Na malowniczo położonej polanie przy SOSW w Strzelcach Krajeńskich rywalizowało 50 kolarzy w tym 5 ... więcej
01.10.20130 1536
miniSport
Orzeł przełamał zła passę w Konotopie
Piłkarze Orła Szlichtyngowa odczarowali boisko w Konotopie. Pokonali miejscowego Mieszka 5:1, mimo, że po pierwszej połowie przegrywali. 4 bramki strzelił Rafał Pawlak, czerwoną kartkę zobaczy... więcej
30.09.20134 1353
miniSport
Wygrali w drugiej połowie
Korona zwyciężyła na własnym boisku GKS Siedlisko 3:1. Pierwsza połowa w  jej wykonaniu nie była jednak najlepsza. Rywal grał w dziesiątkę, po tym jak jeden z zawodników GKS zobaczył czerw... więcej
30.09.201310 1138
miniSport
Korona zwycięża w Osiecznej
Zwycięstwem młodych koszykarek Korony Wschowa zakończył się turniej w Osiecznej. W zmaganiach wzięło udział 6 drużyn, oprócz Korony także: gospodarze – Iskra Osieczna, Basket Chrobry Gło... więcej
30.09.20130 1705
miniSport
Pokonać Czarnych Witnica
Dąb Balcerzak i Sp. Sława Przybyszów zagra w najbliższą sobotę 28 września, o godzinie 17.00, na Stadionie Miejskim w Sławie z Czarnymi Witnica. To bardzo trudny rywal, z którym Dąb jeszcze ... więcej
24.09.20130 1385
Podnosiły kwalifikacje w Wiedniu
Anna Brychcy i Hanna Rycerz, nauczycielki z Zespołu Szkół w Ciosańcu i Szkoły Podstawowej Nr 1 we Wschowie miały możliwość rozwoju zawodowego w ramach dwutygodniowego pobytu w stolicy Austrii... więcej
24.09.20130 1833
miniSport
Orzeł zwycięża po strzałach głową
Orzeł Szlichtyngowa wygrał na własnym boisku z Błękitnymi Lubięcin 2:1. Mecz długo nie układał się po myśli gospodarzy, którzy do 70 minuty przegrywali 0:1. W ostatnich 20 minutach udało ... więcej
Adrian Ławecki na trzecim stopniu podium
Podczas rozegranych we Wrocławiu Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Lekkiej Atletyce blisko 700 młodych zawodników do lat 15 z województw dolnośląskiego i lubuskiego walczyło o pryma... więcej
23.09.20130 2420
miniSport
Jedynka zwycięża eliminacje do IV Turnieju Orlika
Zwycięstwem Szkoły Podstawowej Nr 1 zakończyły się gminne eliminacje do IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Drugie miejsce zajęła szkoła z Osowej Sień, a trzecie z Lginia. W e... więcej
19.09.20130 1001
miniSport
Mistrzostwa w strzelaniu z broni kulowej
Bardzo dobrze wypadła drużyna z połączonych sił LOK oraz JS 4047 Wschowa na Mistrzostwach Lubuskiej Organizacji Wojewódzkiej LOK w Strzelaniu z Broni Kulowej. więcej
18.09.20132 1808
miniSport
Ostre strzelanie w Bydgoszczy
Bardzo dobrze spisali się uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego im. T. Zana z Oddziałami Dwujęzycznymi oraz Gimnazjum Językowego na Ogólnopolskich Zawodach w Dwuboju Obronnym, które odbyły s... więcej