TworzymyGłos Regionu

reklama

Biblioteka we Wschowie zaprasza dzieci na „Śniadanie na Trawie”

Piątek, 26 maja 2023 o 18:33, aktualizacja Piątek, 26 maja 2023 o 19:04, autor: 0

Dni Wschowy 2023 to okazja do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu, które odbędzie się w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy we Wschowie. Dla wszystkich dzieci w wieku 6-8 lat czekają tam niesamowite przygody kulinarne, które ożywią smakosza w każdym z nich. Wydarzenie odbędzie się 9 czerwca w godzinach 9:30-12:00.

Program wydarzenia

Biblioteka przygotowała wiele ciekawych atrakcji, które zachwycą podniebienia uczestników. Jednym z głównych punktów programu jest możliwość wspólnego gotowania z prawdziwym szefem kuchni z renomowanego „U Lipowego Restaurant & Bar". Dzieci nauczą się przyrządzać pyszne naleśniki oraz wiosenne kanapki. Będą miały również okazję samodzielnie eksperymentować z różnymi składnikami, tworząc własne kompozycje smakowe. To doskonała okazja, aby odkryć smakosza w sobie i rozwijać swoje kulinarno-artystyczne zdolności.

Po emocjonującej sesji gotowania, dzieci czeka seans w 3D pt. „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe".  jednocześnie zgłębić tajniki pogody.

Spotkanie w Bibliotece: Dni Wschowy 2023

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-8 lat do udziału w wydarzeniu w Bibliotece podczas Dni Wschowy 2023. To doskonała okazja do odkrywania tajników kulinarnego świata w przyjaznej atmosferze. Należy pamiętać, że miejsca są ograniczone, dlatego warto zapisać się już dziś, aby mieć pewność udziału.

Źródło: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl