TworzymyGłos Regionu
Dlaczego nie będę głosował na Miłosza Czopka?
obrazek

Nie mogę głosować na osobę, która z wielkim lekceważeniem odnosi się do bardzo dużej części naszego lokalnego społeczeństwa. Przedstawione wydarzenia są suchymi faktami, bez podtekstu negatywnych emocji. To po prostu miało miejsce i w moim odczucie dyskwalifikuje osobę Pana Czopka jako przyszłego burmistrza.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~Gosc
29.10.2018 17:00

Nawet już się nie da komentować tych obrzydliwych komentarzy.UWAZACIE.ZE PRZYJDA NOWI I COS ZROBIA?..BZDURA!!...CZOPEK PRZYNAJMNIEJ JUZ SUE ZAPOZNAL I WIE CO JEST DO ZROBUENIA JESZCZE.!Z ZALOZONYMI REKOMA NIE SIEDZIAL..BYLI INNI I TEZ KRYTYKA...PEWNIE OSOBY.KTORE TYLKO KRYTYKUJA SAMI NIC NIE ROBIA!!...TYLKO SIE WYMADRZAJA.TO JEST NAJPROSCIEJ...

avatar
~do Gość
29.10.2018 17:22

Coś mu to długo szło z tym zapoznawaniem się i jakoś do tej pory nic konkretnego nie zrobił . Pytanie do pana ,dlaczego tak szybko uporał się z zatrudnieniem swoje rodziny swoich pociotków i kolesi i dlaczego wręcz w błyskawiczny zatrudnił się w miejscowości Malczyce a tego z Malczyc zatrudnił do zarządu naszej S.K ? .

avatar
~mina
29.10.2018 17:41

Panie Guzewicz pocałunek śmierci dla Antkowiaka.Nie pamięta pan ostatniej gazetki popierającej P Grabkę.POCZĄTKOWO MYŚLAŁEM ,ŻE TO PAN CZOPEK PANA WYNAJĄŁ.Nic nie nauczyliście się od ostatniego razu .Panie Guzewicz pamięta pan Boże Ciało .Podobało się ? To niech pan panu Czopkowi PODZIĘKUJE-gdzie pana sprawiedliwość.

avatar
~zainteresowana
29.10.2018 19:17

A dlaczego Burmistrz i władze samorządowe ma majątek gminny oddawać Kościołowi za darmo ? Z takim rozdawnictwem powinno się w Polsce skończyć. Jeśli władze kościelne potrzebują działkę lub budynek powinny tak jak inni obywatele po prostu to zakupić lub przystąpić do przetargu. Przecież oni swoich usług też nie udzielają za darmo. W końcu mamy gospodarkę rynkową.

avatar
~DO-całuśnego...
29.10.2018 19:46

O to !, świetny wpis.... " pocałunek śmierci dla Antkowiaka....", szanowny forumowiczu od kiedy to podanie informacji do publicznej wiadomości naszemu wyborcy - Suwerenowi Miasta i Gminy Wschowa nazywa pan ..."pocałunkiem śmierci...", czyżby był pan z epoki słusznie mienionej i pragnął ocenzurować tą jakże ważna i ciekawą informację mówiącą o osobowości kandydata na Burmistrza???!. To jak pan nazwie "kumanie" się posła - zawodowego polityka z Warszawy z kandydatem Czopkiem ???, czy to nie aby jest TOTALNY POCAŁUNEK ŚMIERCI ???, nie wnoszący żadnej, ale to żadnej ciekawej informacji o waszym kandydacie?, jedynie tylko, że przed 4.11. już "kupczy" stanowiskami ???. A co dopiero będzie - CO NIE DAJ BOŻE BY WYGRAŁ - i zasiadł na tym stołku???. Jak pan myśli ile miałby wolnych etatów w zanadrzy aby zadowolić swojego koalicjanta ???. Przecież pamiętamy jak w poprzedniej kampanii obiecał KONKURSY, LIKWIDACJĘ SM, OGRANICZENI PŁATNEJ STREFY PARKOWANIA, LICZNE INWESTYCJE, OGRANICZENIE BEZROBOCIA, itd., itp. jak się dzisiaj po czterech latach okazało "bzdety przedwyborcze" ???. Czy to nie jest TOTALNY POCAŁUNEK SAMORZĄDOWEJ ŚMIERCI WASZEGO CZŁOWIEKA/ KANDYDATA ???. Co pan tu pitoli z tym pocałunkiem?.

avatar
~Gggg
29.10.2018 20:15

Ma racje Korwin-Mikke ze to trzeba koryto zabrac,to i takiego kwiku by nie bylo

avatar
~nmbvl
29.10.2018 20:25

nie interesuje mnie osobowość lekarza, ważne aby dobrze leczył!! tak jak nie interesuje mnie osobowość burmistrza , ważne aby dobrze zarządzał majątkiem gminnym

avatar
~fatal nie
29.10.2018 20:40

w skrócie wypowiedź Pana Guzewicza brzmi - nie mogę głosować na osobę, która nie zrobiła tak , jak chciałem Ja i Proboszcz.

avatar
~ws
29.10.2018 20:59

Pan Ast chyba straci we Wschowie kilka głosów a może i więcej niż kilka w nadchodzących wyborach. Niedługo pewnie dowiemy się także co nam mieszkańcom Wschowy szykuje w starostwie.

avatar
~Kk
29.10.2018 21:08

Ja bede głosować na pana Miłosza Czopka moim zdaniem na pewno lepszy niz ten antkowiak

avatar
~Jeszcze prawdziwy katolik
29.10.2018 21:59

Dla mnie Pan, Panie doktorze stracił wszystko. Mając tak wspaniałą rodzinę, popiera Pan osobę, która jest za aborcją? Jest Pan osobą na poziomie, wykształconą, a zachował się Pan jak Judasz. Brak mi słów. Już nie wiem komu zaufać i wierzyć... Na pewno nie Panu. Moja rodzina nie może uwierzyć w to co Pan zrobił.

avatar
~Wzruszyłem się
30.10.2018 08:22

PiS pozwala na aborcję więc o co kaman

avatar
~Wschowianin myślący pozytywnie
29.10.2018 22:17

Panie Guzewicz- mam pytanie co kierowało panem jako uczciwym katolikiem i promotorem obecnego kandydata pana Antkowiaka popieranie byłego burmistrza Grabkę, który tylko zadłużał Wschowę o innych nietrafionych ruchach z jego rządzenia nie wspomnę, a nie promował pan wtedy kandydata na burmistrza pana Czopka. Przecież on wtedy miał czystą kartę? Za co pan tak go nienawidzi?

avatar
~Poparzony władzą
29.10.2018 22:51

Nie zwykłem tak się zniżać w swoich komentarzach. Muszę jednak - przegięcie pały. To w odpowiedzi na te wyssane z palca komentarze w stylu kogoś "kopiuj wklej" lub "dziennikarza" z gazetki Czopka. Fuj.

avatar
~do Wschowianin myślacy pozytywnie
30.10.2018 01:05

panie poczytaj pan sobie trochę o " zadłużeniu " przez Grabkę . Przecież chodzisz pan po mieście i widzisz korty tenisowe boiska sportowe i zrewitalizowany plac ratusza i przyległe tereny wokół kościoła Farnego . A pan jak zawsze z uporem maniaka zadajesz takie głupie pytania ciągle w kółko Macieja . Przede wszystkim Grabka nie zatrudniał swojej rodziny , pociotków i innych spokrewnionych a Czopek i Patalas owszem (...) no i w tym jest cały problem

avatar
~Wschowianin myślący pozytywnie
30.10.2018 02:40

No tak wiem o jego zasługach bohaterskich typu przekładanie kostki brukowej tej samej w mieście po kilka razy przez firmę z DGR gdzie jednocześnie ludzie którzy na niego głosowali musieli chodzić w błocie np. Zacisze, przylesie, o nagrodach ,,za wspaniałomyślność" jego kolegów którym dał etaty, o IKEI i wielu innych przykładach o których nie będę pisał bo szkoda mi poprostu nerwów jak sobie o tym pomyślę.

avatar
~do Wschowianin myślący pozytywnie .
30.10.2018 10:03

Panie Wschowianin myślący pozytywnie a jak pan myślisz jaka teraz firma układa chodnik na Zaciszu ? . Ja tam widzę wyłącznie pojazdy z rejestracją DGR . Czy to nie sam Czopek najął tą firmę do budowy drogi ?

avatar
~do obroncy Grabki
31.10.2018 11:35

Zapominasz o jednej sprawie. Grabka owszem, zrewitalizował pare miejsc ale czas w ktorym to zrobil powinien mu wystarczyc na podboj kosmosu. Poza tym owe rewitalizacje to jedyne co zostawil. A jeszcze ogromne dlugi zostawil. Jesli ktos lubi siedziec po uszy w dlugach na zrewitalizowanym placu, to zycze slodkiego, milego zycia. Szczegolnie ze Ankowiak ma w planie kolejna z kosmosu wzieta rewitalizacje na ktora pieniadze wezmie chyba sprzedajac butelki w skupie.

avatar
~?!?
29.10.2018 22:55

Ile "dzieci bardzo dużej części naszego lokalnego społeczeństwa" chodziłoby do nieutworzonej szkoły? Demografia mówi sama za siebie. Wschowie nie są potrzebne szkoły, bo te co istnieją nie są przepełnione. Wylał pan osobiste żale, bo... Trochę logiki w myśleniu by się przydało. Nie wszystkie życzenia można spełnić.

avatar
~DO-myślącego coś tam....
29.10.2018 22:55

W którym punkcie pana Guzewicz pan Guzewicz popiera b/Burmistrza Grabkę?. Zero logiki w myśleniu.... pisanie na zasadzie : zaraz im dowalę !~, a co muszę wypełnić odgórne naszych polecenie....!. A co pan "myślący coś tam...coś tam ..." powie a zadłużeniu nas przez miłościwie nam - na razie - panującego VICE ???, te jego odszkodowania za bezpodstawne zwolnienia w SK i UM ????. Taki mały drobiazg, a jak bije w twarz ....!, a co z konkursem w SK ...?, czekaliśmy na niego cztery lata i co ...?. "blondi" rządzi mimo, że myli brutto z netto....> a co robią inni w tej Spółce z klucza Czopkistów ??. Czy to nie jest wasze tzw. KOLESIOSTWO, NEPOTYZM przy obsadzaniu stanowisk ? - tego pan, panie "myślący" nie widzi, czy to nie jest u was syndrom TRZECH MAŁPEK ?. Czy ta wasza karta jest tak czysta, iż chlapiecie o innych tylko nie o sobie ???. Zauważyłam, że pali się wam grunt pod nogami, kto wie czy wasz poseł nie sprowadzi na ratunek ekipy rządowej, która ostatnio gościła na czele z posłem nr 1 pis w Radomiu ???. Tego wam trzeba ........!!!. bo tymi durnymi wpisami całkowicie zatraciliście rzeczywistość i macie przed oczyma : - że czarne jest białe, a białe jest czarne !!!

avatar
~Wschowianin myślący pozytywnie
30.10.2018 03:16

Już wyjaśniam ...jeśli chodzi o poparcie pana Grabki przez Guzewicza to tyczy się okresu kiedy Grabka i Czopek startował na burmistrza może tego nie pamiętasz bo byłeś jeszcze dzieckiem a rodzice nie przekazali tej istotnej wiedzy, druga sprawa to niewiem dlaczego odnosisz sie do mnie jak do kogoś kto popiera pana Czopka i wmawia ludziom to że należę do jego ludzi, pokaż chodź jeden dowód na tą okoliczność, poprzedni zarządca SK też miał swoje za uszami. Ja po prostu patrzę na to obiektywnie i jak narazie nie podjełem decyzji na kogo mam głosować, a swoją wiedzą chciałbym się podzielić z innymi. Pozdrawiam. Ps. Napewno nie podejmę decyzji na podstawie opini Guzewicza ani posła PIS.

avatar
~Wsch
29.10.2018 23:07

Czytając te komentarze to aż wymiotować się chce. Nagle wszyscy tu jesteście mądrzy, pokarzcie twarze. Przecież komentarze przeciwko Czopkowi piszą ZWOLENNICY Antkowiaka. Nakręcają się jak tampony a na końcu plum.... Głosuję na Czopka!!!!

avatar
~Zzz
29.10.2018 23:22

Popieram haha

avatar
~marekton
30.10.2018 08:26

Jeszcze coś odkryłem. Komentarze za Czopkiem piszą zwolennicy Czopka ! Normalnie szok

avatar
~Jan
29.10.2018 23:26

Zaczęły się przedwyborcze układy. Ja cię poprę ale ty przyjmiesz mojego protegę na stanowisko ?

avatar
~Niedowiarek
29.10.2018 23:47

Niektórych czeka w życiu jeszcze wiele rozczarowań. Musi boleć, kiedy dowiadujesz się, że nie jesteś centrum wszechświata , a swoje roszczenia tak naprawdę, możesz sobie w du..ę wsadzić.

avatar
~AU
30.10.2018 00:24

Patrząc na to co dzieje się przed drugą turą wyborów BMiG Wschowa, zastanawiam się jaki układ sił szykuje nam Pan Ast w powiecie. Mam nadzieje, że nie dojdzie do wyeliminowania Pana Boryczki i Pana Kuryłły. Mają razem aż 6 głosów, jednocześnie tylko 6 głosów. Do wyboru Starosty potrzeba 8 głosów. Jeżeli Pan Ast wyeliminuje naszego przedstawiciela Wojtka Kuryłło który otrzymał 1139 głosów, to niech nie liczy na to, że bez tych głosów zostanie ponownie wybrany posłem.

avatar
~;
30.10.2018 14:05

Tacy fachowcy jak B i K znajdą sobie szybko pracę:) Są przedsiębiorczy:) Powiat super funkcjonuje:)

avatar
~zwolennicy lub zwolennik pana Antkowiaka piszą tak:
30.10.2018 08:42

"Przecież ma swoich zatrudnionych na kierowniczych stanowiskach z innych miast . Pamiętaj oni walczą o swoje być albo nie być . Nikt im więcej nie da takiego zatrudnienia i takiej kasy jaką oni zarabiają u nas ." A podobno każdy sądzi według siebie. Oświadczam- pan Czopek mnie nie wynajął. Po prostu uważam, że Wschowa jest za biedna, aby następny burmistrz dopiero się wdrażąl i obstawial nowe stolki i dawal odprawy.

avatar
~Samorządowiec
30.10.2018 09:41

Jak to możliwe, że mamy wybory do samorządu lokalnego, a tu jakiś poseł, którego cała Polska poznała z nieudolnej sprawy w TK, wchodzi swoimi "partyjnymi buciorami" do naszych lokalnych spraw??, JAKA TO MOŻLIWE ???. Wyciągnął z zawodowych struktur zawodowego strażaka i uczynił go na swój wzór i podobieństwo kandydatem pisowskim na Burmistrza pokazując wszystkim, że może wszystko, bo JEST PISOWCEM!!!. Czy tak postępują uczciwi ludzie ???, czy tak postępują katolicy???. Teraz bezczelnie wchodzi w układ ciągnąć za sobą tego emeryta mundurowego z kandydatem Czopkiem......, co tu jest grane?, liczy się potrzeba zmian dla dobra mieszkańców?, czy tylko zwykła "KORYTO WŁADZY" dla tych ludzi ???.. Pan GUZEWICZ spełnia swój obowiązek uczciwego człowieka, katolika, mieszkańca Wschowy informując o postawie pokrętnej Czopka, a ci ludzie od tego kosmicznego układu: Czopek + Ast+ emeryt nastawiają swoich trolli w kontrze do Pana Guzewicza !!!, Pytanie: - czy to są w dalszym ciągu ci sami uczciwi mieszkańcy Wschowy, czy oni sa aby katolikami tego miasta?, tej parafii?. Warto spytać o to Czopka i Asta ????. Taki vice Czopek nie daje sobie rady z utrzymaniem godnej pracy w Spółce Komunalnej ??, nie panuje nad czynami Prezes tej Spółki ???, a bezczelnie pcha się na stołek Burmistrza !!!!. Człowieku nie potrafisz jednego, a chcesz zarządzać ludźmi ????. Co z tobą nie tak ???. Czy przeprosisz pracowników SP za poczynania i obelgi wobec nich ze strony waszej Prezes ???. Tak, czy NIE ???. W innym przypadku nie masz moralnego prawa , aby byc Pełnoprawnym Burmistrzem MiG Wschowa !!!!!

avatar
~Pracownik
30.10.2018 12:31

Widzę że jak wygracie to spokoju nie będzie ? Będzie to samo co było zamiast przekonywać ludzi swoim programem to jedziecie po Panu Czopku aż przykro tego słuchać . Dobiliście Pana Giezka ,dobijecie Pana Czopka za 5 lat dobiją was i to w kółko Macieju . Czytałem ten Program Pana Antkowiaka ? Dobrze że pokazujecie obrazki z tym deptakiem bo za cholerę nie wiem co będzie w tej Wschowie . Jedno wiem na pewno nic nie widzę dla pracowników ???? Same reklamy a towaru brak

avatar
~RRR
30.10.2018 11:03

PAN ANTKOWIAK MA NIE ZAPISANA KARTE BO NIE MIESZKA W WSCHOWIE I NIE PRACYJE W WSCHOWIE,

avatar
~Twój e-mail
30.10.2018 11:27

Pan Mieczysław użył za trudnych metafor w swojej wypowiedzi ? Znów "szczelaliście" w kolana ?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl