TworzymyGłos Regionu
Debata wyborcza kandydatów na burmistrza Miasta i Gminy Wschowa
obrazek

18 października w Zamku Królewskim we Wschowie przeprowadziliśmy debatę wyborczą kandydatów na burmistrza Miasta i Gminy Wschowa. W debacie wzięli udział: Justyna Urbaniak z KWW Zwyczajni Razem, Miłosz Czopek z KWW Nasza Wschowa Nasz Samorząd, Konrad Antkowiak z KWW Konrad Antkowiak, Przemysław Gliński z KW Prawo i Sprawiedliwość, Paweł Giezek z KWW Dla Wschowy Dla Ludzi.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~do Obojnego
19.10.2018 14:15

Wczoraj była emerytura +, dziś obniżono UBekom do średniego poziomu w kraju i jest kwik. Emerytowanym funkcjonariuszom którym obniżono emerytury polecam zamiast chodzić w marszach , pomodlić się za duszę ks.Jerzego Popiełuszki. Dla przypomnienia dziś rocznica zabójstwa.

avatar
~NAsz Faszysta
19.10.2018 14:59

https://www.youtube.com/watch?v=IXqQgRZC7rA

avatar
~do urzędnika
19.10.2018 19:48

Czy to komentarz osoby, która najczęściej ma L-4, opiekę , ciągle kombinuje i sądzi, że otoczenie tego nie zauważa?

avatar
~Ja
19.10.2018 20:42

Zagłosowałabym na Glińskiego gdyby nie reprezentował PiSu!!!

avatar
~PARAGRAF
19.10.2018 21:31

Z zapytaniem - ponawiam zapytanie poprzednich forumowiczów: - czy kandydaci na Burmistrza byli sprawdzeni pod katem karalności ???. Podejrzewam, że nie, bo brak odpowiedzi ???. Kolejne pytanie: - czy to zbieg okoliczności, czy czysty przypadek, bowiem proszę porównać ?::: - Obecny premier Morawiecki przed przystąpieniem na kandydata na Premiera PiS wcześniej buł w klubie PO, jako jeden z głównych doradców Premiera TUSKA !, będąc w tym klubie przyjaciół PO i jako doradca TUSKA - jak to powiedział p. Kaczyński I Prezes PiS "współpracował właśnie z panem Prezesem PiS !!!. Jak to nazwać???, ci z PSL nazwali to "podwójnym agentem",czy tak ???. Obecnie p. Morawiecki jest Premierem PiS i mówi na kampaniach samorządowych w Kraju jak członek PiS - co tu jest grane???;; - przypadek analogiczny drugi, mamy zawodowego oficera Państwowej Straży Pożarnej, w trakcie swojej zawodowej funkcji oficer Gliński dogaduje się z partią rządzącą i jest zgłaszany jak jeszcze ten zawodowy oficer na kandydat na Burmistrza w Wschowie, a następnie już szybko przechodzi na emeryturę / i to jaką?, bardzo wysoką, oficerska/ i jest już oficjalne przy PiS, przy tej partii i jest ich kandydatem na Burmistrza i mówi na ich spotkaniach z ich posłami językiem jak ten kadrowy pisowiec !!!. Postscriptum ; - czy to przypadek z tym Morawieckim i tym Glińskim, czy to partyjna stała reguła w pozyskiwaniu nowych ludzi do partii ????.. Uważam, że jak ktoś raz zdradził to i kol............... raz to będzie czynił....!. Wyborco czy można ufać takim ludziom ????

avatar
~Bożena
20.10.2018 10:50

Według mnie największe szanse ma Czopek i Gliński. Zdecydujcie czy chcecie Czopka u władzy czy Pisowca. Głosując na PIS głosujesz na Kaczyńskiego.

avatar
~wyborca
20.10.2018 13:32

Wysłuchałem dziś debaty kandydatów na Burmistrza i jestem w szoku co Pan Antkowiak opowiada na temat oświaty i sportu we Wschowie. Oświata to zupełny brak wiedzy na temat szkół w Gminie Wschowa. Sport według niego to tylko Korona i Pogoń. Są to kluby niszowe, obecnie bez sukcesów. Pan Antkowiak zapomniał o sukcesach koszykarzy, motocrossowców i lekkoatletów którzy promują Wschowę zdobywając medale Mistrzostw Polski, Europy czy Świata. Złego miał doradcę/jak mówią wtajemniczeni doradca to M.K. wielki nierób z pewnej szkoły/. Jak się startuje na Burmistrza to trzeba zasięgnąć informacji co dzieje się we Wschowie.

avatar
~Anna
20.10.2018 15:53

po odsłuchaniu debaty najlepiej wypadł Pan Przemek .Choć partia PiS nie jest bliska mojemu sercu .Mam nadzieję że przynależność do partii nie wpływa na decyzję podejmowane w sprawie rozwoju naszego miasta .Pan Czopek aż irytuje ciągłym obrażaniem poprzedniej władzy. Gdyby w tej kadencji nie był wiceburmistrzem pewnie oczerniana była ta kadencja.Nasza Gmina jest w trudnej sytuacji i nie zazdroszczę nikomu brania na swoje barki tej odpowiedzialnosci. Powodzenia

avatar
~Rolland
20.10.2018 15:56

Subiektywnie: Urbaniak - spoko tylko te powiązania z Tarką Kowalczykiem i resztą nie wróży nic dobrego Giezek - jeszcze długo nie potrzeba fachowców aby faceta przystosować do wystąpień publicznych wygląd i poziom wypowiedzi słabe Gliński - nawet nie najgorzej ale jest z PIS-u i tym u mnie przegrał będzie chodził jak mu zagra Prezes z Astem za którego się osobiście wstydzę Czopek - facet chyba żyje w świecie równoległym jego samouwielbienie buta arogancja spowodowały że już dawno stracił kontakt z rzeczywistością, a tak na marginesie zspłaci Pan mandat za źle postawioną przyczepką z Pana fałszywym uśmieszkiem w centrum miasta Antkowiak - nie znam ale na ten wybór który mamy jedyna sensowna kandydatura, czas na zmiany w urzędzie, urząd ma być przyjazny dla petentów jak i pracowników potrzebujemy zmian i spokoju mam nadzieję że mnie Pan nie zawiedzie Najgorsze rozwiązanie druga tura Czopek i Giezek wtedy tylko emigracja gdziekolwiek Do zobaczenia w niedzielę głosujcie mądrze

avatar
~@ - ":wyborca"
23.10.2018 11:00

"CO TY CZŁOWIEKU BREDZISZ" !!!???. Pisał ci forumowicz "prawda sama obroni" i "Obojętny?" pisali ci, że tylko panowie Antkowiak i pan Czopek, ale ty jak ten z powiedzonka twoich idoli, cyt. ...."ciemny lud to kupi".... biłeś pokłony taki kandydatom jak ten "emeryt mundurowy z wysokopłatna emeryturą", jak ten od "zasad p. Dyzmy", jak pani od Zwyczajnych, która w brew swojej specjalizacji "płynęła" z nimi pod prąd, a to jak wiesz i tobie podobnie źle wróży dla rozwoju naszego miasta i naszych mieszkańców !!!!!. My musimy iść z prawdziwy nurtem przyszłości z takimi jak pan Antkowiak i tylko z nim!, to on pierwszy ogłosił kto będzie jego zastępca/zastępczynią....gra jasno i fer !!!!. Tylko pan Antkowiak w II turze będzie PIERWSZY !!!!. Zrozum, że prze całą kampanię taki jak ty i tobie podobni "BREDZILIŚCIE" !!!. Podszkol się i wystartuj za 5 lat !!!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl