TworzymyGłos Regionu

Finał Mistrzostw Polski Kadetów w siatkówce plażowej

Czwartek, 25 lipca 2019 o 14:36, aktualizacja Czwartek, 08 sierpnia 2019 o 11:40, autor: 1 1143
Finał Mistrzostw Polski Kadetów w siatkówce plażowej

Finał Mistrzostw Polski Kadetów w siatkówce plażowej - w ramach XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich - Lubuskie 2019 - odbył sięDrzonkowie na boiskach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W turnieju rozgrywanych w dniach 17-18 lipca, wzięło udział 16 par zawodników z całej Polski. W finale znałazła sie para Jędrzej Bąkiewicz (Zahir Volley Wschowa) - Kamil Małecki (UKS Szamotulanin).

Wschowsko - szamotulska para po zaciętym spotkaniu finałowym, wygrała zawody. Tytuł Mistrzówki Polski zdobyli pokonując zawodników ze Skarżyska Kamiennego 2:1. Tydzień później sprawili miłą niespodziankę w finale Mistrzostw Polski Juniorów. W zawodach we Wrześni zajęli 7 miejsce. Rywalizowali z 2-3 lata starszymi siatkarzami. Wielkie gratulacje dla zawodników i trenerów za osiągnięte sukcesy.

Zawodnicy Zahiru Volley dostali powołania do Kadry Polski. Jędrzej Bąkiewicz znalazł się w Kadrze Polski Kadetów. Zuzanna Szymańska dostała powołanie do Kadry U-12. Siatkarka przebywa aktualnie na zgrupowaniu kadry w Bielsku Podlaskiej. Wielkie wyróżnienie dla klubu. Procentuje wytrwałe dążenie do celu. Zawodników klubu prowadzi Jarosław Szwarc.

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Kibic
25.07.2019 14:52

Gratulacje i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl