TworzymyGłos Regionu

„Podwójnie się opłaca” w Banku Spółdzielczym we Wschowie

Wtorek, 17 maja 2016 o 09:31, aktualizacja Środa, 18 maja 2016 o 09:34, autor: 0 2572
„Podwójnie się opłaca” w Banku Spółdzielczym we Wschowie

Bank Spółdzielczy we Wschowie dba o finanse swoich Klientów, oferując wygodne formy inwestowania wolnych środków finansowych. Atrakcyjne oprocentowanie, bezpieczeństwo powierzonych pieniędzy, dzięki ustawowej ochronie Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, okres oszczędzania dopasowany do potrzeb Klienta, wygodny dostęp do środków na lokacie poprzez bankowość internetową oraz mobilną, to szereg korzyści dla Klientów deponujących pieniądze w Banku Spółdzielczym we Wschowie.

Klienci zyskują na współpracy z Bankiem poprzez lokowanie swoich oszczędności, które nie tylko gwarantują zysk, ale i również dają szanse na wygranie cennych nagród w loteriach promocyjnych. „Podwójnie się opłaca”. Pod tym hasłem odbyła się kolejna edycja loterii „Lokata SGB”. Tym razem podwójnie opłaciło się p. Lidii Klientce Oddziału Banku w Sławie. Kluczyki do samochodu osobowego Volkswagen Jetta Comfortline wręczył Prezes Zarządu Banku Sebastian Nietyksza, gratulując zwyciężczyni i życząc wiele satysfakcji z wylosowanej nagrody. Zachęcamy Klientów Banku do udziału w kolejnej loterii Lokaty SGB z nagrodami, która już się rozpoczęła i potrwa do 24.06.2016 r. Do wygrania samochód osobowy marki Hyundai Tucson oraz wiele innych atrakcyjnych nagród. Lokowanie środków finansowych w Banku Spółdzielczym we Wschowie „podwójnie się opłaca” – od zysku prosto do nagród. (BS)

REKLAMA

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl