TworzymyGłos Regionu

reklama

Sukcesy sportowe SP 1 (ZDJĘCIA)

Piątek, 15 października 2021 o 09:21, aktualizacja Piątek, 15 października 2021 o 09:29, autor: 0
Sukcesy sportowe SP 1 (ZDJĘCIA)

12 października na stadionie miejskim w Babimoście odbył się finał województwa w sztafetowych biegach przełajowych. Miło na poinformować, iż bardzo dobrze zaprezentowali się w tych zawodach uczniowie Szkoły Podstawowe nr 1 we Wschowie.

W kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej (uczniowie urodzeni w roczniku 2007- 2008 chłopcy zajęli 8 miejsce na 16 finałowych drużyn, dziewczęta natomiast nie dały szan rywalkom i zdobyły mistrzostwo województwa w swojej kategorii. Będą więc reprezentowały województwo lubuskie na zawodach ogólnopolskich.

W igrzyskach wzięli udział uczniowie: Ada Kujawa, Oliwia Kowalczyk, Julia Molik, Sara Dowhań, Zuzanna Maciołowska, Natalia Kaczmarek, Lena Obuchowicz, Maja Gniewosz, Zofia Marciniak, Jakub Matyla, Antoni Kamieniarz, Michał Reszel, Fabian Walkowski, Tymoteusz Szymański, Szczepan Malcher, Piotr Czostek, Marcel Stelmach.

Gratulujemy I życzymy dalszych sukcesów sportowych.

(SP1) 

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl