Blisko czołówki

Środa, 24 października 2012 o 13:54, autor: 7

Coraz bliżej czołówki klasy A są piłkarze Orła Szlichtyngowa. W ostatniej kolejce pokonali Odrę Klenica 4:2, teraz czeka ich mecz wyjazdowy z Mieszkiem Konotop. Zespół z naszego powiatu z 22 punktami znajduje się na 4 pozycji w tabeli.

Po 20 minutach gry wygrywaliśmy już 2:0 po bramkach Patryka Kuczkowskiego i Rafała Pawlaka. Goście mimo tak niekorzystnego przebiegu spotkania nie mieli ochoty rezygnować z walki o korzystny wynik i już w 27 minucie strzelili kontaktową bramkę. Po przerwie do ataku znowu przystąpił Orzeł i w  48 minucie gola na 3:1 trafił Marcin Karolak. Po 12 minutach piłkarze Odry Klenica strzelili bramkę na 3:2. - Końcówka była nerwowa, bo goście nie odpuszczali i chcieli jeszcze doprowadzić do remisu. Na szczęście sytuacje wyjaśnił Pawlak, który po raz drugi pokonał bramkarza gości i ustalił wynik na 4:2 dla naszego zespołu. Odra postawiła nam trudne warunki ale sprostaliśmy zadaniu. Teraz czeka nas mecz na ciężkim terenie w Konotopie, ale postaramy się przywieźć stamtąd punkty – zapowiada Dederek.