TworzymyGłos Regionu

reklama

Dyktando o Pióro Burmistrza Wschowy: Sprawdź swoje umiejętności ortograficzne!

Wtorek, 30 maja 2023 o 12:37, autor: 0
Dyktando o Pióro Burmistrza Wschowy: Sprawdź swoje umiejętności ortograficzne!

Z okazji obchodów Dni Wschowy 2023 Biblioteka zaprasza wszystkich entuzjastów polszczyzny i pięknych tekstów na wyjątkowe wydarzenie - Dyktando o Pióro Burmistrza Wschowy! Jeżeli kochasz język polski i chciałbyś sprawdzić swoje umiejętności ortograficzne, to idealne wyzwanie czeka właśnie na Ciebie!

Zapisy, kategorie wiekowe i termin

Zapisy trwają już teraz, a liczba miejsc jest ograniczona. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wschowa, Pana Konrada Antkowiaka.  Organizatorzy dykranda przygotowali dwie kategorie wiekowe: uczniowie klas 5-8 oraz młodzież powyżej 16 roku życia i dorośli.

Dykatando odbędzie się 9 czerwca o godzinie 13:30 w murach Biblioteki Publicznej we Wschowie, która znajduje się na Placu Farnym 3. Zapisy na wydarzenie w Czytelni Biblioteki Publicznej lub pod numerem telefonu 65 540 24 51.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl