TworzymyGłos Regionu

reklama

Debata wyborcza kandydatów na burmistrza Miasta i Gminy Wschowa
obrazek

18 października w Zamku Królewskim we Wschowie przeprowadziliśmy debatę wyborczą kandydatów na burmistrza Miasta i Gminy Wschowa. W debacie wzięli udział: Justyna Urbaniak z KWW Zwyczajni Razem, Miłosz Czopek z KWW Nasza Wschowa Nasz Samorząd, Konrad Antkowiak z KWW Konrad Antkowiak, Przemysław Gliński z KW Prawo i Sprawiedliwość, Paweł Giezek z KWW Dla Wschowy Dla Ludzi.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~GIL...
18.10.2018 22:49

Postawa kandydata emeryta mundurowego za stołem konferencyjnym zbytnio nonszalancka i lekceważąca - przypomina człowieka wypalonego zawodowo, który nie do końca rozumie co on tam robi....!. Zbytnio uwierzył w to, iż kiedyś reprezentował grupę zawodową, która w naszym kraju cieszy się znacznym uznaniem oraz, że namaszczony został przez partię rządzącą pis to mu się należą z urzędu jakieś przywileje - jak np. w Państwowej Straży Pożarnej ?. Tak więc ten p. emeryt nie do końca przywykł do skromności i pokory ..... co kompletnie eliminuje go z grona kandydatów na Burmistrza. Chciałoby się powiedzieć; - emerycie co ty tam robisz ? - nie wystarcza ci emerytury na życie?, nie idź drogą posła Gowina, nie bądź aż tak zachłanny bo to nie przystoi oficerowi, daj żęć innym !!!!!!. Tylko NIE Gliński !!!!

avatar
~Wyborca
18.10.2018 22:56

A ja króciutko.Niezaleznie od tego jak kto wypadl i tak glosuje na Giezka .

avatar
~Spoko
19.10.2018 01:26

No dziwnie by to wyglądało gdyby jego żona zagłosowała inaczej... :D

avatar
~Wyborca
18.10.2018 22:57

A ja króciutko.Niezaleznie od tego jak kto wypadl i tak glosuje na Giezka .

avatar
~Łódka
18.10.2018 23:00

Już lada dzień wybory, a tu bardzo ważne sprawdzenie, a mianowicie wzorem m. Łodzi - czy nasi kandydaci byli-zostali sprawdzeni pod kątem karalności i wszelkiego rodzaju wykroczeń, wyroków prawomocnych itd. , oby się nie było za późno, jak któryś z nich coś tam ma w zanadrzu ........???. Redakcjo zw. pl czy takie pytanie zadaliście naszym kandydatom ......?. Jak widać po m. Łodzi bardzo ważna spraw ...!

avatar
~Mieszkaniec gminy
18.10.2018 23:02

Władza jest dla ludzi. To prawda panie Giezek !!!

avatar
~Syndyk
19.10.2018 01:34

Proszę tym stwierdzeniem się tak nie podniecać... Giezek pewnie wpadł na to podczas tej debaty. Dla pozostałych kandydatów jest to tak oczywiste, że do głowy nawet im to nie przyszło żeby się tym tak afiszować...

avatar
~Ktos
18.10.2018 23:07

Ponadto jaki szacunek dla potencjalnych wyborcow przedstawiaja panowie Czopek i Antkowiak w porozpinanych koszulach bez krawatow pelen luzik tak to do cioci na imieniny panowie a nie do wyborcow.No ale widac za co wy macie wyborcow.???

avatar
~Nigo
19.10.2018 01:45

A Ty, jaki masz szacunek do ludzi przychodząc do Biedry w buciorach prosto z pola...? Czekaj, nie rozkręcaj się... pomogę Ci w rozumowaniu bo zajmie ci to z dobrą godzinę pewnie - TAK, komentarz na poziomie równym z twoim. Tak więc, czasem dobrze jest się zastanowić czy ma to sens co chcemy napisać... Pozdro!

avatar
~Marzena
18.10.2018 23:19

Super debata dla mnie wiekkszc nowej rady z KWW Konrad Antkowaik i druga tura z P. GLINSKIM ALE stawiam na zwycięstwo Pana ANTKOWIAKA

avatar
~Buntownik
18.10.2018 23:40

Brawo Konrad Antkowiak masz moj glos i mojej calej rodziny. Masz doswiadczenie a to jest najwazniejsze w tym fachu. Ludzie glosujcie na KWWAntkowiak a wyjdziemy wreszcie n mamra do swiata. Podniescie glowy i zacznijcie byc dumni ze swojego miasta

avatar
~marekton
19.10.2018 10:12

Jakie doświadczenie ? 16 lat temu w promocji we Wschowie ?

avatar
~smuteczek
19.10.2018 15:17

Faktycznie: doświadczenie w pisaniu notatek prasowych i pewnie prowadzeniu stron na FB. Nigdzie nigdy nie pochwalił się co konkretnie się składa na jego rzekome "doświadczenie". Równie dobrze kucharka z plebanii mogłaby kandydować na papieża.

avatar
~Cbvc
18.10.2018 23:42

Moim zdaniem najlepiej zaprezentował się Pan Antkowiak a reszta ściąga od niego po troche. Wstyd że nie mają swoich pomysłów. Ja dam szansę Panu Antkowiakowi

avatar
~#zakompleksionymarek
19.10.2018 11:46

Pan Antkowiak również nie ma własnych pomysłów jako takich. Po prostu bierze najfajniejsze projekty z już realizowanych lub ewentualnie opisywanych i przedstawia je jako te, które sam chce realizować. Tu leży Jego siła - wybiera naprawdę fajne rzeczy, które mogą być do osiągnięcia w ciągu kilku kadencji.

avatar
~Niestety
19.10.2018 12:37

Pan Antkowiak jest tylko twarzą tych, których wyborcy nie wybrani we wcześniejszych wyborach.

avatar
~Wieczysław
19.10.2018 00:15

Giezek niczym Kononowicz w swoim spocie wyborczym

avatar
~MM
19.10.2018 00:20

Glosuje na KWW Antkowiak. Czlowiek z klasa

avatar
~obiektywny
19.10.2018 00:35

Zapomnijcie na chwilę kogo popieraliście przed debatą i odpowiedzcie sobie na dwa pytania. Który z kandydatów odpowiadał na zadane pytania i który ma coś do zaproponowania na najbliższe 5 lat. Twierdząca odpowiedź na pierwsze pytanie potwierdzi kto umie słuchać ze zrozumieniem i potrafi, do tego co usłyszał merytorycznie się odnieść. A pozytywna odpowiedź na drugie z pytań określi czy zaprezentowane propozycje pozwolą ruszyć nam wreszcie do przodu. Bez urazy ale w tych konkurencjach najlepiej wypadł Antkowiak, nieco gorzej Urbaniak a reszta po prostu kulą w płot. To co zaprezentował Czopek to jakieś totalne nieporozumienie, "Ja Klaudiusz" czyli Giezek zwyczajnie nie nadaje się do reprezentowania nas gdziekolwiek, a Gliński nie wyszedł jeszcze z butów strażaka.

avatar
~Gog
19.10.2018 00:44

Ponioslo pana panie Czopek z tymi remontami drog. Ul Kopernika wcale nie jest wyremontowana auto mozna rozpieprzyc na tych dziurach i nie tylko bo aut nastawiane ze przejechac nie mozna. A droga do konradowa i kandlewa to ma byc remont. Wylanie lepiku i zasypanie grysem nazywa pan remontem ile wzieliscie z uni na ta droge a za ile zostala zrobiona. Ostatnio kierowca oś tylna urwal co dwa miesiace zawieszenie yrzeba robic takie dziury. Na zamyslowie tak samo. O moscie za gola skoda gadac jak nie zwolnisz do 20 to nie przejedziesz bezpiecznie. O tym ze pociagi mialy od grudnia tego roku jechac przez wschowe to pan nawet nie pamieta takiej obietnicy. Mowi pan ze nie potrzebuje spotykac sie w sprawie dzieci z wiejskich szkół jak i tworzyc okraglego stolu wokol sportu a szkoda bo wysluchal by pan wreszcie co narod ma do powiedzenia

avatar
~do ~Gog
19.10.2018 08:42

Panie Gog musisz pan wziąć poprawkę na tego Czopka . On tak ze wszystkim co niby zrobił . A prawda jest taka że przed tym remontem rzeczy wyglądały o niebo lepiej niż po remoncie . To stara śpiewka o tych remontach jak i o oszczędzaniu i uzdrawianiu finansów miasta i gminy . Prawidłowo będzie jak te wszystkie jego " sukcesy "podzielisz przez dziesięć .

avatar
~a jednak
19.10.2018 04:34

A jednak w debacie najlepiej wypadł Gliński i jego wizja na rozwój miasta i gminy. My głosujemy na Przemka. A wy dalej wyciągajcie sprawy z polewaniem-nie polewaniem., ile razy można to tłumaczyć ? Czołowy argument w dyskusji na temat Woodstock ,to to żę tvn powiedział że Owsiak powiedział i wyborcza potwierdziła co tvn pokazął co Owsiak powiedział . I tak idzie ludowa baśń przez kraj. Czy ktoś z redaktorów zaprosił Glińskiego do studia i zapytał o jego spojrzenie na te fakty medialne TVN ?

avatar
~Do MM
19.10.2018 06:25

Może nam powie pan Antkowiak w której szafie schował pan Krasnego.LUDZIE.PRZECIEŻ ANTKOWIAK TO TYLKO PIONEK W RĘKACH KRASNEGO I Grabki. Grabka jest w stowarzyszwniu SIS przewod a Krasny wice. Pan nazywa festiwal stonoga.Antkowiak to taki stan tyminski.Okularki dla prestizu...a może głupi lud wschowski da się nabrać. Idziemy głosować na naszych.....Glinski...Giezek....Urbaniak

avatar
~Mamamija
19.10.2018 08:30

TYLKO SZKODA TU SZUFLADOWY SZPERACZU ZE NIE WIESZ O TYM ZE TEN KOMITET JUZ PRZEDSTAWIL VICE A POWIAZANIE Z GRABKA DALEKIE IM NA PEWNO POZDRAWIAM KOMUNISTO

avatar
~Nina
19.10.2018 17:53

Co z tego że ogłosił kto będzie vice. Jeszcze pozostały do obsadzenia stanowiska naczelników...

avatar
~ramzes
19.10.2018 06:39

fajna debata szkoda że tak późno i że tylko jedna.

avatar
~wschowa
19.10.2018 06:57

Miło było widzieć poddenerwowanego Czopka, on rozumie że jego czas w ratuszu się kończy. Najdziwniejsze że denerwuje go nawet Giezek.

avatar
~Prawy Polak
19.10.2018 07:56

Jedną rzecz trzeba sprostować w sprawie Gliński - Owsiak bo ciemny lud kupił historyjkę, że SP odmówiła pomocy . Otóż straż odmówiła wjazdu tylko ciężkim sprzętem, na teren festiwalu ze względu na bezpieczeństwo uczestników festiwalu będących w różnym ,,stanie ". Jeżeli dotarło to proszę nie powtarzać więcej bzdur na temat Glińskiego .PONIALI ?

avatar
~marekton
19.10.2018 08:46

Następnie sprzęt z niemiec wjechał, następnego dnia sprzęt OSP wjechał i nikomu nic się nie stało

avatar
~Do Wschowa
19.10.2018 08:04

Giezek po prostu ma najwieksze zaufanie mieszkańców i dlatego Czopek czuje najwieksze zagrożenie u tego Pana.

avatar
~JAN
19.10.2018 19:27

Giezek i zaufanie, to dwa bieguny! Szok, jak można takiemu zaufać???

avatar
~ANALITYK
19.10.2018 08:06

Najbardziej podenerwowany i zdziwiony obecną sytuacją Pan Czopek. Wszystkie zabiegi socjotechniczne i zarządcze w minionej kadencji wzięły w łeb. Czopek od samego początku zakładał, że jego słabością osobistą jest nie wybieralność. Zarówno cechy osobiste jak i wygląd powodują, że nigdy nie zdobędzie fotela burmistrza w drodze wyborów. Dlatego w poprzedniej kadencji posłużył się Panią Patalas po to by sterować gminą z tylnego fotela. Na tę kampanię i kadencję został wymyślony przez niego szatański plan. Otóż wymyślił on sobie, że w drodze eliminacji potencjalnych kandydatów doprowadzi do sytuacji, w której tylko on będzie godzien tego stanowiska. Stąd też pokaz siły w czasie kadencji, zwalnianie osób, poniżanie, pokaz siły i arogancji, sprawy sądowe i kpienie z orzeczeń sądów, kierowanie bezpodstawnych zarzutów do prokuratury i bezpośrednio do sądów. Przecież każdy prawnik wiedział, że zarzuty stawiane przez Czopka byłemu burmistrzowi Grabce są bezpodstawne i do obalenia bez żadnych problemów. Podobnie się sprawa miała z Panem Owocem. Trzeba być kompletnym idiotą aby się sądzić z radnym rady miejskiej. Cały ten szatański plan był tylko i wyłącznie po to by dać sygnał potencjalnym konkurentom na scenie politycznej co ich czeka. Plan nie wypalił i Czopek ze zdumieniem przeciera oczy. Wyrosło mu czterech konkurentów w tym jeden z własnego grona i widmo bezrobocia albo emigracji zbliża się już w najbliższą niedzielę. Podsumowując jest pan złym człowiekiem z natury pozbawionym cech charakteru, które powinien posiadać burmistrz i dlatego powiem KONIEC BALU

avatar
~Wyborca
19.10.2018 09:32

Myślę dokładnie to samo każdy tylko nie arogancki Czopek

avatar
~Poparzony władzą
19.10.2018 14:48

Jeden z lepszych komentarzy. W sedno.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl