TworzymyGłos Regionu

reklama

Katarzyna Michalczak przedstawi "SYNU, JESTEŚ KOTEM". Spotkanie autorskie we Wschowie

Czwartek, 25 kwietnia 2024 o 16:01, autor: 0
Katarzyna Michalczak przedstawi

Stowarzyszenie „Bliżej Autyzmu” wspólnie z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy we Wschowie organizuje spotkanie autorskie z Katarzyną Michalczak, cenioną pisarką, socjolożką i laureatką wielu ogólnopolskich konkursów poetyckich. Autorka, będąca również matką dziecka w spektrum autyzmu, zaprezentuje swoją najnowszą książkę pt. „SYNU, JESTEŚ KOTEM”.  

Spotkanie w Bibliotece Publicznej we Wschowie

Pierwsze z wydarzeń, otwarte dla wszystkich zainteresowanych, odbędzie się 9 maja o godzinie 18:00 w siedzibie Biblioteki Publicznej. Będzie to wyjątkowa okazja, by spotkać się z autorką, dowiedzieć się więcej o jej twórczości oraz zrozumieć lepiej świat osób z autyzmem.

Sesja z młodzieżą licealną

Dzień później, 10 maja o godzinie 10:00, Katarzyna Michalczak odwiedzi Liceum Ogólnokształcące we Wschowie. Spotkanie będzie miało charakter zamknięty i skierowane jest do uczniów tej placówki. 

Źródło: Bliżej Autyzmu

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl