TworzymyGłos Regionu

reklama

Konferencja PiS z udziałem Elżbiety Rafalskiej. „Mamy świetny program i kompetentnych kandydatów”

Wtorek, 02 kwietnia 2024 o 21:38, aktualizacja Wtorek, 02 kwietnia 2024 o 23:18, autor: 14
Konferencja PiS z udziałem Elżbiety Rafalskiej. „Mamy świetny program i kompetentnych kandydatów”

Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości zintensyfikowali swoje działania przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi, zaplanowanymi na 7 kwietnia. W obecności Elżbiety Rafalskiej, posłanki do Parlamentu Europejskiego, przed wschowskim ratuszem zorganizowano konferencję, na której kandydaci przedstawili swoje wizje i plany na nadchodzącą kadencję.

Konferencja PiS przed wschowskim ratuszem

Starosta Wschowski Andrzej Bielawski podkreślił zaangażowanie i realizację projektów wartych ponad 80 milionów złotych, skupiających się na rozwoju infrastruktury drogowej. "Idziemy do tych wyborów, aby powiat wschowski dalej się rozwijał, aby również miasto Wschowa mogło się rozwijać," zaznaczył Bielawski, zachęcając mieszkańców do udziału w wyborach i wsparcia kandydatów PiS.

Elżbieta Rafalska, z kolei, zwróciła uwagę na znaczenie frekwencji wyborczej i podkreśliła, że lokalne wybory są kluczowe dla rozwoju samorządów, które są najbliżej potrzeb mieszkańców. "Samorząd, każdy samorząd, niezależnie od tego szczebla, był zawsze solą ziemi," mówiła Rafalska, zachęcając do głosowania na sprawdzonych kandydatów PiS.

Kandydaci PiS zachęcają do głosowania

W dalszej części konferencji kandydaci Prawa i Sprawiedliwości przedstawili swoje programy i założenia na przyszłą kadencję. Małgorzata Gośniowska-Kola, radna sejmiku województwa lubuskiego, podkreśliła znaczenie wiarygodności i pracy w samorządzie. "Stawiamy na ludzi wiarygodnych, pracowitych," stwierdziła, apelując o poparcie.

Mieczysław Guzewicz, kandydujący do Rady Powiatu Wschowskiego, zaznaczył historyczny sukces rządów Zjednoczonej Prawicy i obiecał kontynuację realizowanych projektów. "Chcemy kontynuować to dobro, które było realizowane przez 8 lat rządów zjednoczonej prawicy," mówił Guzewicz.

Tomasz Kłosowski, kandydat na burmistrza Wschowy, podkreślił swoje ponadpartyjne zaangażowanie w rozwój lokalnej społeczności. "Przez 30 lat współpracowałem z lokalnym samorządem... Jestem waszym kandydatem, ponad podziałami," zapewniał Kłosowski, przedstawiając swoje plany na ożywienie gospodarcze i turystyczne Wschowy.

Apel o głosy i mobilizacja na targowisku

Po konferencji, kandydaci PiS nie zwalniali tempa i udali się na miejskie targowisko, by bezpośrednio rozmawiać z mieszkańcami i mobilizować do udziału w wyborach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

avatar

avatar
~ALE JAJA+++
02.04.2024 22:26

Czy to są wybory do Euro Parlamentu?. Czy może do lokalnego samorządu ?. Kto to wie ..?. A może to jest program pisu za ostanie 8 lat mienionej i jakże słusznie ich władzy pisu ?. To też NIE ten program ...?. To co to za program ....?. A już wiem ; - to jest program pisu ten niezrealizowany tego ICH dwutygodniowego rządu pis plus !. Super... super ... ale macie refleks niech was ....... itd. !.

avatar
~Tu ziemia, tu ziemia,,,,, #.pl
02.04.2024 22:36

Czy to jest konferencja, czy to jest ustawka na Runku przed Ratuszem, gdzie urzęduje nam panujący od ponad 5 lat Pan Super Burmistrz Antkowiak ?. Czy wy szanowni państwo pisu przyszliście nam wychwalać Panującego Nam Pana Burmistrza ?. Bo jak można coś nagrywać i nazywać " konferencją" bez widzów, bez pytań ...?. Czy wy aby z nas nie próbujecie kpić z ta tzw. waszą pseudo konferencją ???> . Czego was tam uczą na tych zebraniach ideologiczno - polityczno - propagandowych, że wy takie konferencje nam urządzacie ???>

avatar
~WYBORCA plus.
02.04.2024 22:42

Sorry, ale takich zakłamanych hipokrytów to już od ponad ośmiu lat nie słyszałem. Jak widać mamy powtórkę z rozrywki, która to już ich ta powtórka?, która już po 15.10 mnie jak i dużą większość takich jak jak "plus" NIE bierze !.. A 07.04.br definitywnie MÓWI dla was Stanowcze Nie - Nie dla obłudy i cynizmowi pis plus !.

avatar
~zza winkla
02.04.2024 22:55

13 "wspaniałych" , całe szczęście, że tylko do 7 kwietnia .

avatar
~ola
03.04.2024 00:05

Brawo, jesteście tacy piękni

avatar
~Ha ha
03.04.2024 07:49

Jacy oni są pocieszni, co oni biorą? Ja też chcę. Jeszcze wybory samorządowe i do parlamentu europejskiego i czekam na wiatr co rozgoni ciemne zasłony…….już czas dać nam spokój raz na zawsze

avatar
~iwka
03.04.2024 13:18

Kompetentni ale dla swoich i dalszego dojenia publicznej kasy, nie macie wstydu, żeby nadal robić ludziom wodę z mózgu, mam nadzieję i wiarę, że dostaniecie porządnego łupnia w skali całego kraju - koniec z chamstwem, złodziejstwem, kłamstwem

avatar
~Gekon
03.04.2024 22:00

Kompetentni. lojalni, uczciwi, a po 7 kwietnia 2024 r., bezrobotni. Oczywiście za wyjątkiem emerytów.

avatar
~MK
04.04.2024 00:16

Kółko wzajemnej adoracji ?

avatar
~Zwykły bezpartyjny mieszkaniec
04.04.2024 09:37

Zgadzam się w 100% z Panem Guzewiczem. Patrząc obiektywnie nasz powiat nigdy nie wykonał tylu inwestycji jak przez te ostatnie 5 lat. Jeżeli ktoś zaprzeczy to jest zwyczajnym kłamcą który nie patrzy przez pryzmat zwykłego mieszkańca powiatu tylko patrzy przez swoje poglądy polityczne. Guzik mnie zwykłego mieszkańca obchodzi jaka opcją polityczna rządzi; obchodzi mnie jakie są efekty ich pracy za którą otrzymują wynagrodzenie z naszych podatków. Czy darzę sympatią starostę Bielawskiego czy nie to nie jest ważne. Liczy się to ile inwestycji, jak dużych wykonal wraz z zarządem. W tej kadencji nie było jak w poprzednich - zrobić kawałek chodnika w jednej gminie, kawałek w drugiej gminie czy wylać dywanik asfaltowy. To były wczesniejsze inwestycje. Na tyle było nas stać. Uważam że jeżeli się sprawdził to czy go lubię czy nie to nie ma znaczenia on powinien rządzić naszym powiatem choćby po to aby móc dokończyć te inwestycje na które pozyskał ogromne dofinansowania a nie inni bedą spijac za niego śmietankę. Pozdrawiam w szczególnosci tych którzy mnie skrykują czyli patrzących politycznie. A ja mam w nosie politykę. Liczą się efekty pracy.

avatar
~do zwykłego mieszkańca
04.04.2024 12:23

choćby nawet rządził to inwestycji tych nie dokończy, bo od tego rządu nie dostanie pieniędzy. A robił, bo swoi dawali swoim. Przykre, niedobre, ale tak to działa.

avatar
~Lechosław
04.04.2024 10:11

8 lat buty,pychy i arogancji!! Korupcji i samowoli wystarczy !!!!?

avatar
~sławek
04.04.2024 17:07

Znowu na tle ukrainy.obudzcie się POLACY

avatar
~mieszkaniec
05.04.2024 13:13

R...zaczyna kampanię do parlamentu europejskiego aby dalej pobierać emeryturę z polskiego ZUS i dieta + z parlamentu europejskiego w euro. A tyle mówili o skróceniu wieku emerytalnego ale najważniejsza kasa. Powinna już być wyłącznie na emeryturze 9 lat ale dalej koryto!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl