TworzymyGłos Regionu

Od października startuje Wschowski Uniwersytet Dziecięcy!

Wtorek, 20 września 2022 o 14:17, aktualizacja Wtorek, 20 września 2022 o 14:50, autor: 0 418
Od października startuje Wschowski Uniwersytet Dziecięcy!

Urząd Miasta i Gminy Wschowa wraz z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy we Wschowie ogłaszają rekrutację do Wschowskiego Uniwersytetu Dziecięcego. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od 6 do 10 lat.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wschowie we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im.  J. A. Komeńskiego w Lesznie, uruchamia nowy cykl zajęć dla dzieci z gminy Wschowa.

Od października w co drugą sobotę odbywać się będą warsztaty i wykłady z zakresu humanistyki, matematyki, przyrody, kultury i profilaktyki. Program dedykowany jest dla 40 dzieci z terenu naszej gminy, które otrzymają specjalne indeksy i będą mogły poczuć się jak na prawdziwych studiach. Oprócz zajęć stacjonarnych, które odbywać się będą w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy we Wschowie zaplanowano ciekawe wyjazdy edukacyjne.

Udział w projekcie jest nieodpłatny, a zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Nabór trwa do końca września. Szczegóły dostępne na stronach internetowych urzędu i biblioteki.

Regulamin dostępny jest TUTAJ.

Źródło: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Grunty rolne
Grunty rolne
Pozostałe
Oddam kotka
Oddam kotka
Zwierzęta
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl