TworzymyGłos Regionu

Nauczyciele SOSW relacjonują wyjazd do Warszawy (FOTO)

Wtorek, 22 listopada 2022 o 09:12, autor: 0 1171
Nauczyciele SOSW relacjonują wyjazd do Warszawy (FOTO)

W dniach 16-17.11.2022r, grupa uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego we Wschowie gościła w Warszawie. Do stolicy wybraliśmy się na zaproszenie p. Przemysława Frankowskiego - piłkarza Reprezentacji Polski w piłce nożnej, który po raz kolejny ufundował dzieciom bilety na mecz, tym razem Polska - Chile.

W pierwszej kolejności pojechaliśmy do hotelu, gdzie osobiście spotkaliśmy się z p. Przemkiem, który na spotkanie przyszedł z p. Krzysztofem Piątkiem - znakomitym napastnikiem drużyny. Oczywiście każdy z nas zrobił sobie pamiątkowe zdjęcia ze sportowcami, uścisnął dłoń, otrzymał autograf. Cóż to była za radość, gdy wieczorem okazało się, że przybiliśmy piątki z Królem Strzelców tegoż meczu! Z pewnością były to szczęśliwe piątki! I wierzymy, że p. Krzysztof trafi do grona naszych wiernych Przyjaciół. 

Warto też dodać, że wjeżdżając na parking stadionu, nasza grupa została obdarowana 10-oma szalikami kibica od warszawskiej Policji.

Noc - dzięki Sponsorom -  spędziliśmy w hotelu, w centrum Warszawy, gdzie w środę na wszystkich czekały gorące obiadokolacje, a w czwartkowy ranek śniadania. Także dzięki Sponsorom, po spacerze po warszawskiej starówce, staliśmy się czynnymi uczestnikami warsztatów z kręcenia lizaków w Manufakturze Cukierków, skąd dla wszystkich uczniów SOSW przywieźliśmy pyszne cukierki.

A na koniec naszej wycieczki spotkaliśmy się z p.Grzegorzem Jędrzejewskim - bramkarzem w Reprezentacji Artystów Polskich, współprowadzącym program telewizyjny TurboKozak (canal+), ale także założycielem TURBO Football Academy dla najmłodszych. Pan Grzegorz osobiście zapewnił młodzież, że już w lutym przyjedzie do naszej szkoły, by poprowadzić specjalny trening dla uczniów.

Po gorącym obiedzie wyruszyliśmy w drogę powrotną, by już wieczorem opowiadać o swoich przeżyciach najbliższym.

PIĘKNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM SPONSOROM, KTÓRZY DOŁOŻYLI CEGIEŁKĘ DO TEJ WYCIECZKI:

- p. Danielowi Turkowiakowi

- p. Janowi Pabierowskiemu

- p. Michałowi Drobnikowi

- p. Jolancie Denesiuk

- p. Andrzejowi Binkowskiemu

- p. Andrzejowi Hubertowi

- p. Małgorzacie Krzywosz

- p. Robertowi Wojtyle

- p. Damianowi Pawlakowi

- Anonimowemu Darczyńcy.

TO DZIĘKI WAM WYJAZD BYŁ MOŻLIWY!

Tekst/foto: Jola Awsiukiewicz, Jakub Ślipko, Piotr Kwieciński, Leszek Maszański

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl