TworzymyGłos Regionu

Wiele możliwości – w Głogowie

- ostatnie dni na podjęcie decyzji. Nabór kończy się 22 września

Poniedziałek, 06 września 2021 o 11:04, aktualizacja Poniedziałek, 06 września 2021 o 11:18, autor: 0 831
Wiele możliwości – w Głogowie

Tegoroczni maturzyści, osoby, które zdobyły świadectwo dojrzałości w latach poprzednich,
a także ci, którzy już pracują i chcą podnieść swoje kwalifikacje stoją właśnie przed ważną decyzją. Do 22 września mają czas na wybór kierunku studiów i złożenie dokumentów rekrutacyjnych. Jaki kierunek wybrać? W jakiej uczelni? Warto przyjrzeć się bliżej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie.

Uczelnia właśnie otworzyła nabór na nowy kierunek: Inżynieria i logistyka produkcji. Studia trwają 3,5 roku, a jego absolwenci kończą studia z dyplomem inżyniera w zawodzie kluczowym dla światowej gospodarki.

W tym roku głogowska uczelnia rozpoczyna także kształcenie przyszłych magistrów pielęgniarstwa. Dwuletnie studia magisterskie uzupełniające na tym kierunku są propozycją dla osób, które mają już tytuł licencjata pielęgniarstwa. 

Pedagogika medialna z animacją kultury na studiach magisterskich uzupełniających – to 
z kolei propozycja dla tych, którzy chcą w sposób profesjonalny wykorzystywać nowoczesne media w pracy pedagogicznej i animacji kultury, a także uczyć innych bezpiecznego poruszania się w świecie Internetu. 

Raporty na temat zawodów przyszłości jednoznacznie pokazują, że biznes po pandemii będzie wymagał naprawy opartej na szczegółowych analizach wielu danych. Dlatego studia na nowej specjalności - analityk w biznesie - otwierają wiele możliwości na rynku pracy.

Warto przypomnieć, że PWSZ w Głogowie, jako jedna z nielicznych uczelni w regionie prowadzi ostatni nabór na studia magisterskie uzupełniające o specjalności edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Poza tym w Głogowie można studiować automatykę 
i robotykę, metalurgię, Nowe Media, Finanse i rachunkowość, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą czy resocjalizacyjną czy pielęgniarstwo na studiach I stopnia. 

Głogowską PWSZ warto wybrać także z czysto praktycznych powodów. Argumenty? Uczelnia publiczna, studia bezpłatne, do wyboru dziewięć kierunków studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich w czternastu specjalnościach. Wszystkie programy mają profil praktyczny – studenci zdobywają konkretne umiejętności potrzebne w przyszłej pracy. 
A wszystko to realizowane w doskonałych warunkach z użyciem nowoczesnej bazy dydaktycznej. 

Nabór na studia w Głogowie trwa do 22 września. Więcej na https://www.pwsz.glogow.pl/

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl