TworzymyGłos Regionu

reklama

Wschowska Garażówka

– miejsce, gdzie rzeczy zyskują drugie życie

Wtorek, 11 kwietnia 2023 o 11:16, autor: 0
Wschowska Garażówka

W każdą drugą niedzielę miesiąca na wschowskim rynku odbywa się Wschowska Garażówka. To wyjątkowe miejsce, gdzie starocie, wyroby własne, ceramika, meble, książki, naczynia, sprzęt turystyczny i sportowy zyskują drugie życie. Najbliższe wydarzenie już 14 maja.

Jak to działa?

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział we Wschowskiej Garażówce, mogą zrobić to na kilka sposobów. Najłatwiejszy jest poprzez rejestrację wystawców poprzez wypełnienie formularza online lub pisemnej karty zgłoszenia. Formularz jest dostępny na stronie internetowej wydarzenia, a kartę zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie. Kartę zgłoszenia należy wypełnić i wysłać na adres sekretariat@ckir.wschowa.pl. Ważne jest, aby zrobić to jak najwcześniej, ponieważ miejsca są ograniczone.

Brak zgłoszenia będzie równoznaczny z niewpisaniem na listę wystawców. Po otrzymaniu wypełnionej karty zgłoszenia przekażemy wystawcom informację o przyjęciu zgłoszenia. Wpisy na listę wystawców dokonywane będą według kolejności zgłoszeń.

Wejście oraz wjazd samochodem wystawców na plac przed ratuszem możliwy będzie od godz. 8:00. O godzinie 9:00 rozpoczyna się Wschowska Garażówka, która potrwa do godz. 14:00.

Regulamin Wschowskiej Garażówki

Wszystkich uczestników Garażówki obowiązuje Regulamin, który zapewnia bezpieczeństwo oraz dobrą organizację wydarzenia. Wśród najważniejszych zasad Regulaminu można wymienić:

  • przedmioty wystawiane na Garażówce nie powinny być nowe z metkami,
  • nie wystawiamy ubrań.

Regulamin-Wschowska-Garazowka-Pobierz

karta-zgloszenia-wystawcy-Wschowska-Garazowka Pobierz

(CKiR)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl