TworzymyGłos Regionu

reklama

ZWiK odwiedzi Nowe Strącze, Krzepielów i Krzydłowiczki - tematem ustawa o utrzymaniu czystości...

Czwartek, 30 listopada 2023 o 13:30, aktualizacja Poniedziałek, 04 grudnia 2023 o 11:38, autor: 4
ZWiK odwiedzi Nowe Strącze, Krzepielów i Krzydłowiczki - tematem ustawa o utrzymaniu czystości...

Zakład Wodociągów i Kanalizacji (ZWiK) w Sławie, we współpracy z Urzędem Miejskim Gminy Sława, organizuje cykl spotkań informacyjnych skierowanych do mieszkańców gminy. Tematem przewodnim jest nowelizacja ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, ze szczególnym uwzględnieniem ewidencji zbiorników bezodpływowych oraz przydomowych oczyszczalni ścieków.

Harmonogram najbliższych spotkań

Spotkania odbędą się w trzech lokalizacjach:

  • Nowe Strącze - 05.12.2023, Świetlica Wiejska, godz. 16:00
  • Krzydłowiczki - 05.12.2023, Świetlica Wiejska, godz. 17:00
  • Krzepielów - 05.12.2023, Świetlica Wiejska, godz. 18:00

Cel spotkań

Głównym celem spotkań jest omówienie nowych przepisów związanych z ustawą. Ważnym aspektem będzie także zapoznanie mieszkańców z obowiązkami wynikającymi z tych przepisów, zwłaszcza w kontekście zbiorników bezodpływowych i przydomowych oczyszczalni ścieków.

Wcześniejsze spotkania

Podobne spotkania zostały już zorganizowane w innych miejscowościach, takich jak Szreniawa, Ciosaniec, Bagno, i Droniki. Informacje o kolejnych spotkaniach będą udostępniane na bieżąco.

Zachęcamy mieszkańców do udziału w spotkaniach, aby zapewnić sobie aktualną wiedzę na temat zmian w przepisach oraz ich wpływu na codzienne życie.

Zobacz również: Mamy propozycję nie do odrzucenia - Rozmowa z Romanem Żaczykiem nowym Prezesem ZWiK Sława

Źródło: ZWiK Sława

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Edi
30.11.2023 17:41

Dobrze ze to ranią przed wyborami. Będzie wiadomo komu podziekowac

avatar
~Aydi
30.11.2023 21:51

Ty (ĘDI) - to ty nie wiesz kto za to płaci ?. Czy to czasami nie z Twoich, Moich, Naszych podatków to wszystko !!!!!. Podziękuj , ale ; Sobie , Mi, Nam ..... i nie odstawiaj tu analfabety społecznej !!!!. Wybory to ludzie i ich przeszłość, teraźniejszość i przyszłość w działaniu...... I ZA TO ICH ROZLICZAJ !!!!. A nie za wydawanie Twoich, Naszych pieniędzy , np. jak to było NA PIKNIKI RODZINNE i MUNDUROWE tej już znikającej wladzy - a obecnie 14 dniowego pis rządu !!!. Oni tak szybko się teraz zmieniają, że Nawet ich premier w osobie Morawiecki przyznał wczoraj publiczne, że on był zawsze za invitro -- tylko chłop przez ostatnie 6 lat swoich rządów o tym zapomniał !!!!!. Taka to jest ta mentalność pixxi plus !!!!.

avatar
~Wiedza
03.12.2023 21:27

Menadżer roku gazety kubuskiej wie jak to zrobić najlepiej.

avatar
~do Aydi
01.12.2023 10:20

czy ty przypadkiem nie upadłeś na głowę oczywiście to były nasze pieniądze ale w tym wszystkim jest tak jeden zadłużył a drugi będzie ściągał haracz .... co do rolników to niech szykują traktorki bo będą wyjeżdżać na drogi i to szybciej niż myślą unia i nowa władza odbije im się czkawką ...a mieli tak dobrze....

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl