Sport

miniSport
Korona podsumuje sezon
W najbliższy piątek o godzinie 17.30 w sali Gimnazjum Nr 2 im. Jana Pawła 2 sezon podsumuje Korona Wschowa. Klub zaplanował wiele atrakcji dla swoich zawodników oraz sponsorów, którym chce w te... więcej
25.02.201413 1383
miniSport
Drobnik wygrywa Leszczyński Bieg Górski
Bardzo dobrze spisali się wschowscy biegacze z LLKS Osowa Sień w rozegranym w miniona sobotę IV Leszczyńskim Biegu Górskim.  Zawody bezapelacyjnie wygrał 20-to letni Piotr Drobnik, który na... więcej
24.02.20142 1456
miniSport
Wygrali Puchar Burmistrza
Zwycięstwem Wschowsko Sławskiego Towarzystwa Koszykówki zakończył się Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wschowa. Nasz zespół rozegrał dwa mecze, pokonał SMK Lubin 75:61 i KKS Siechn... więcej
23.02.20140 1544
miniSport
Pracują nad motoryką
Tomasz Lesiuk, który wyjechał za chlebem do Anglii. Kontuzji nabawił sie Damian Koppenhagen. Przerwa w grze w jego wypadku potrawa ok. 3 tygodni. Z Holandii powrócił natomiast Damian Jodłowiec. ... więcej
21.02.20144 1926
miniSport
Jedynka na meczu Euroligi
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 po raz kolejny mogli na żywo obejrzeć mecz koszykówki na najwyższym poziomie. Tym razem zawodniczki  CCC Polkowice w ramach rozgrywek Euroligi  podejmowały na... więcej
21.02.20143 1531
miniSport
Podsumowanie ferii zimowych z LOK
Przez dwa tygodnie ferii zimowych działacze LOK pełnili społeczne dyżury na strzelnicy Ligi Obrony Kraju przy ulicy Pocztowej. W każdy wtorek, środę i czwartek od godziny 11.00 do 13.00 mo... więcej
19.02.20140 1357
miniSport
W przerwie zagrają turniej
Koszykarze Wschowsko Sławskiego Towarzystwa Koszykówki mają ponad miesięczną przerwę w rozgrywkach. W klubie postanowiono wykorzystać ten czas na zorganizowanie turnieju dla zespołów trzeciol... więcej
18.02.20140 1139
miniSport
Ferie z siatkówką zakończyli turniejem
Zakończyły się dziś ferie z siatkówką prowadzone przez Zahir Volley Wschowa i Centrum Kultury i Rekreacji. Rozegrano turniej. W finale zmierzyli się najbardziej doświadczeni wychowankowie klub... więcej
14.02.20140 1762
miniSport
Ferie z CKiR – Turniej w Piłkarzyki
W drugim tygodniu ferii w poniedziałek 10 lutego i środę 12 lutego Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie zorganizowało turnieje w Piłkarzyki. więcej
13.02.20140 4788
miniSport
Grają zespoły młodzieżowe
Ponad miesiąc przerwy w rozgrywkach ligowych mają seniorzy Wschowsko Sławskiego Towarzystwa Koszykówki. Spragnionych koszykarskich emocji zapraszamy na mecz kadetów WSTK z WKK Wrocław, który od... więcej
12.02.20143 1757
miniSport
Finałowe rozgrywki i inne atrakcje
W niedzielę w Hali Trapez w Lesznie odbędzie się finał 11 Turnieju Zimowego z okazji rocznicy Powstania Wielkopolskiego. Zagra w nim 16 najlepszych drużyn składających się z uczniów szkół p... więcej
08.02.20140 1258
miniSport
Zahir Volley i CKiR zapraszają na zajęcia ogólnorozwojowe
ULKS Zahir Volley Wschowa oraz CKiR organizują podczas ferii zimowych zajęcia ogólnorozwojowe, promujące siatkówkę. Kolejne spotkania będą miały miejsce od przyszłego poniedziałku (10 luteg... więcej
06.02.20141 1494
miniSport
Ferie z CKiR - turniej warcabowy
W dniach 04-05.02.2014 w ramach ferii zimowych w Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie rozegrany został Turniej warcabowy dla dzieci. W turnieju wzięło udział 30 dzieci w wieku od 6 do 13 lat. więcej
06.02.20141 1258
miniSport
Wygrywały tylko towarzysko
W niedzielę w ramach 2 etapu dolnośląskiej ligi kadetek odbył się mecz koszykówki pomiędzy Koroną a KS Wichoś Jelenia Góra. Razem z kadetkami z Jeleniej Góry przyjechały do Wschowy młodsz... więcej
27.01.20141 1384
miniSport
Ferie zimowe z WSTK
Wschowsko Sławskie Towarzystwo Koszykówki przygotowało dla młodych sympatyków koszykówki szkolenia podczas ferii zimowych. Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 11.30 w... więcej
27.01.20140 1435
miniSport
Wygrywa głośniejszy
Po raz kolejny młode siatkarki Virtusa odniosły zwycięstwo i porażkę w Lubuskie Lidze Młodziczek. W pierwszym meczu przegrał 0:2 z Volley Gubin. W drugim pojedynku pokonały zespół z Gorzowa ... więcej
26.01.20143 1930
miniSport
Gładkie zwycięstwo z SMK Lubin
Dwunastopunktowym zwycięstwem zakończył się dzisiejszy mecz Wschowsko Sławskiego Towarzystwa Koszykówki z SMK Lubin. Od pierwszych minut nasz zespół prowadził. Goście wygrali drugą kwartę,... więcej