TworzymyGłos Regionu

Muzyczna scena on-line w Lginiu

- pierwszy taki koncert

Czwartek, 21 maja 2020 o 17:56, aktualizacja Czwartek, 21 maja 2020 o 17:57, autor: 2 769
Muzyczna scena on-line w Lginiu

Zapowiadamy jedno z pierwszych wydarzeń w nowej rzeczywistości! Zapraszamy na koncert on-line Szymona Pejskiego –Piosenki o miłości. Transmisja na żywo odbędzie się dzięki współpracy z zw.pl oraz Kaja Komputer Wschowa.

Koncert prosto z plaży w Lginiu, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności! Bez udziału publiczności! Spowolnienie rozprzestrzeniania się COVID-19 zależy od nas wszystkich. Każdy powinien w tym czasie unikać dużych skupisk, prosimy nie gromadzić się na plaży. Już niebawem szczegóły dotyczące transmisji na żywo!

Plaża w Lginiu dnia 30.05.2020 r. w godz. 15:00 – 22:00 będzie zamknięta. Obowiązuje całkowity zakaz przebywania na plaży. Zakaz nie obejmuje pracowników CKiR oraz służb porządkowych i mundurowych wykonujących obowiązki służbowe.

Szymon Pejski to niezwykle utalentowany pochodzący z Łodzi wokalista, multiinstrumentalista, oraz autor tekstów. Po wielu występach na festiwalach oraz współpracy przy ścieżkach dźwiękowych do filmów nadeszła chwila na wpełni solowy album artysty. Będzie to niesamowita kompilacja piosenek z pogranicza rocka i popu w bardzo nastrojowym subtelnym wydaniu, choć nie zabraknie tez utworów z pazurem. Przedstawiamy państwu pierwszy singiel zatytułowany,,Tak Kochać ”
Muzyka: Szymon Pejski/ Ł. Gorczyca Sł. Szymon Pejski
Produkcja Muzyczna: Szymon Pejski/Łukasz Gorczyca
Muzycy – Szymon Pejski - Voc, Ac. Guitar, Keybord, Drums, Łukasz Gorczyca – Bass
 

 
 
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Trele
21.05.2020 18:59

Sala widowiskowa z ponad trzy bańki, a konceet na pustej plazy w Lgiń. Macie rozmach w tej wschowie

avatar
~ela
25.05.2020 08:44

Super ze ktos sobie przypomniał o urokliwym w Lginiu byl okres ze sie działo koncerty kabarety zabawy strongmeni plaza przygotowana no i zastoj nic sie nie robi tylko Sława sie przepiekne rozwija

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl