Udany rewanż i zwycięstwo WSTK

Czwartek, 18 października 2012 o 12:48, autor: 4

17 października w sali Gimnazjum nr 2 we Wschowie koszykarze Wschowsko Sławskiego Towarzystwa Koszykówki wygrali w pucharowym pojedynku z drużyną Sudety Jelenia Góra

Udał się rewanż WSTK za sobotnią porażkę z drużyną z Jeleniej Góry. W pucharowym meczu nasi koszykarze pokonali gości 78:74. Od samego początku drużyna WSTK kontrolowała grę na boisku. Przez trzy kwarty systematycznie powiększała dorobek punktowy i wychodząc na czwartą kwartę prowadziła 14 punktami. Czwarta kwarta zakończyła się ostatecznie zwycięstwem różnicą czterech punktów. (red.) [nggallery id=454]