Sport

miniSport
Tenis dla wszystkich w I ZS. Zapisy do 10 września
Do 10 września można zapisywać się na zajęcia z tenisa, które będą miały miejsce na sali gimnastycznej I Zespołu Szkół we Wschowie przez cały rok szkolny. Zajęcia prowadzić będzie inst... więcej
04.09.20120 1565
miniWschowa
Tu jest Powiat - Transparent Andrzeja Michalaka
Andrzej Michalak od urodzenia jest wschowianinem. Ojciec przywędrował do Wschowy z Wielkopolski, 16 kwietnia 1945 roku. Mieszka w Przyczynie Dolnej, prowadził kiedyś hurtownie - jak mówi - na du... więcej
02.09.201226 2339
miniSport
Korona traci trzy bramki i przegrywa na własnym boisku
W piątym meczu rozgrywek ligi okręgowej Korona Wschowa przegrała na własnym boisku z Cariną Gubin 0:3. Pomimo tego, że wynik wskazuje na zdecydowaną przewagę gości, to przebieg meczu był wyr... więcej
01.09.201215 1741
miniGORĄCY TEMAT
Szukali skradzionych przedmiotów, czyli skupy złomu pod lupą
30 sierpnia wschowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei przeprowadzili działania prewencyjne mające na celu ujawnienie przedmiotów pochodzących z kradzieży oraz skont... więcej
31.08.20120 1690
miniSport
Henryk Chudobski nowym trenerem WSTK
Wiemy już kto poprowadzi zespół Wschowsko Sławskiego Towarzystwa Koszykówki w rozgrywkach 2 ligi. Będzie to pochodzący i pracujący dotąd w Osiecznej Henryk Chudobski. Jego asystentem będzie ... więcej
29.08.20121 1973
miniSport
Najsłabszy klubowy występ WKM
Motocykliści Wschowskiego Klubu Motorowego znajdują się na 2 miejsce w klasyfikacji klubowej Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej. W rozgranej w miniony weekend w Konikowie rundzie zaliczyli najsła... więcej
28.08.20120 1870
miniSport
Zdobyli ważne punkty
2 zawodników Wschowskiego Klubu Motorowego wystartowało w V rundzie Mistrzostw Polski w motocrossie na torze w Lipnie w kujawsko-pomorskim.  Bartosz Dorosz i Igor Zienkiewicz zdobyli razem 115 punk... więcej
28.08.20120 1344
miniSport
Siatkarskie pożegnanie wakacji w Szlichtyngowej
W sobotę i w niedzielę w Szlichtyngowej rozgrano turniej siatkówki plażowej, żegnając w ten sposób kończące się wakacje. Pierwszego dnia rywalizowały duety żeńskie. Drugiego w szranki sta... więcej
27.08.20123 2835
miniSport
Przegrywali 0:3 po 7 minutach
Nie udało się zdobyć punktów w drugim wyjazdowym meczu Orła Szlichtyngowa. Piłkarze z naszego powiatu przegrywali 0:3 już po 7 minutach tego pojedynku. W takiej sytuacji trudno myśleć choćby... więcej
27.08.20120 1403
miniSport
Pokazali charakter
Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w klasie okręgowej odnieśli piłkarze Korony Wschowa. W sobotę pokonali Modrzew Modrzyca 4:2, mimo, że po 10 minutach przegrywali 2:0. Nasz zespół po 4 kolejkach s... więcej
27.08.201214 2432
miniSport
Bez punktów z Ośna Lubuskiego
Dąb Balcerzak i Sp. Sława Przybyszów przegrał w Ośnie Lubuskim ze Spójnią 2:1. Mecz ustawiła pierwsza połowa, po której gospodarze prowadzili 2:0. Piłkarze z gminy Sława próbowali odrobi... więcej
Zaczynają 6 października z Katowicami
Znamy już ostateczny podział na grupy 2 ligi koszykówki. Liga będzie podzielona na 3 grupy, w każdej będzie po 11 zespołów. Wschowsko Sławskie Towarzystwo Koszykówki zagra w grupie gdzie wi... więcej
24.08.20120 1362
miniSport
Powalczą o punkty w Siedlisku
Piłkarze Orła Szlichtyngowa zmierzą się już jutro (sobota 25 sierpnia) w wyjazdowym pojedynku z GKS Siedlisko. To zespół, który jak do tej pory nie zdobył punktu i znajduje się na 15 miejscu... więcej
24.08.20120 1402
miniSport
Muszą popracować nad defensywą
Dąb Balcerzak i Sp. Sława Przybyszów po 4 kolejkach spotkań z 4 punktami znajduje się na 10 miejscu w tabeli 4 ligi. Zespół stracił do tej pory aż 11 bramek i wydaje się, że to w defensywie... więcej
23.08.20122 1302
miniWschowa
„Pod wieczór życia będziemy sądzeni z miłości”
A.M.: Żywo zainteresowana jest pani historią. Skąd taka ciekowość przeszłością? więcej
20.08.20124 2362
miniSport
LOK Wschowa: strzelali rekreacyjnie w Puszczy k. Szlichtyngowej
Zarząd Powiatowy Ligi Obrony Kraju we Wschowie zorganizował w niedzielne popołudnie (19 sierpnia) strzelanie rekreacyjne dla wszystkich chętnych. Można było sprawdzić swoje umiejętności strze... więcej
20.08.20121 2917
miniSport
Korona wygrywa 4:2 z Budowlanymi Lubsko
Trzeci mecz w klasie okręgowej zakończył się pierwszym zwycięstwem Korony Wschowa. Piłkarze prowadzili w drugiej połowie już 3:0, ale goście nie odpuszczali i na kilka minut przed końcem zaw... więcej
18.08.20120 1731
miniSport
Wspólny obóz Virtusa i Korony
Młode siatkarki i młodzi siatkarze Virtusa Szlichtyngowa i Korony Wschowa brali udział we wspólnym obozie szkoleniowym w Lginiu. Trenowali na sali, na plaży, w jeziorze. Brali udział w wycieczka... więcej
18.08.20121 1455
miniSport
Piłkarski weekend w Sławie, we Wschowie i w Szlichtyngowej
Przed nami 4 kolejka spotkań piłkarskiej IV ligi oraz 3 kolejka klasy okręgowej i A klasy. Wszystkie zespoły z naszego powiatu zagrają mecze na własnym boisku. Dla piłkarskich kibiców szykuje ... więcej