Drobnik wygrywa Leszczyński Bieg Górski

Poniedziałek, 24 lutego 2014 o 13:28, autor: 2

Bardzo dobrze spisali się wschowscy biegacze z LLKS Osowa Sień w rozegranym w miniona sobotę IV Leszczyńskim Biegu Górskim.  Zawody bezapelacyjnie wygrał 20-to letni Piotr Drobnik, który nadawał ton wydarzeniom od startu do mety

Zawodnicy rywalizowali przy iście wiosennych warunkach na 10-ci kilometrowej trasie wytyczonej w kompleksie leśnym. Trasa troszkę trudniejsza niż płaskie utwardzone nawierzchnie ale w tym okresie takie crossowe przetarcie jest dobrym bodźcem treningowym. Na starcie stanęło blisko 500 osób, z czego na mecie sklasyfikowano 442 osoby. Bieg jest rozgrywany w formule open, bez podziału na kategorie wiekowe. Zawody bezapelacyjnie wygrał 20-to letni  są świeżo po ciężkim obozie kondycyjnym w Sopocie. (red/zdjęcie LLKS)