TworzymyGłos Regionu

Spektakl w WTZ

Spotkanie z Mariuszem Totoszko

Czwartek, 07 listopada 2019 o 13:05, autor: 0 1659
Spektakl w WTZ

4 listopada uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Nasz Ośrodek" we Wschowie, spotkali się z Mariuszem Totoszko. Pokazał spektakl "Zbieraj z Klasą", w ramach projektu edukacyjno - ekologicznego. 

Występ muzyka trwał ponad godzinne. Artysta opowiadał o ekologii, o korzyściach płynących z ochrony planety dzięki działaniom pro-ekologicznym. Uczestnicy WTZ dowiedzieli się dlaczego ważne jest właściwe postępowanie z zużytymi bateriami i sprzętem elektrycznym oraz elektronicznym.

Miła atmosfera spektaklu sprzyjała wspólnej zabawie, śpiewie, konkursom z nagrodami oraz nauce. Bezpłatnie! WTZ serdecznie podziękował Mariuszowi totoszko za ciekawe spotkanie.

Operatorem projektu "Zbieraj z klasą" jest REMONDIS Electrorecycling Sp. z o.o., organizatorem - ERP Polska Organizacja Odzysku SeiE i Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

(Foto: Beata Pawłowicz)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl