Janusz Trusewicz wygrywa XV Mistrzostwa Ziemi Lubuskiej w szachach

Czwartek, 31 sierpnia 2023 o 18:25, aktualizacja Czwartek, 31 sierpnia 2023 o 18:32, autor: 1

Janusz Trusewicz, szef sekcji Hetmana Wschowa, stanął na najwyższym miejscu na podium podczas XV Mistrzostwach Ziemi Lubuskiej – Memoriale Szachowym Kacpra Ratajczaka.

Wyniki Zawodów

Janusz Trusewicz pokazał znakomitą formę w trakcie całego turnieju. Zdobył 6,5 punktów na 7 możliwych, co dało mu niepodważalne pierwsze miejsce. Zawodnik Hetmana Wschowa wygrał 6 partii i jedną zakończył remisem.

Triumf Janusza Trusewicza w XV Mistrzostwach Ziemi Lubuskiej potwierdza jego pozycję jako jednego z czołowych szachistów regionu. Indywidualny sukces zawodnika to również ważny moment dla całego klubu Hetmana Wschowa.

Pełne wyniki turnieju oraz szczegóły dotyczące poszczególnych partii można znaleźć na oficjalnej stronie zawodów, pod adresem ChessArbiter.

Źródło: Hetman Wschowa