TworzymyGłos Regionu

reklama

Wschowska Garażówka - Sprzedaż, wymiana i zakupy unikalnych przedmiotów

Piątek, 12 maja 2023 o 11:25, autor: 0
Wschowska Garażówka - Sprzedaż, wymiana i zakupy unikalnych przedmiotów

W każdą drugą niedzielę miesiąca na wschowskim rynku odbywa się Wschowska Garażówka. To wyjątkowe miejsce, gdzie starocie, wyroby własne, ceramika, meble, książki, naczynia, sprzęt turystyczny i sportowy zyskują drugie życie. Najbliższe wydarzenie już 14 maja, w godzinach 9:00-14:00.

Co to jest Wschowska Garażówka

Wschowska Garażówka to wydarzenie, podczas którego mieszkańcy Wschowy i okolic mają możliwość sprzedaży, wymiany lub zakupu przedmiotów, które mają już swoje lata, ale wciąż są w dobrym stanie. To doskonała okazja, aby znaleźć unikalne i nietuzinkowe przedmioty, które nie są dostępne w zwykłych sklepach. Na Garażówce można znaleźć starocie, wyroby własne, ceramikę, meble, książki, naczynia oraz sprzęt turystyczny i sportowy.

Jak wziąć udział w Garażówce

Jeśli chcesz wziąć udział we Wschowskiej Garażówce, najprostszym sposobem jest wypełnienie formularza online lub pisemnej karty zgłoszenia. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia, a kartę zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie. Wypełnioną kartę zgłoszenia należy przesłać na adres sekretariat@ckir.wschowa.pl. Ważne jest, aby zarejestrować się jak najwcześniej, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Brak zgłoszenia równoznaczny jest z brakiem możliwości uczestnictwa jako wystawca. Po otrzymaniu wypełnionej karty zgłoszenia, organizatorzy przekażą informację o przyjęciu zgłoszenia. Wpisy na listę wystawców będą dokonywane według kolejności zgłoszeń, dlatego im szybciej zarejestrujesz swoje uczestnictwo, tym większa szansa na zajęcie dobrej lokalizacji.

Wejście oraz wjazd samochodem wystawców na plac przed ratuszem jest możliwy od godziny 8:00. Warto przyjść wcześniej, aby ustawić swoje stoisko przed przyjściem pierwszych klientów.

Regulamin i zasady uczestnictwa

Wszystkich uczestników Wschowskiej Garażówki obowiązuje Regulamin, który zapewnia bezpieczeństwo oraz dobrą organizację wydarzenia. W celu zapewnienia sprawnej i przyjemnej atmosfery, należy przestrzegać kilku ważnych zasad. Przede wszystkim, przedmioty wystawiane na Garażówce nie powinny być nowe z metkami. Wydarzenie skupia się na przedmiotach używanych, które mają potencjał do ponownego wykorzystania. Ponadto, nie jest dozwolone wystawianie ubrań.

Organizatorzy dbają o to, aby Wschowska Garażówka była miejscem, gdzie można znaleźć unikalne skarby i cieszyć się atmosferą wspólnego dzielenia się przedmiotami.

Zmiana organizacji ruchu

W związku z odbywającą się Wschowską Garażówką, nastąpi zmiana organizacji ruchu na ulicy Rynek oraz ulicy Ratuszowej. Dnia 14 maja 2023 roku, w godzinach od 9:00 do 14:00, ruch samochodowy będzie ograniczony w tym obszarze. Zmiana organizacji ruchu będzie wprowadzona od godziny 6:00 tego dnia, a przywrócenie stałej organizacji ruchu nastąpi do godziny 16:00.

CKiR przeprasza za wszelkie utrudnienia związane z organizacją tego wydarzenia i liczymy na zrozumienie ze strony mieszkańców.

Źródło: CKiR
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl