TworzymyGłos Regionu

reklama

Zakończenie roku szkolnego w SP1. Burmistrz Antkowiak: „Życzę Wam bezpiecznych i udanych wakacji”

Piątek, 21 czerwca 2024 o 12:40, autor: 0
Zakończenie roku szkolnego w SP1. Burmistrz Antkowiak: „Życzę Wam bezpiecznych i udanych wakacji”

Ponad 1500 uczniów z gminy Wschowa rozpoczęło wakacje. W tym roku zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 im. Polskich Olimpijczyków miało szczególny wymiar ze względu na pożegnanie dotychczasowego dyrektora placówki. "Szczególne podziękowania kieruję dzisiaj także do pana Macieja Grabianowskiego, który kończy swoją pracę na stanowisku dyrektora. Dziękuję za wszystkie lata pracy dla oświaty w naszej gminie. Pańska pasja, zaangażowanie i wkład w edukację dzieci są nieocenione." - mówił burmistrz Antkowiak. 

Uroczyste zakończenie roku w SP1

Szkoła Podstawowa nr 1 we Wschowie, podobnie jak inne placówki w gminie, wypełniła się radosną atmosferą. Uczniowie z dumą odbierali świadectwa, a najlepsi zostali uhonorowani czerwonymi paskami i wyróżnieniami.

Burmistrz Konrad Antkowiak skierował ciepłe słowa do uczniów: "Życzę Wam wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji, pełnych słońca, radości oraz niezapomnianych chwil spędzonych z rodziną i przyjaciółmi." Włodarz podkreślił także znaczenie ciężkiej pracy i zaangażowania uczniów w mijającym roku szkolnym.

Burmistrz gminy nie zapomniał o tych, którzy wspierają edukację młodego pokolenia: "Dziękuję również nauczycielom i rodzicom za Wasze nieustanne wsparcie i pracę na rzecz edukacji naszych dzieci. Wasz wkład jest nieoceniony."

Zobacz: Maciej Grabianowski zostanie wiceprezydentem Leszna. Przez 12 lat był dyrektorem SP1 we Wschowie

Źródło: UMiG Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl