TworzymyGłos Regionu

Seanse kinowe dla dzieci w CKiR - aktualizacja

Czwartek, 10 października 2019 o 10:24, aktualizacja Czwartek, 10 października 2019 o 15:10, autor: 3 1467
Seanse kinowe dla dzieci w CKiR - aktualizacja

Aktualizacja: Z uwagi na duże zainteresowanie filmem - Playmobil film - odbędzie się drugi seans o godz. 18:00. Są do odebrania wejściówki na drugi seans. Co nalezy zrobić? Szczegóły poniżej. ||
Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie przygotowało kolejne atrakcje dla dzieci. Tym razem w niedzielę 20 października dzieciaki i oczywiście ich opiekunowie mogą zobaczyć "Playmobil FILM"  a już 16 pażdzioernika o godzinie 17:30 spektakl teatralny i profilaktyczny "Być dorosłą chciała i na miotle odleciała". 

16.10.2019 - teatr

Zapraszamy serdecznie na spektakl teatralny dla dzieci 16.10.2019 r. na
godz. 17:30. Spektakl odbędzie się w sali widowiskowej CKiR /wejście
przez Klubokawiarnię Piętro/. Wstęp: jeden uśmiech :)

„BYĆ DOROSŁĄ BARDZO CHCIAŁA I NA MIOTLE ODLECIAŁA”

Bajka o zasadach bezpieczeństwa na drodze i w życiu codziennym. W dzisiejszych czasach, kiedy dzieci muszą być coraz bardziej samodzielne, aspekt ich bezpieczeństwa wysuwa się na pierwszy plan. W szkole, w domu, czy w drodze, dzieci muszą się nauczyć, jak radzić sobie w różnych, niejednokrotnie trudnych sytuacjach. Nasz spektakl w przystępny i zabawny sposób wskazuje młodym widzom odpowiednie wzorce zachowań. 

Pomaga zrozumieć, dlaczego należy uważać na nieznajomych, jak bezpiecznie poruszać się po drogach lub jakie niebezpieczeństwa czyhają na nich w wolnym czasie. Żywy udział publiczności w spektaklu dodatkowo pomoże dzieciom zapamiętać najważniejsze zasady i ułatwi korzystanie z tej wiedzy w przyszłości. Karolinka mała czarodziejka ma już dosyć słuchania rodziców. Przypadkiem natrafia w starej księdze na eliksir, dzięki któremu mogłaby się już stać dorosła, ale brakuje jednego składnika, żeby go pozyskać udaje się samotnie do miasta na swojej miotle. Tylko czy jej wiedza dotycząca bezpieczeństwa wystarczy, aby szczęśliwie przebyć drogę tam i z powrotem? Czy przygody jakie przeżyje nasza bohaterka wraz z dziećmi pomogą jej wyciągnąć właściwe wnioski?


20.10.2019 - kino

Drogie dzieci, kochani rodzice już w niedzielę 20 października zapraszamy na "Playmobil FILM"

WSTĘP WOLNY!

AKTUALIZACJA! 
Ze względu na duże zainteresowanie filmem, CKiR postanowił drugi raz wyświetlić bajkę o godz 18:00.  Wejściówki można odebrać w sekretariacie CKiR od 11 października, między 9:00 a 16:00. Jedna osoba może dostać max 4 wejściówki!

Jak poinformowało CKiR Wschowa - wejściówek już nie ma. Rozeszły się w szybkim tempie. ||
(warunkiem jest odebranie darmowej wejściówki w sekretariacie CKIR od czwartku 10.10.2019 r. w godz. 9:00 do 16:00. Ilość darmowych wejściówek ograniczona!)

REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~ktoś
10.10.2019 10:03

Byłem po wejściówki których wydawanie zaczelo się 10 pazdziernika o godzinie 9:00. O godzinie 9:10 nie było już biletów, Żadnych tłumów wychodzących z sekretariatu nie widziałem. Przypadek ?

avatar
~do powyżej
10.10.2019 12:44

Przecież urzędnicy też mają dzieci i wnuki, a ilu znajomych.

avatar
~Dorota
10.10.2019 12:36

Po co to rozgłaszac w zw skoro taka sytuacja hehe niech się dobrze bawią rodziny Ckir ze Wschowy.pozdrawiam

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl