TworzymyGłos Regionu

OSP z Osowej Sieni i Siedlnicy otrzymały dofinansowania [ZDJĘCIA]

Wtorek, 29 czerwca 2021 o 14:28, aktualizacja Wtorek, 29 czerwca 2021 o 14:34, autor: 1 1117
OSP z Osowej Sieni i Siedlnicy otrzymały dofinansowania [ZDJĘCIA]

OSP Osowa Sień i OSP Siedlnica uzyskały dofinansowanie z Lubuskiej Odnowy Wsi. Obie organizacje otrzymały po 10 000,00 zł.

OSP Osowa Sień w ramach projektu „Pierwsza pomoc – szkoleń nigdy dość” zaplanowała szkolenia strażaków OSP Osowa Sień i OSP Zbarzewo z pierwszej pomocy oraz w zakresie rozpoznania i organizacji działań ratowniczych podczas lokalnych podtopień i powodzi. Dodatkowo zakupione zostaną torba medyczna z wyposażeniem, pompa szlamowa z osprzętem i ubranie specjalne ochronne.
 
W ramach projektu „Po pierwsze bezpieczeństwo!” OSP Siedlnica zaplanowała szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej oraz z zakresu podejmowania działań na wypadek wystąpienia klęsk żywiołowych (m.in. powódź, pożar, ulewne deszcze, wichury), które prowadzone będą w 3 placówkach oświatowych oraz w remizie strażackiej w Siedlnicy. W ramach projektu odbędzie się również pokaz sprzętu, a także zakupione zostaną pompa zanurzeniowa elektryczna i zestaw elektronarzędzi, w skład którego wejdą: 1 piła szablasta, 1 wkrętarka, 1 szlifierka kątowa.
 
Serdecznie gratulujemy oraz życzymy kolejnych dofinansowań na realizację zadań!
 
Tekst/foto: fb.com/KonradAntkowiak
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~01422202
03.07.2021 12:19

Osp Osowa Sień najlepsza

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl