TworzymyGłos Regionu
Debata wyborcza kandydatów na burmistrza Miasta i Gminy Wschowa
obrazek

18 października w Zamku Królewskim we Wschowie przeprowadziliśmy debatę wyborczą kandydatów na burmistrza Miasta i Gminy Wschowa. W debacie wzięli udział: Justyna Urbaniak z KWW Zwyczajni Razem, Miłosz Czopek z KWW Nasza Wschowa Nasz Samorząd, Konrad Antkowiak z KWW Konrad Antkowiak, Przemysław Gliński z KW Prawo i Sprawiedliwość, Paweł Giezek z KWW Dla Wschowy Dla Ludzi.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~Flubbershy
18.10.2018 20:51

Ja nie lubje szypko. Ja lubie wolmo.

avatar
~ramzes
18.10.2018 20:55

i dajcie już luz z tym Pis i Pis? to jest człowiek mądry i doświadczony, wie gdzie pozyskać dla nas środki i tym się proszę kierować. Miłosz miał szanse 8 lat i co wielce zrobił? czemu nie piszecie ten z PO czy z PSL? tylko Pis i Pis

avatar
~żmijka
18.10.2018 21:04

Czopek mówi o konkretach twardo stąpa po ziemi. Światem rządzi ekonomia. Giezek nieporozumienie. Reszta oki.

avatar
~do żmijka
18.10.2018 22:26

Oj Czopek twardo stąpa po ziemi i wie że światem rządzi ekonomia . Więc w pierwszej kolejności pozwalniał ludzi a na ich miejsce zatrudnił swoje rodziny , pociotków i znajomych . Super wykorzystał swoją wiedze doktora ekonomii w praktyce . Sam też zatrudnił się w Malczycach a tego z Malczyc w S.K Wschowa . Tylko że za zwolnienia zapłaciliśmy my podatnicy tak jak za kary finansowe za śmieci w Tylewicach . Co tam milion w tę stronę czy w tamtą to jest pikuś panie żmija . Ja wiem ze cudze pieniądze a nie jego łatwo się wydaje .

avatar
~bbvn
19.10.2018 16:07

Giezek to masakra, wstydziłbym się za niego jako Burmistrza Wschowy,jakby miał dać jakiś wywiad.

avatar
~Piotr
18.10.2018 21:22

Tylko Gliński, tylko PiS!

avatar
~wyborca
18.10.2018 21:33

Mamy Giezka burmistrza.

avatar
~Mieszkaniec
18.10.2018 21:41

Antkowiak to chyba nie był we Wschowie z 15 lat on nie wie co tu się dzieje. A o sporcie i oświacie nie ma zielonego pojęcia. Justyna fajnie spokojnie. Miłosz swoje mądrości. Przemek odważnie i zdecydowanie chyba najlepiej. Paweł zakłopotany ale ok. Idzcie i wybierzcie mądrze.

avatar
~Wyborca
18.10.2018 21:41

Panie Giezek z tego co wiem to Gmina i Spółka już działają w temacie uzbrojenia w media nowo powstającego osiedla domków na Zaciszu. Ma Pan złego informatora...

avatar
~wyborca
18.10.2018 21:46

No niestety stało się. Przesłuchałem dwa razy debatę, mimo oporów przeciw PIS ,Gliński jest najlepszym kandydatem na burmistrza. Nigdy nie myślałem że będę namawiał do głosowania na kandydata PIS ale jeśli chcecie Wschowę pchnąć do przodu może to zrobić tylko duet Gliński i Kola. Obyście znowu nie biadolili za pól roku , że to nie tak miało być.

avatar
~ABC
19.10.2018 00:44

A co z pchaniem do przodu ma wspólnego ten duet. Nawet jeżeli PiS wygra wybory do sejmiku to przez brak zdolności koalicyjnej pani Kola będzie dalej siedziała w opozycji. Za to za rok mamy wybory parlamentarne i prawie jest pewne, że PiS straci władzę. To jak myślisz skąd będzie wsparcie dla tego duetu. Opowiem znikąd.

avatar
~Alicja
18.10.2018 21:50

Czopek tylko mowi co bylo i ZADNYCH planow na przyszlosc chwali sie tym nawet o co zabiegali i wyklocali sie radni butny pan alfa i omega urzedu

avatar
~słuchacz
18.10.2018 21:51

Widzę że pan Czopek sprowadził drugą firmę meblarską . A to nowość Jedna już produkuje w Nowych Ogrodach ponoć Ukraińska firma która " produkuje ławki drewniane " . Panie głupoty opowiadaj pan swoim dzieciom na dobranoc . A co do remontów chodników na terenie gminy to owszem remontują ale długość trzeba liczyć w metrach a nie w całości chodnika . Jednym słowem sukces goni sukces a efektów nikt nie widział . Panie skończ pan z tym zamydlaniem oczu mieszkańcom . Wolisz pan wydawać paszkwile w swojej gazetce i snuć świetlaną przyszłość miasta zamiast wziąć się za pracę faktycznie . Nie bez przyczyny nie otrzymaliście absolutorium od radnych za "wykonywane "zadania . Starczy nam już afer ze zwolnieniami i płaceniem odszkodowań , mamy dość tych waszych rodzin ,pociotków i znajomych królika którzy są zatrudnieni w podmiotach zależnych od ratusza . Mamy dosyć z oszukiwaniem i zarządzaniem w S.K oraz w zarządzie tej spółki . Nie licz pan że zostaniesz pan na następną kadencję bo to dla miasta będzie cofanie się w rozwoju .

avatar
~dopanagiezka
18.10.2018 21:51

Szanowny Panie Giezku, w 21 wieku warto, aby burmistrz łączył w sobie wiele dobrych cech ponieważ reprezentuje Miasto i Gminę- był elokwentny, zaradny, potrafił się z każdym dogadać, miał zmysł ekonomiczny, biznesowy i szeroką perspektywę spojrzenia na przyszłość. Dlatego uważam, że burmistrz powinien być też m.in. elokwentny. Sam tupet nie wystarczy.

avatar
~;-0
18.10.2018 21:54

Ze smutkiem stwierdzam, że Pan Czopek i Pan Gliński mówią bardzo sensownie. Pani Urbaniak nieźle, Pan Antkowiak strzelił sobie w stopę z tym sportem. Pan Giezek bez komentarza. Co wszyscy widzą w Lginiu? plaża malutka, nie ma gdzie postawić samochodu, do tego świetna konkurencja rewelacyjna Sława i Wieleń

avatar
~to0
19.10.2018 00:09

Jak sobie strzelił w stopę ze sportem. A czym nasz sport może się wykazać. Pogoń w B klasie. Korony nie ma nigdzie. W Osowej coś próbują robić ale to jest niszowe. WKM to zabawa dla paru osób i też niszowa Antkowiak miał rację - nas po prostu nie ma w sporcie. A sport to też promocja. I będziemy widoczni tylko wtedy, kiedy jakiś wschowski klub zaistnieje co najmniej na poziomie jakieś ligi a nie alfabetowej klasy.

avatar
~do @"to0"
19.10.2018 10:44

mądraliński , nie poruszaj tematu jeśli go nie znasz , a piszesz co ślina na język przyniesie . Widać temat sportu we Wschowie jest dla ciebie mało znanym tematem, tylko nie wiem przez zaniedbanie czy głupotę . Moja rada : przed podejmowaniem tematu warto poznać parę faktów na temat wschowskiego sportu , bo na przestrzeni lat działo i dzieje się w nim bardzo wiele .

avatar
~do wyborca
18.10.2018 22:02

Buduje dom na Zaciszu i nie ma wody,kanalizacji. Proszę nie manipulować. Widać ze jesteś od czopka.

avatar
~Wyborca
18.10.2018 22:27

Czytamy że zrozumieniem.... Nikt nie napisał że woda i kanalizacja już jest tylko że trwają prace zmierzające do tego żeby była tam woda i kanalizacja.

avatar
~Marta
18.10.2018 22:03

Pan Miłosz jedyny rozsądny kandydat reszta szkoda słów niech wracają tam skąd przyszli.

avatar
~do Marty
19.10.2018 06:45

A najlepiej żeby Czopek wrócił skąd przyszedł bo absolutnie nie sprawdził się w roli burmistrza .

avatar
~as
18.10.2018 22:06

Jak tam wypadł Stonoga?

avatar
~ramzes
18.10.2018 22:06

i zobaczcie powyżej można normalnie się wypowiadać, aż chce się czytać, każdy ma soje zadanie i faworyta ale piszemy o nich. dziękuje

avatar
~Konkret
18.10.2018 22:08

Giezek mówił konkretnie... dla mnie.Dziękuje za szkoly i szanowanie mieszkańców.

avatar
~SP
18.10.2018 22:26

Szkoda, że Pan Konrad nie jest zorientowany jakie od lat mają uczennice SP1 w koszykówce ( mistrzynie i wicemistrzynie województwa lubelskiego)

avatar
~Nigo
19.10.2018 01:19

Szkoda, że Ty też nie jesteś - LUBELSKIEGO?! (facepalm)

avatar
~rolnik
18.10.2018 22:28

Rolnik bo mamy do czynienia z Miastem i Gminą, inf. uzupełniająca dla mieszczuchów ze Wschowy... . Stwierdzam po analizie jakości wpisów, że krótkie wpisy dotyczą li i wyłącznie tzw. klakierów i trolli danego kandydat, którzy piszą krótko i jak najczęściej aby tylko wymienić swojego kandydata, co wpłynąć na innych czytających, że jest aż tak "strasznie" "lubiany" i "popierany" - prawda jest taka, iż najczęściej dotyczy to kandydatów TOTALNIE miernych i biernych ....!. I nie wiem ile razy ci tzw. klakierzy i trolle będą zaklinać rzeczywistość swoimi miernymi i biernymi kandydatami tak długo oni tacy pozostaną !!!. Bowiem nie zrobisz ilością wpisów i powtórzeń ich nazwiska , tu cyt. "oj...oj,oj..oj jaki łon wspaniały..." BO z WRÓBLA nie zrobisz KANARKA - BO z emeryta mundurowego o wielu twarzach i tzw. Glińskiego z twarzą z przed czterech lat "Grabieżcy" i tą panią od czystości, a nie czystości środowiska NIE zrobisz BURMISTRZA i to MIASTA i GMINY Wschowa !!!. No NIE!, nie da się za żadne skarby światka i naszych wyborców !!!!!!. o to chłopska prawda ...!

avatar
~Wschowiani
18.10.2018 22:41

Panie Czopek jestem wstrząśnięty, jak Pan został doktorem? Toż ty człowieku nie potrafisz rozróżnić czasu przeszłego od przyszłego!!! Miałeś mówić co zrobisz przez kolejne 5 lat, a ty chwalisz się częściowo nie swoimi sukcesami. Jak słucham tego co Pan bredzisz, to chyba każdego ranka budzę się w innym mieście. Pani Urbaniak bardzo chce być burmistrzem, ale nie bardzo ma pojęcie o niektórych sprawach, w sprawach komunalnych ekspert. Jednak jak Pani chce być burmistrzem, to już dawno powinna Pani objechać wszystkie szkoły. Panie Gliński weź Pan skończ i wstydu oszczędź – zaraz powiesz, że na wsiach to dzieci kałamarze mają. Pan Giezek jak dla mnie spoko, chce pracować i ma pomysły. Panie Stonoga dzisiaj kolejna wtopa dom kultury, to był w czasach kiedy Pan tu mieszkał, teraz mamy CKiR. Poza tym nadal Pana nie rozumiem tu Pan krytykujesz, a w lokalnej prasie pojawia się artykuł pt.”ANTKOWIAK CHWALI CZOPKA”. Zdecyduj się Pan. Coraz bardziej Pani mi się kojarzysz z tym https://www.youtube.com/watch?v=BPsOidDNIl0

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl