TworzymyGłos Regionu

Retro Rynek 2022 we Wschowie (ZDJĘCIA)

Niedziela, 14 sierpnia 2022 o 12:55, aktualizacja Poniedziałek, 15 sierpnia 2022 o 09:39, autor: 1 2307
Retro Rynek 2022 we Wschowie (ZDJĘCIA)

Już po raz trzeci we Wschowie odbywa się Retro Rynek. Od rana uczestnicy rywalizowali w rajdzie, podczas którego pokonali ponad sto kilometrów, wykonując przeróżne zadania. Teraz przyszedł czas na festyn i nagrodzenie zwycięzców. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy. Atrakcji nie brakuje. Wstęp wolny.

Oprócz możliwości obejrzenia i sfotografowania się przy samochodach i motocyklach m.in. z czasów PRL, DDR, NRD przygotowano wiele konkurencji i atrakcji. Wśród nich trzymanie felgi na czas, rzut oponą oraz pomiar głośności wydechu. Dzieci mogą pomalować twarz, poskakać na dmuchańcu oraz przejechać się klasykiem. Na miejscu funkcjonują również punkty gastronomiczne z kiełbasą z grilla, pierogami, goframi, lodami i innymi smakołykami.
Około godziny 15:00 nastąpi podsumowanie Retro Rajdu. Uczestnicy otrzymają nagrody w następujących kategoriach:
  1. Najdłuższa trasa pokonana na zlot.
  2. Najładniejszy samochód zlotu.
  3. Samochód najlepiej oddający klimat PRL.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Dobra sprawa+
17.08.2022 06:21

Każde początki są trudne, ale dobrze dla Wschowy jest, że taka IMPREZA powstała i trawa !!!!!. Widać, że miasta za tej władzy zaczyna żyć !!!!!. To jest dobry znak w przeciwieństwie do wielu innych imprez tzw. "ustawek" z udziałem lokalnych polityków jednej i tylko władzy !!!!!. Takie imprezy UMiG świadczą o tym, ze to jest Wschowskie społeczeństwo, a nie garstka politycznej papki !!!!!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Grunty rolne
Grunty rolne
Pozostałe
Oddam kotka
Oddam kotka
Zwierzęta
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl