TworzymyGłos Regionu

reklama

Zielinowski prowadzi w Grand Prix Juniorów Hetmana Wschowa

Wtorek, 14 maja 2024 o 11:51, autor: 0
Zielinowski prowadzi w Grand Prix Juniorów Hetmana Wschowa

Rozgrywany w CKiR we Wschowie cykl turniejów o Grand Prix Juniorów Hetmana Wschowa wkracza w decydującą fazę. Do finału, zaplanowanego na 17 czerwca, pozostały jeszcze cztery emocjonujące zmagania. W poniedziałek, 13 maja, zawodnicy zmierzyli się w czwartym z ośmiu turniejów, który przyniósł nie tylko zacięte pojedynki, ale i potwierdził dominację niektórych graczy.

Zawody rozgrywane w Pracowni Orange Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie prowadzi Janusz Trusewicz. Organizatorzy z Klubu Hetman Wschowa nie kryją zadowolenia z postawy uczestników turnieju: „Zaangażowanie zawodników, determinacja, emocje oraz czynione postępy pokazują, że decyzja o zorganizowaniu takiego turnieju była strzałem w dziesiątkę”, mówi Artur Pilarowski.

Niezachwiany lider - Witold Zielinowski

Witold Zielinowski, lider obecnego cyklu, wykazał się niezwykłą umiejętnością pokonując wszystkich przeciwników w czwartym etapie turnieju. Jego konsekwencja i taktyczna perfekcja pozwoliły mu umocnić się na pozycji lidera klasyfikacji generalnej. Tuż za jego plecami znajduje się Ziemowit Skorupiński, który także prezentuje wysoki poziom gry. Podium zamyka Franciszek Bazylewicz, który również zaznacza swoją obecność w czołówce turnieju.

Klasyfikacja Grand Prix po czterech turniejach.

Lp. Name 1. turniej 2. turniej 3. turniej 4. turniej SUMA
1 Zielinowski Witold 7 9 8 9 33
2 Skorupiński Ziemowit 6 10 7 8 31
3 Bazylewicz Franciszek 3 8 6 7 24
4 Goliński Leon 5 7 4 6 22
5 Skorupiński Franciszek 2 6 5 5 18
6 Bazylewicz Jan 4 5 2 1 12
7 Sys Maciej 3 3 4 10
8 Rybacki Wiktor 1 4 1 2 8
9 Korzan Kacper 3 8
10 Sierżęga Jan 2 2
11 Gancarz Magdalena 1 1

Źródło: Hetman Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl