TworzymyGłos Regionu

Poznaliśmy harmonogram.

Wschowska Noc Belfrów (ZAPOWIEDŹ)

Czwartek, 16 września 2021 o 13:57, aktualizacja Czwartek, 16 września 2021 o 13:58, autor: 0 1094
Poznaliśmy harmonogram.

Szkoła to nie tylko miejsce, w którym uczniowie zdobywają wiedzą. Także nauczyciele ciągle uczą się tu czegoś nowego, dlatego chcą się tym podzielić. Z inicjatywy dwóch polonistek - Agaty Karolczyk-Kozyry i Kornelii Musiał 01 października w Szkole Podstawowej nr 1 od godziny 18.00 odbędzie się Wschowska Noc Belfrów, na którą serdecznie zapraszamy nauczycieli z naszego regionu.

Wydarzenie zostało objęte patronatem przez ogólnopolski program Wiosna Edukacji. Podczas czterogodzinnego spotkania wschowscy nauczyciele z różnych szkół podzielą się swoim doświadczeniem i pomysłami na temat aktywnego i ciekawego nauczania.

Będzie zatem można obejrzeć cykl prelekcji poświęconych nauczaniu różnych przedmiotów, innowacjom pedagogicznym oraz pracy z uczniem autystycznym. Uczestnikom zaproponujemy także udział w krótkich warsztatach. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu inspiracje dla siebie.

Zapisy już od poniedziałku telefonicznie pod numerem 655403561, w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 1 we Wschowie, drogą mailową na adres sekretariat-sp1wschowa@o2.pl, bezpośrednio u organizatorek lub poprzez poniższy link.

https://forms.gle/gX8rGTQ3CjBXCZ5w7

Liczba miejsc ze względów pandemicznych ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie potwierdzajace udział w organizowanym przez nas wydarzeniu. Serdecznie zapraszamy!

(SP 1 Wschowa)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl