TworzymyGłos Regionu

Wschowska Garażówka powraca w marcu

- kup, sprzedaj, wymień rzeczy na drugie życie

Wtorek, 28 lutego 2023 o 10:18, aktualizacja Wtorek, 28 lutego 2023 o 13:05, autor: 0
Wschowska Garażówka powraca w marcu

W każdą drugą niedzielę miesiąca na rynku w godzinach od 9:00 do 14:00 odbywać się będzie Wschowska Garażówka. W ramach wydarzenia mieszkańcy Wschowy i okolic mogą sprzedawać, kupować lub wymieniać swoje rzeczy, które mają już swoje lata, ale wciąż są w dobrym stanie. Starocie, wyroby własne, ceramika, meble, książki, naczynia, sprzęt turystyczny i sportowy to tylko niektóre z oferowanych przedmiotów. Najbliższa Garażówka już 12 marca. Wyjątkowo w kwietniu, wydarzenie odbędzie się 2 kwietnia. 

Organizatorzy wyznaczyli pewne zasady, których należy przestrzegać, aby uczestnictwo w Garażówce było jak najkorzystniejsze dla wszystkich. Przede wszystkim, wystawiane przedmioty nie powinny być nowe z metkami, a także nie można wystawiać ubrań. Jednak, jeśli posiadasz przedmiot, który nadaje się do ponownego wykorzystania i nie chcesz go wyrzucić, Garażówka jest idealnym miejscem, aby dać mu drugie życie.

Miejsca dla wystawców udostępniane są bezpłatnie. Wystarczy jedynie zgłosić chęć udziału w Garażówce. Można to zrobić poprzez złożenie formularza online lub pisemnej karty zgłoszenia. Kolejność wpisów na listę jest ustalana na podstawie daty zgłoszenia, więc im szybciej zarejestrujemy swoją chęć udziału, tym większa szansa na zajęcie dobrej lokalizacji.

Wszyscy wystawcy, którzy zostaną przyjęci na listę, otrzymają informację o tym drogą elektroniczną. Zgodnie z zasadami Garażówki, wejście oraz wjazd samochodem wystawców na plac przed ratuszem będzie możliwy od godziny 8:00. Przyjdź więc wcześniej, ustaw swoje stoisko i przygotuj się do dnia pełnego wrażeń.

Wszystkich uczestników Garażówki obowiązuje Regulamin, który zawiera szczegółowe informacje dotyczące m.in. zachowania na terenie wydarzenia, a także wykaz przedmiotów niedozwolonych. Przestrzeganie zasad pozwoli na udział w bezpiecznym i przyjemnym wydarzeniu dla wszystkich.

(CKiR)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl