TworzymyGłos Regionu

reklama

Na Placu Kosynierów trwa montaż sceny. Dni Wschowy już w piątek (FOTO)

Czwartek, 08 czerwca 2023 o 12:19, aktualizacja Czwartek, 08 czerwca 2023 o 12:56, autor: 2
Na Placu Kosynierów trwa montaż sceny. Dni Wschowy już w piątek (FOTO)

Coraz bliżej do jednego z najbardziej oczekiwanych wydarzeń na imprezowej mapie miasta. Już w piątek (9 czerwca) rozpoczynają się Dni Wschowy 2023! Na Placu Kosynierów trwa aktualnie montaż głównej sceny. Przyjrzyjmy się bliżej, co nas czeka w najbliższy weekend.

Piątek, 9 czerwca - koncerty, korowód i inne atrakcje

Pierwszy dzień Dni Wschowy obfituje w wiele atrakcji. Rozpocznie się od "Śniadania na trawie" w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy, po którym zaplanowano seans filmowy 3D. Po nich rozpocznie się „Dyktando o Pióro Burmistrza” dla dzieci i dorosłych oraz podsumowanie konkursu fotograficznego „Fragment Biblioteki”. Tego dnia nie zabraknie również muzycznych atrakcji - wystąpi zespół SEDNO oraz Darek Kozakiewicz i Sara James. Ale zanim rozpoczną się koncerty, ulicami miasta przejdzie korowód.

Sobota, 10 czerwca - Święto Województwa Lubuskiego

Drugi dzień festiwalu przyniesie jeszcze więcej emocji. Zaplanowano Turniej Tenisa Stołowego z okazji 70-lecia Pogoń Wschowa oraz II Turniej Brydża Sportowego. Dla najmłodszych będzie teatrzyk kukiełkowy, a w muzeum odbywać się będzie wybijanie monet. W tym dniu nie zabraknie również koncertów - na scenie pojawią się „Chłopcy z placu broni” oraz Anna Wyszkoni.

Niedziela, 11 czerwca - SOLID MTB i garażówka

Ostatni dzień Dni Wschowy 2023 to okazja do skorzystania ze Wschowskiej Garażówki na Rynku oraz do kibicowania w wyścigach rowerowych SOLID MTB. To będzie doskonałe zakończenie wyjątkowego weekendu!

Przeczytaj również: Program Dni Wschowy 2023. Znamy harmonogram wszystkich wydarzeń

Foto: Daniel Kmieciak - Zastępca Dyrektora CKiR

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Scena
08.06.2023 15:33

...przecież to normalne...wielkie hallo...montaż sceny...nie no...jest temat

avatar
~Toy toy
08.06.2023 15:35

...a są już toy toye

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl