TworzymyGłos Regionu

reklama

Zimowe Warsztaty dla dzieci we Wschowie:

Kreatywność, komunikacja i ruch (ZAPISY)

Poniedziałek, 16 stycznia 2023 o 12:59, autor: 0
Zimowe Warsztaty dla dzieci we Wschowie:

W Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej we Wschowie już wkrótce odbędą się Zimowe Warsztaty dla dzieci z klas I-III. W programie zaplanowano zabawy z elementami socjoterapii, gry i zabawy rozwijające komunikację, zabawy rozwijające kreatywność oraz zabawy ruchowe.

Zimowe Warsztaty to doskonała okazja dla dzieci, aby rozwijać swoje umiejętności społeczne i emocjonalne poprzez zabawę. Dzięki temu będą mogły lepiej radzić sobie z trudnymi sytuacjami w szkole i w życiu codziennym.

Organizowane zabawy rozwijające komunikację pozwolą dzieciom na lepsze porozumiewanie się z rówieśnikami, a zabawy rozwijające kreatywność pozwolą im na rozwijanie wyobraźni i kreatywności. Z kolei zabawy ruchowe pozwolą na rozwój koordynacji ruchowej i zdrowie fizyczne.

Termin Zimowych Warsztatów to 30.01.2023 r. - 03.02.2023 r., a godzina to 9:00 -12:00. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego ważne jest, aby jak najszybciej dokonać zapisu pod numerem 65 540 20 30. Nie zwlekaj i zapisz swoje dziecko już dziś!

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl