Biegacze z Gimnazjum Nr 2 najlepsi w powiecie

Piątek, 11 października 2013 o 11:12, autor: 1

Podczas rozegranych w Olbrachcicach na torze motocrossowym Mistrzostw Powiatu w Biegach Przełajowych nie było mocnych na uczniów Gimnazjum Nr 2 we Wschowie. Dziewczęta rywalizowały na dystansie 1300m, a chłopcy na dystansie 2000m W gronie dziewcząt 1 miejsce zajęła Ola Dul, a 2 miejsce Martyna Rambolińska – dziewczyny systematycznie powiększały swoją przewagę nad pozostałymi biegaczkami, by ostatecznie wyprzedzić zawodniczkę, która zajęła 3 miejsce o ponad 40”. Chłopcy, którym przyszło uczestniczyć we wspólnym biegu ze szkołami średnimi – pokazali jaka jest moc biegaczy z Gimnazjum Nr 2. Zwyciężył bezapelacyjnie Adrian Ławecki. Adrian pokonał wszystkich uczniów szkół średnich. Srebrny medal zdobył Filip Poniży, a brązowy Dominik Nawrot. Biegacze z Gimnazjum Nr 2 wystartują w przyszłotygodniowych Mistrzostw Województwa w Szprotawie i powalczą o laury nie tylko indywidualne, ale i zespołowe. Podopieczni trenera Andrzeja Orłowskiego bronią srebrnego i brązowego medalu sprzed roku. Tekst i foto LLKS [nggallery id=1079]