TworzymyGłos Regionu
Dlaczego nie będę głosował na Miłosza Czopka?
obrazek

Nie mogę głosować na osobę, która z wielkim lekceważeniem odnosi się do bardzo dużej części naszego lokalnego społeczeństwa. Przedstawione wydarzenia są suchymi faktami, bez podtekstu negatywnych emocji. To po prostu miało miejsce i w moim odczucie dyskwalifikuje osobę Pana Czopka jako przyszłego burmistrza.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~Truskawa
30.10.2018 13:18

Dla mnie wypowiedz Pana Guzewicza to żenada !!! Pan uważa sie za wielkiego katolika a sieję Pan zamęt i nienawiść !!! Pan nawołuje ludzi do kontrataku na Pana Czopka czy to jest w porządku i uczciwe z Pana strony Panie Guzewicz? Niech Pan siedzi tam gdzie Pana miejsce a nie wtrąnca się Pan do polityki !!!!!

avatar
~marekton
30.10.2018 13:41

Nawołuje do kontrataku :) nic lepszego dziś w internecie nie przeczytacie :)

avatar
~DO@truskawka
30.10.2018 14:46

Kto panu/ni dał prawo do takiego rozkazującego tonu ?, czyżby wyszedł z pana oficerski ton ?, co - jak widać z informacji na ulicy wasz kandydat jest daleko w tyle za Panem Antkowiakiem i wychodzi z wasz buta i arogancja do drugiego człowieka ???. Tylko patrzeć jak "Truskawka" będzie krzyczeć o "zdradzieckich mordach" i "drugim sorcie" - wam tak łatwo przychodzą takie bluźnierstwa !!!, a przecież jesteście wszyscy katolikami !?. A! - co z reakcja waszego vice Burmistrza na "obywatelskie zawiadomienie" pana forumowicza o nieprawidłowościach u pani Janik - ponoć w dalszym ciągu na stołku Prezesa SK ???? Co waszego vice ZABLOKOWAŁO ?. Do roboty, a nie głupizny w internecie wypisywać !!!!!!!

avatar
~do. dotruskawy
30.10.2018 15:21

?? Co waszego vice ZABLOKOWAŁO ?. Do roboty, a nie głupizny w internecie wypisywać !!!!!!! Hehe gada do innych ti co sam robi. Niezły kabaret mamy z okazji tych wyborów :)))

avatar
~Jan Kotwicki
30.10.2018 17:42

Szkoda że nie zapytano mnie dlaczego popieram dr-a Czopka!

avatar
~Były Wschowianin
30.10.2018 18:07

Mieciu przyjacielu zejdż na ziemię życie nie toczy się dookoła kościoła Szanuj ludzi o innych poglądach .Nie stoję w obronie Czopka bo znałem jego ojca i jeśli jest jak ojciec to nie będę się wypowiadał żle o zmarłym Każdy ma swojego "palikota" więc zachowaj umiar PS pozdrowienia dla brata politruka sowieckiego

avatar
~ABC
31.10.2018 00:05

Granice przegiołes i to bardzo... bądź teraz odważny i podejmij moje wyzwanie twarzą w twarz...co bym mógł tobie wbić do głowy kulturę i poszanowanie innych.(tobie- specjalnie napisane).

avatar
~DO p. Guzewicza
30.10.2018 19:23

Co pan sądzi o tych katolikach, którzy gorliwie się modlą dla publiki i podobnie w sposób chamski potrafią innych incognito obrażać min. tak godnych ludzi jak Pan ??, który Polak jest prawdziwym Polakiem, prawdziwym katolikiem ???. Ktoś by powiedział " ni pies ni wydra", ale czy tak postępuje normalny człowiek wobec kogoś takiego jak Pan???, Pan przedstawił prawdziwe oblicze Czopka, podając te przykłady, te fakty pokazał Pan jego Cynizm, Obłudę i Fałsz - Obłudę wobec drugiego człowieka ? - I TAKI CZŁOWIEK CHCE BYĆ BURMISTRZEM ???, a nie potrafi wypowiedzieć się w sprawie "Obywatelskiego Donosu" w sprawie nieprawidłowości w firmie, która podlega Urzędowi M i G we Wschowie !. To ma być przyszły Burmistrz ? - wstyd i żenada, to jest absolutny brak reakcji na ten donos o zachowaniu się w Spółce Komunalnej pani Janik !!!. A wszelkiego rodzaju ps. mieszkańcy próbują Pana, Panie GUZEWICZ na forum zw.pl krytykować !!!. To jest dopiero haniebne w tym wszystkim ich zachowanie wobec Pana !!!!!

avatar
~Andrzej
30.10.2018 20:30

Panie Mietku chciałem Panu bardzo podziękować. Dzięki Pana wypowiedzi na ZW moja rodzina przekonała się że nie warto chodzić do kościoła. Bardzo za to dziękuję. Też będą głosować przeciwko PiS.

avatar
~Młoda
30.10.2018 20:12

Szanuję innych i ich poglądy, szanuję starszych bo tego mnie nauczono jako dziecko, ale zrozumieć nie mogę dlaczego miesza się religię z polityką... jedno do drugiego nijak nie pasuje skoro nie żyjemy w państwie kościelnym, w państwie w którym mieszkają wyznawcy różnych religii... jeśli przeciwko Czopkowi stawia się argumenty związane ze szkołą katolicką czy Kościołem to jest to absurd... w Polsce jest rozdzielność państwa i kościoła i niech tak zostanie...

avatar
~pan Guzewicz tutaj pokazał
30.10.2018 22:26

Pan Guzewicz w swojej wypowiedzi pokazał, że jak nam ktoś coś dał, to na niego glosujemy, a jak nam nam nic nie dał to na niego nie glosujemy. Prosta filozofia

avatar
~judasz
30.10.2018 22:41

A JA zagłosuje na czopka wole jego i glinskiego niz tych z wrocka o, a ten koles z artykułu niech sie schowa tam skąd wyszedł

avatar
~R8
31.10.2018 00:42

Jak zostać "pożytecznym idiotą" zaprezentował p. Gulewicz. Przystoiwszy się w postawę bardzo "ewangeliczną" ks. Sowy, Lemańskiego, Bonieckiego i Pieronka apeluje do "prawicowo-katolickiego" elektoratu o głosowanie na UBywatelsko zaKODodowanego POmazańca i jego "resortową dziecinę". Toż to taka "czysta" amatorszczyzna, ( że jedyne skojarzenie z tą parą to "Madera"), a realna władza wpadnie w łapki "totalnych" i tylko wschowianie obudzą się rękoma w nocnikach lub po pachy w szambie. Panie Guzewicz - "Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach".

avatar
~do R8
31.10.2018 21:39

Wypowiedź będąca w jaskrawej sprzeczności i zaprzeczająca ewangelicznej miłości bliźniego, jednej sz podstaw religii katolickiej. I taki człowiek ma czelność cytować ewangelię ! Nie kompromituj się !

avatar
~DO-R8
31.10.2018 08:15

A może zostać " pożytecznym debi...." ?, i a może ! będzie się taki jak ty rozpisywał i pisał swoje idiotyzmy, bo ....bo myśli, ze jest - właśnie kim taki jest ?????. Z jego tekstu wynika, ze nie zna nawet nazwiska osoby do której się zwraca?, - na pewno sam siebie nie zna, bo pisze coś o fałszywym Proroku ?. A może jest tym prorokiem w owczej skórze, któremu po prostu o tej godzinie / 00;42/ ODBIŁO !?. Po jakich "owocach" możesz poznać takiego forumowicza jak ten R8...R8++++ ?. A może to wcielenie ziemskiego szatana, który ma wizję w konfliktowaniu innych na ziemi !?. - może i ja głupio piszę. ale udzieliła mi się prostacka postawa tego R8++++++++++ !. Uwaga na szatanów we Wschowie ponoć zeszli na ziemię, by pomóc Czopkowi wygrać te wybory, bowiem nie da ci tyle poseł Ast, emeryt mundurowy co ci da Szatan !!!!!. Dziwne te przepowiednie R8++++++++++ ?

avatar
~SZOK!!!
31.10.2018 12:13

Panie Mieczysławie, jestem w szoku!!! Oczywiście ma Pan prawo do wyrażania własnej opinii, jednak w insynuowaniu poparcia dla p. Antkowiaka, poszedł Pan za daleko. Jako wyborca mogę spodziewać się po kandydaturze p. Konrada, że poglądy genderowe, czarne marsze, propagowanie kultury śmierci to tylko kwestia czasu w jego działalności. Swoim poparciem, przekreślił Pan treść swoich książek! Niestety stał się Pan dla mnie osobą niewiarygodną.

avatar
~Dziwy
31.10.2018 20:46

Pan Antkowiak, obiemtywnie patrząc, zebrał wokół siebie od lewa do prawa komitet wyborczy. Od lat odmieniane we Wschowie jest porozumienie, wspolny front itp. Bardzo kolorowa, pozytywna kampania. Przed II turą mamy natomiast eksplozje komitetu obrony stanowisk. Wschowa jest mądra w tym sensie że nie nabierze się drugi raz na opluwanie kogoś. Komu zmieni się po wyborach na gorsze ? Tylko tym co pluja dzis na Antkowiak a. Reszta poczeka na efekty jego pracy

avatar
~Konfunkcjusz
31.10.2018 21:41

A moze Pan Czopek ma tylko jedna wade ? Nie ma zalet? Tylko pytam...

avatar
~Adam
01.11.2018 22:55

Brawo panie Mieczysławie. Taka jest prawda i trzeba o tym głośno mówić. Również nie zagłosuję na Czopka! Stawiam na mniejsze zło z nadzieją na lepsze jutro..

avatar
~Jan Kotwicki
02.11.2018 09:02

Ktoś mi przysłał maila z informacją o spotkaniu Miłosza Czopka z mieszkańcami Konradowa. Pojechałem. Z ciekawości. Na sesje nie chodzę więc nie wiedziałem w jakiej kondycji jest nasz vice. Nie zawiodłem się. Jestem przekonany że jako burmistrz naszego miasta będzie dobrym gospodarzem. Jego możliwości były dotychczas krępowane tym że jest viceburmistrzem i zwykła ludzka przyzwoitość , w wielu przypadkach nie pozwalała "wybiegać przed szereg". Podziwiam Miłosza Czopka za wytrwałość w tej czteroletniej wojnie jaką wypowiedziała mu totalna opozycja. Z godnością przetrzymał bezprzykładne ataki, bluzgi, obelgi i pomówienia konsekwentnie realizując swoje plany. Pomimo katolickiego nakazu zaniechania zemsty wielu naszych lokalnych polityków będących osobami wierzącymi /a nawet jeden taki uczony w wierze/, z duża dozą zajadłości, zapalczywości i nienawiści przez całe cztery lata zwalczało władzę na ratuszu. Był nawet jeden taki, który nie nadawał się na brygadzistę a postanowił zostać burmistrzem /piesek na niedżwiedzia!/. i teraz na przeciw dobrze przygotowanego kandydata do sprawowania władzy staje człowiek z zapleczem: Platforma Obywatelska, Niezależna, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Komitetu Obrony Demokracji i Polskiego Stronnictwa Ludowego. Bardzo szybko zreflektował się że nie tędy droga, ukrył swoich skompromitowanych mocodawców i wypuścił na Wschowę młodzież każąc im podskakiwać pod niebiosa z balonikami sugerując jednocześni że na tym polega wolność stręczona mieszkańcom Wschowy.

avatar
~Black
03.11.2018 19:04

Czytając Pana artykuł mam wrażenie,że nie może pan do dziś przeboleć odmowy w sprawie szkoły katolickiej, która pewnie i tak by upadła we wschowskich realiach. Ja będąc byłym pracownikiem Gimnazjum nr 1 mogę mówić o większych powodach do złości i niechęci do obecnego wiceburmistrza.Jednak nie kieruję się takimi niskimi pobudkami , mimo, że pozbawiono mnie pracy. Pana opinia nie jest dla mnie w żaden sposób miarodajna. Pewnie zw.pl znów nie opublikuje mojego komentarza. Ten portal to niby obiektywny głos mieszkańców?

avatar
~lola
04.11.2018 16:44

Masakra

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl