TworzymyGłos Regionu

reklama

We Wschowie pojawiają się pierwsze banery wyborcze. Gliński startuje z Czopkiem (FOTO)

Sobota, 03 lutego 2024 o 13:53, aktualizacja Sobota, 03 lutego 2024 o 15:01, autor: 93
We Wschowie pojawiają się pierwsze banery wyborcze. Gliński startuje z Czopkiem (FOTO)

Choć do 7 kwietnia pozostało jeszcze ponad 2 miesiące, kandydaci w wyborach samorządowych już teraz zaczęli rozwieszać swoje banery wyborcze. Zdaje się, że jako pierwsi w gminie Wschowa rozwiesili je kandydaci KWW Przemysław Gliński Demokratyczna Wschowa.

Przemysław Gliński kandydatem na burmistrza Wschowy

Przemysław Gliński w zbliżających się wyborach będzie się starał o stanowisko burmistrza. „Chcę zgłosić swoją kandydaturę na fotel burmistrza. Chciałbym, aby nasza Wschowa ożywiła się, aby zaczęło się coś dziać przez całą kadencję, a nie tylko w ostatnim roku wyborczym. Tworzymy własny komitet wyborców, otwarty dla wszystkich chętnych, którym leży na sercu dobro i rozwój naszej gminy. Nie chcemy żadnych barw politycznych, tylko działanie dla naszej gminy” - powiedział Przemysław Gliński w rozmowie z Radiem Elka.

Przemysław Gliński jest emerytowanym Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej we Wschowie oraz byłym zastępca Lubuskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wlkp. Obecnie pracuje na stanowisku ds. obronności i zarządzania kryzysowego w Starostwie Powiatowym we Wschowie. W 2018 r. Przemysław Gliński był kandydatem PiS na burmistrza Wschowy, osiągając trzeci wynik, niewystarczający do walki o fotel burmistrza.

Do głosowania na Przemysława Glińskiego, za pośrednictwem Facebooka, zachęca radna Katarzyna Owoc-Kochańska: „Głosuj na CZŁOWIEKA, nie na partię‼️ Wznieś się ponad hejt i GŁOSUJ z szacunkiem do drugiego człowieka ♥️ Wybierz w kwietniu DEMOKRACJĘ ? a nie PSEUDOKRACJĘ‼️”.

Miłosz Czopek kandydatem do Rady Miejskiej

O mandat radnego z KWW Przemysław Gliński Demokratyczna Wschowa ubiegać się będzie m.in. Miłosz Czopek, który w poprzednich wyborach samorządowych, mimo poparcia PiS, w II turze przegrał z Konradem Antkowiakiem. Wcześniej był zastępcą Danuty Patalas na stanowisku Burmistrza Miasta i Gminy Wschowa, a obecnie jest prorektorem ds. dydaktyki na Uczelni Jana Wyżkowskiego w Polkowicach.

Zobacz: Konrad Antkowiak ponownie burmistrzem? Jest oficjalna deklaracja. „Moje serce bije dla Wschowy”

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (93)

avatar

avatar
~66j6
03.02.2024 14:15

Pan Gliński, to niestety kandydat PiSu na fotel burmistrza Wschowy, żadne pijarowskie zabiegi tego nie zmienią. Gliński, Czopek, Kochańska-Owoc wspaniałe trio.

avatar
~co
05.02.2024 14:00

Pan Gliński nie ma nic wspólnego z pisem. Startuje tylko z ramienia pisu jako przebieraniec po

avatar
~Co...~co.
15.02.2024 11:29

A radnym z czyjego jest nadania, a fuchę w starostwie z czyjego ma nadania ?. Przebieraniec, czy kamuflaż w systemie " Trzech małpek" ???.

avatar
~EGZOTYCZNA KOALICJA
03.02.2024 14:29

SAM PIS NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŹĆ

avatar
~8 lat wystarczy
03.02.2024 14:29

Nie wierzę im, nie wierzę żadnemu pisowcowi

avatar
~Na litość Boską #.pl
03.02.2024 15:01

Jeśli jestem w stanie zrozumieć p, Czopka - bo coś tam, coś tam pokazał jako ówczesny wice burmistrz ??. ALE !!!!. - Ale, ten mundurowy emeryt co to wspierał "wstyd" kampanii wyborczej do Sejmu i Senatu nie jakiego posła Asta i Mejze to mnie na w............. bierze. A w dodatku tą jego służalczość rządzącej totalnej władzy pisu jako strażak - wice wojewódzki co to zabronił Naszym Dzieciom i młodzieży wody na Woodstocku - to jest już karygodne !!!. I żałosne, jak można być takim człowiekiem, takim strażakiem, który USTAWOWO - słuchajcie - USTAWOWA ma w obowiązku pomagać Społeczeństwu !!!. I taki ktoś ma ponownie Nas " czarować" w stylu tzw. """przekazów dnia z Nowogrodzkiej""" ?!/ . Powiadają Ludzie wiekowi przy takiej okazji; -......" brak osobistego poczucia wstydu i honoru"#.pl. Tylko NIE on , Tylko NIE ta partia - Litości .....Litości !!!!!!.

avatar
~Pelo to zlo
03.02.2024 18:45

Wierzysz w TVN . Bieda. Śmiech na sali

avatar
~lechwoj
03.02.2024 14:50

"Racjonalne zarządzanie finansami gminy" , Panie Gliński to chyba obowiązek a nie obietnica wyborcza ...

avatar
~TZN. "UKRYTA OPCJA p.MA"
03.02.2024 15:37

Ale to sobie chłopaki sprytnie wymyślili - Hihahah..... !. Pod szyldem KKW ......Nigdy bym się nie spodziewał tego po obecnym na tzw. plakacie , cytat " ...kandydat do rady Miejskiej ..."!. Taki numer z kandydatem Glińskim - ponowny niedoceniony kandydat z listy pisu - lokalnego pisu czytaj listy posła MA, teraz pod skrzydłami ówczesnego wice burmistrza Wschowy !. Co za Cyrk, co za Obłuda i fałsz w jednym wydaniu !. Czyli pan, panie Czopek jest za Nepotyzmem i Kolesiostwem Partyjnym, który nam zafundowała ówczesna władza na przestrzeni ponad 8 lat> A ostatni mieliśmy taka próbkę z panem Glińskim, który został wybrany z listy pisu na burmistrza i nie zwłocznie obsadzono go na etacie matecznika pisu w Starostwie !!!!. To jest ta pana uczciwość panie kandydacie do Rady Miejskiej ????. Tak pan z nami pogrywa ?. To jest ten pana szacunek do Nas, Wyborców ????. Nigdy w Naszym mieście żadnego mundurowego emeryta w UM i G i w Nowym Starostwie !!!!!. Emerytom mundurowym mówimy wprost i otwarcie NIE !!!!!.

avatar
~DO Pana( ~lechwoj)
03.02.2024 17:16

Szanowny Panie ( Lechwoj), a co się Pan spodziewa po emerycie i to jeszcze mundurowym co to finanse widział na " komendę i polecenie " - oczywiście wg rozdzielnika Komendy Głównej Straży Pożarnej - i to wg rozdzielnika MSW i A !!!!. Hihahahah..... !. Polecono nie wydać wody na Woodstock to i nie wydał !!!!. I ktoś taki ma zamiar- nadzieję ponownie pod płaszczykiem kandydata Czopka ponownie kandydować !!!. Panie Antkowiak współczuje Panu kandydatów z pisu !!!. Narka !!!

avatar
~Jedna partia jeden przywódca jedna telewizja
03.02.2024 18:51

Właśnie użyłeś słowa ustawowo ! NA Litość BOSKĄ nawet w Brukseli zdębieli jak zobaczyli że obecna władza reżimu Tuska rządzi UCHWAŁAMI !!! Piszë w twoim stylu Pixidixi czujesz ?

avatar
~Za Przemkiem
04.02.2024 22:38

Wojtuś a ty masz neta w tej wiosce w Drzewcach

avatar
~do za Przemkiem
06.02.2024 14:11

Tak, ale tylko w dni nieparzyste jak świeci słońce.

avatar
~Jola
03.02.2024 15:22

" chemy by zaczęło się coś dziać" - dobre! Poprosimy o konkrety. Nievtylko puste gadanie. A co takigo Pan Czopek zrobił? Jakie są jego osiągnięcia? . Nie róbcie wizualizacji waszej wizji tylko oprzyjcie swoją kampanię na konkretnie namacalnie możliwych celów do osiagnięcia by ludziom przedsiebiorcom seniorom młodziezy żyło sie lepiej. Tu potrzebne remonty dróg, inwestycje, miejsca pracy. Nie ma znaczenia nazwisko burmistrza tu ważne jest działanie i osiągnięcie konkretnych celów

avatar
~gfs
03.02.2024 15:30

wasze niedoczekanie, że coś ugracie

avatar
~asd
03.02.2024 15:43

jakiś program, z którego ludzie będą mogli rozliczać?

avatar
~@/~asd/
03.02.2024 17:26

Ich program to tak zwana pisowska moda na reasumpcję wyborów - a tym razem kandydatów na ( nie daj Boże) burmistrza !!!. Co jak co, ale te ich reasumpcje się skończyły 15.10.2023 roku Polki i Polacy ...... !. A panu , panie Czopek to ja się dziwię, bardzo dziwię ( jak ten ongiś Dziwisz ...) że się pan nie wyleczył z tych lokalnych intryg i naiwności w pozyskiwani ludzi, na których usilnie ( już od pierwszej pana kampanii wyborczej w Naszym Mieście .... ) chce się pan wybić w lokalnych wyborach !!!. Podobnie było z Panią ówczesną Panią Burmistrz D. Patalas ---- a po wygranej ( o nie daj Boże) skok na wice burmistrza ...HihihiHahahaha...... !!!. Ale to się nie uda, nie z tym, kandydatem i reasumpcją !!!.

avatar
~Tomasz
03.02.2024 16:13

Lepszy Gliński niż Antkowiak. Ten przynajmniej nie będzie chciał na siłę wybudować deptaka wbrew logice i woli mieszkańców.

avatar
~radny
03.02.2024 18:53

ci dwaj panowie maja jedna najwazniejsza przewage nad urzedujacym burmistrzem, sa na kazdej sesji, burmistrz na zadnej. Mieszkancy odbieraja to jako zniewage i o tym bedziemy pamietac przy urnie.

avatar
~DO(radny)
04.02.2024 18:18

Do ( radny) czy coś tam ....!. Od tego jest RADY aby bywał na wszystkich Sesjach, bo po to go wyborcy wybrali i płacą im DIETY !!!!. Wbij to sobie ( pseudo radny) to do głowy !. A Pan Burmistrz jest od zarządzania naszym Miastem i Gminą i nie ma obowiązku bywać jako Organ Wykonawczy na posiedzeniach Organu Ustawodawczego - od tego ma ludzie - szanowny (radny) nie kompetentny i bzdety piszący Na Tu !!!!. MY Wyborcy szanowny pseudo ( radny) wiemy kto na przez ostatnie 4 lata Odnowił Miasto i Gminę oraz dał Radość, Wolność w podejmowaniu decyzji !!!!. My takich JAK ciebie i tobie podobnych pixxi odbieramy jak ZNIEWAGĘ, OBRAŻANIE w stylu Cynizmu, Obłudy i licznych nadużyć słowa !!!!! I nie tylko .... !!!. W Naszej pamięci jest i zostanie Pan Antkowiak - zapamiętaj to sobie pseudo ( radny) !!!!!

avatar
~mieszkaniec
05.02.2024 11:18

A ja bym chciał, aby powstał deptak, jeżeli będzie tak samo ładny jak nowy park, to dlaczego nie?

avatar
~JamJestOn
09.02.2024 09:12

A ilu mieszkańców nie chce deptaka ? 3 może 4 i to pewnie dlatego, że zamurowali wejście "od tyłu" kamienicy i zamiast stawiać auto na Westerplatte musieliby latać dookoła z własnego podwórka !

avatar
~Komentarz
03.02.2024 16:42

Czy naprawde na poziomie samorządu chcecie doprowadzić to nastrojów identycznych jak na Wiejskiej? Jaka jest różnica kto ma jakie symaptie polityczne na poziomie gminnym? Ciężko uwierzyć że można się porozumieć ponad partyjne i światopoglądowe przekonania, na poziomie samorządowym? Może warto zamiast bić piany o to kto komu symaptyzuje, rozpocząć dyskusje merytoryczne, a nie prowadzić szczujni, ze ktoś jest z pis, ktoś z po, ktoś z sld itp itd...Bo da się

avatar
~DO( komentarz)
03.02.2024 17:34

Jak tobie nie przeszkadza to co oni już dla nas wyczynili jako klasyczni partyjniacy i żadna zmiana ich nie zmieniła - to ty sobie ich zaproś na te twoje DUYSKUSJE do swojego ogrodu na piknik i może uzyskasz odpowiedź czym się kierował , np. jeden z tych kandydatów , jak wypisywał te swoje bzdety w tych "gazetkach", albo ten drugi co to zabronił młodzieży wody na Woodstock !!!!. Przy piwku, kiełbasce wyborczej może się prywatnie dogadacie !!!. Do roboty !!!. Ale nie na stołku Burmistrza, czy ew wice burmistrza !!!!. Żegnam//////

avatar
~Urszula Chudak
03.02.2024 19:06

Którykolwiek kandydat ogłosi swój start - strona przeciwna będzie "mieszać go z błotem"". Przykre to! Bo przeciętny, powtarzam przeciętny mieszkaniec, nie bardzo kojarzy kto z kim i dlaczego startuje. Dlatego zgadzam się z Panem Komentarzem i zachęcam do tego, o czym on pisze. Bo pisze bardzo rozsądnie.

avatar
~@<> "U.Ch"
04.02.2024 18:24

Proszę nie mieszać . Każdy ma swój rozum i umie samodzielnie wyciągać wnioski za i przeciw i samodzielnie głosować , bez takich pani b. sensu wskazówek !.

avatar
~Ewa
03.02.2024 16:57

Za to Gliński będzie sobie do domku budował chodnik a czopek to po prostu (...)człowiek nie szanujący nikogo przykładem jego obrzydliwe gazetki w poprzedniej kadencji

avatar
~Ola
03.02.2024 16:58

Radna kochanka tylko umie mącić i skłócać nadaje się do Glińskiego i czopka

avatar
~Ela
03.02.2024 17:02

Trójka złych bez empatii ludzi sami nic nie zrobili dla miasta a wszystko potępiają i krytykują (...)nawet na komisji głosowała przeciwko domu samopomocy w siedlnicy a Gliński dwulicus był przeciwko voodstokowi a dla głosów biegał z puszką WOŚP

avatar
~Bb
03.02.2024 17:06

Brak słów

avatar
~WYBORCA***
03.02.2024 17:51

W co wy kandydacie POGRYWACIE ?. Czy wam się wydaje, że jak jeden napisze sobie przed nazwiskiem "doktorat" , drugi na liście " emeryt straży", to co my wam wyborcy zaufamy ?. Czy wy myślicie, że nadal obowiązuje określenie nas wyborców przez waszego klasyka ideologii partyjnej, nie jakiego Kurskiego , ... cytat ...... " ciemny lud to ku......" . Proszę mi wybaczyć, ale tego haniebnego określenia Nas Wyborców nie dokończ z szacunku do Nas Samych !!!!. Wam panowie z listy Obłudy, Fałszu i Cynizmu mówimy NIE ....po stokroć NIE, NIE, NIE ........ !. Z Bogiem !.

avatar
~Obserwator
03.02.2024 17:59

Bardzo się cieszę, że kandydatem jest Pan Przemysław Gliński. Jego racjonalność i rzetelność gwarantuje Wschowie NORMALNOŚĆ, której tak nam brakuje od pięciu lat. I zgadzam się z hasłem - GŁOSUJ NA CZŁOWIEKA NIE NA PARTIĘ. Ja mam już dość tej polityki, a Antkowiaka PO, które tak samo przyznaje sobie medale za zasługi, robi czystki w kadrach, pozwala na nieprzestrzeganie przez Antkowiaka prawa. PO ściga PiS w wyczynach. Pan Gliński stara się chociaż złączyć wszystkich by zadziało się dobrze w naszej gminie. Dziękuję Panie Przemysławie.

avatar
~SARKAZM (obserwatora)
03.02.2024 23:08

STRZAŁ w DYCHE !!!. A od kiedy kandydat tzw. Gliński jest bezpartyjnym ?. A może, po ostatnich wyborach jak startował z nadania pisu, nadania lokalnego posła jako kandydat na burmistrza i My Naród Wschowski pokazaliśmy im - jemu gdzie jest ich - jego miejsce !. Czy o tym " Obserwator" w formie sarkazmu powyżej piszesz?, czy o tym co jak się stał za czasów rządów pisu wice zastępcą WSP w Gorzowie i zabronił wydawania - użycia wody dla młodzieży i uczestników Woodstock !!!!. To jest ta sama bezpartyjna osoba co ciebie połączyła - ale z kim ?. Przestań sobie robić z Nas ja....... a , jak sam nimi jesteś !!!!!. Narka

avatar
~Do , ""Obserwator""
04.02.2024 18:35

Głosuj ..... i tak dalej ! . Gdzie ty tu widzisz "normalność" ?. Już w samym haśle tej jakże obłudnej kampanii tych panów mamy FAŁSZ i CYNIZM i lekceważenie naszej INTELIGENCJI !!!. Cytat ...." głosuj na człowieka nie na partie" ... Co za żenada i kpina z wyborców !!!!. Mamy ty do czynienia z człowiekiem, który startował z list pisu na burmistrza - otrzymał mandat radnego z listy pisu i nadal z tą partią tkwi --- a ty " Obserwator" mówisz nam - imputujesz, że to jest NORMALNE !!!!. A pan czopek jako kandydat przy panu z pisu wygląda wprost żałośnie i jak żywo przypomina scene z kampanii wyborczej b. pani burmistrz DP !!!!. Mamy tu do czynienia z nieudolną powtórka tamtej kampanii !!!. I to ma być NORMALNE ???. Szok i Żenada !!!.

avatar
~Zapamiętajcie to
03.02.2024 20:42

Żeby zarządzać czymkolwiek, należy się na tym znać. Na czym zna się Pan czopek i glinski? Strzelać fotki ze wschowianami to za mało panowie. Zresztą PiS już nigdy nie wróci do władzy.

avatar
~Beata
03.02.2024 20:44

Bez jaj, przecież Gliński nie ma pojęcia o rządzeniu gminą. Tragedia.

avatar
~Co prawda to prawda ***
03.02.2024 22:57

Pani "Beato" ; ten człowiek jasko oficer straży pożarnej nawet nie potrafił wydać wody dla potrzebujących ludzi !. To jak on ma zarządzać mieniem Naszego Miasta i Gminy??/. A jak, nie daj Boże będzie pożar w mieście, to co on zrobi dla nas ? - wody nam nie wyda ???. Czy on - oni już zapomnieli, że są emerytami - emerytami ze służb mundurowych z czasów ponad 8 letnich rządów pisu - Hihahaha,,,, Na drutach im skarpetki dla wnuków robić, a nie Nami młodymi zarządzać !!!!. Jak by to powiedziała moja teściowa ;;; DO GARÓW, do garów ...... emeryci jedni !!!!!!

avatar
~Janek Pradera
03.02.2024 20:46

Naprawdę wspaniałe trio. Już lecę głosować xD

avatar
~Ewa
03.02.2024 22:22

Dalej jest PISIOR...

avatar
~Hura....Hura,hura!!!
03.02.2024 23:30

Jak widzę kandydaci Gliński i Czopek odrobili lekcje po ostatnich TOTALNYCH klęskach wyborczych jako kandydaci na burmistrza Wschowy!. Od razu ruszyli ze swoimi trollami do ataku i hajda stawiać tzw. " łapki na tak" !. Jakie to żałosne, jakie to smutne ...... oni myślą, że jak zagonią swoich trolli do stawiania " łapek" na tak to My Pozostałe Społeczeństwo Wschowy i Gminy w to uwierzymy. iż tak im wzrosło poparcie !!!. Panowie - nie tędy droga, w z GÓRY jesteście u Nas PRZEGRANI ....PRZEGRANI ...PRZEGRANI !!!!. Takie pseudo numery szanowny panie Czopek i Gliński to nie z Nami !. Przypomnijcie sobie wasze banialuki wyborcze w tych kampaniach co to przegraliście z kretesem . A rządy pan wice burmistrza i jego czystki w Spółce KOMUNALNEJ I FIKCYJNYM Zarządem ... te obłudne obiecanki...itd. Pamiętamy panowie te wasze obłudne obiecanki !!!!. Z Bogiem !

avatar
~Polki i Polacy Wschowy...
04.02.2024 09:27

My do was ; panie Gliński , panie Czopek czy wy dwaj nie potraficie jako prawdziwi mężczyźni ( a jeden z was nawet emeryt oficer...) zejść ze sceny?. Jak donoszą media krajowe i nie tylko ( klasyczny, wręcz książkowy przykład wczorajszej konwencji pisu w Warszawie i ich kandydata z kapelusza na kandydata na prezydenta Warszawy...), iż w obecnym pisie po TOTALNEJ przegranej 15 Października 2023 i powstaniu na opozycji parlamentarnej " opozycji 13 grudnia pisplus " w środowisku - waszym - pisu zapanował strach i nikt z was nie chce startować w wyborach lokalnych aby nie nie dawać swojej twarzy do oceny pisowskiej - tak jest wam wstyd?. A za to wszyscy chcecie uciec do Brukseli i startować w wyborach do EP ?!. I wy - wasza na szybko zawiązana lokalna pseudo koalicja Czopek - Gliński jest tego klasycznym - książkowym lokalnym pis przykładem?!. TO JEST ta wasza maskarada i ucieczka od znaku " pisplus" ??? - tak chcecie NAS OGRAĆ - OSZUKAĆ !!!!, Byliście i jesteście dla Nas zawsze ludźmi lokalnego pisu !!!!. Pamiętamy was z poprzednich kampanii wyborczych i tych pseudo Pikników pisplus !!!!. Przestańcie się KAMUFLOWAĆ - wy to wy - to pisplus + plus poseł Ast , czyli ukryte środowisko obecnego środowiska pisowskiego powiatu !!!!!!!!!.

avatar
~Jak klej z mąki ziemniaczanej !
04.02.2024 13:14

Paradoksalnie tak mi się kojarzy to CUD odklejanie tych dwóch "kandydatów w walce o kolejny stołek..." w nadchodzących wyborach do naszego lokalnego samorządu - Hi...!. To jakby taki " szantaż społeczno - psychologiczny" , cos na wzór i podobieństwo co wyczynia ich prezydent z tym podpisaniem i wysłaniem Ustawy Budżetowej na 2024 rok do tzw. " trybunału Juli Przyłembskiej" , jak to powiedział ich prezes " odkrycia towarzyskiego - Hi..!. Podpisał i wysłał obarczając własnym wpisem, iż będzie tak czynił, az jego koledzy partyjni - skazani prawomocnym wyrokiem Sądu na dwa lata pozbawienia wolności - Hi..!. Zapomniał, iż podpisał pisowską Ustawę Budżetową na 2017 rok mimo, że była obarczona głosowaniem w Sali Kolumnowej brakiem 224 posłów OPOZYCJI - Szok, Masakra intelektualna - Hi ..!. Podobnie czynią obecni kandydaci próbując nam powiedzieć, że nic ich nie łączy, łączyło z pisem i lokalnym posłem MA - Hi...!. Ta takie niby odklejenie się przy użyciu kleju - powiedzmy zrobionego z mąki ziemniaczanej, czytaj kartofla - Hi...!. Bez wskazanej sugestii - Hi..!. Ale My szanowni Wyborcy Wschowy i Gminy pamiętamy ich wcześniejsze kampanie wyborcze, czy to do lokalnego samorządu ( powiatu i miasta) , czy nie tak dawno do z ich kandydatem Mejzom i emerytem mundurowym do parlamentu ---- pamiętamy ta obłudę i cynizm, te kartonowe czeki, te pikniki na Koszt Suwerena,,,,itd. Nie z nami te numery kandydaci pisu ; Gliński i Czopek - Hi..!. My was znamy bez tej waszej obłudnej kampanii i tych kosztownych BILBORDÓW !!!!. Nie lepiej wydane pieniądze na te powtarzalne już bilbordy z waszymi wizerunkami przeznaczyć NA SZCZYTNE CELE, np. dla dzieci potrzebujących pomocy lekarskiej ?!> Wasze BIZANCJUM idzie w tym przypadku w błoto - po prostu w błoto !!!. Możecie tu mówić wasze niestworzone rzeczy ; ze to nie pis, że to nie partia....itd. tam dalej propagandowe bzdety.... ALE MY WIEMY, że wy to pis , a pisowi i wam powiedzieliśmy juz dosyć 15.10. !!!! Z BOGIEM i PAPAPAPA !!!!.

avatar
~Jojo
04.02.2024 14:46

Cała trójca to słabi kandydaci a Gliński najsłabszy

avatar
~Autor
04.02.2024 12:28

pan Gliński zły człowiek widzą to Co którzy z nim pracowali. Dodam jeszcze do tego nic nowego stare kotlety.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl