TworzymyGłos Regionu

reklama

Z życia towarzyskiego we Wschowie: Muzeum Ziemi Wschowskiej prosi o przekazanie fotografii z lat 1960-1989

Piątek, 05 maja 2023 o 16:00, aktualizacja Piątek, 05 maja 2023 o 16:33, autor: 0
Z życia towarzyskiego we Wschowie: Muzeum Ziemi Wschowskiej prosi o przekazanie fotografii z lat 1960-1989

Muzeum Ziemi Wschowskiej przygotowuje nową wystawę, która poświęcona będzie życiu towarzyskiemu w czasach Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. W związku z tym muzealnicy apelują do mieszkańców Wschowy i okolic o przekazanie zdjęć z lat 1960-1989, na których uwiecznione zostało życie towarzyskie we Wschowie.

Szukają zdjęć z różnych wydarzeń

Muzealnicy są zainteresowani zdjęciami z różnych wydarzeń, takich jak rodzinne domówki, imprezy, dyskoteki, koncerty, zabawy w plenerze i spotkania towarzyskie, które odbywały się we Wschowie. Chodzi o dokumentowanie życia społecznego i kulturowego regionu w tamtych czasach.

Wyślij skany na adres muzeum

Jeśli macie Państwo w posiadaniu takie zdjęcia lub pocztówki, muzealnicy proszą o przesłanie skanów na adres: inwentarz@muzeum.wschowa.pl lub historyk@muzeum.wschowa.pl.

Możliwe jest także wykonanie skanów w siedzibie MZW. Muzeum dysponuje sprzętem umożliwiającym skanowanie zdjęć w godzinach otwarcia, w siedzibie na pl. Farnym 3.

Wymagane oświadczenie o przekazaniu wizerunków

Należy pamiętać, że w przypadku przesłania fotografii, konieczne jest odesłanie skanu wypełnionego oświadczenia o przekazaniu wizerunków (dokument w załączniku). Wszystkie przesłane zdjęcia zostaną wykorzystane jedynie w celach wystawowych oraz naukowych.

Pobierz załączony plik: oświadczenia - fotogtafie.pdf

Źródło: Muzeum Ziemi Wschowskiej

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl