TworzymyGłos Regionu

Wschowa. Znamy szczegóły Gminnego Dnia Dziecka 2023!

Piątek, 19 maja 2023 o 12:11, aktualizacja Środa, 31 maja 2023 o 09:15, autor: 7
Wschowa. Znamy szczegóły Gminnego Dnia Dziecka 2023!

Już 3 czerwca (sobota) w Szkole Podstawowej nr 1 we Wschowie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, na które burmistrz Konrad Antkowiak serdecznie zaprasza wszystkie dzieci z miasta i sołectw. Gminny Dzień Dziecka to okazja do wspaniałej zabawy i niezapomnianych atrakcji, które czekają na najmłodszych mieszkańców.

Festyn pełen atrakcji

W programie tego niezwykłego dnia czeka na nas prawdziwy festyn, pełen różnorodnych atrakcji dla dzieci w każdym wieku. Bez względu na zainteresowania, każdy znajdzie coś dla siebie. Na uczestników czekają dmuchańce, gry i zabawy sportowe, animacje, jazda konno, loteria fantowa oraz kawiarenka ze słodkościami. To wszystko po to, aby zapewnić niezapomniane chwile radości i beztroskiej zabawy.

Współpraca dla dobra dzieci

Gminny Dzień Dziecka we Wschowie to nie pierwsze tego typu wydarzenie. To już trzecia impreza organizowana przez Gminę Wschowa we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 1 oraz innymi gminnymi jednostkami. Tak było na Gminnym Dniu Dziecka 2022 r.

Mam nadzieję, że wspólne świętowanie Dnia Dziecka stanie się naszą tradycją i spotkamy się całymi rodzinami na wspólnej zabawie. - mówi burmistrz Konrad Antkowiak. Zapraszam serdecznie wszystkich najmłodszych mieszkańców!

Dzień Dziecka we Wschowie - miejsce, data, godzina

Gminny Dzień Dziecka we Wschowie będzie odbywał się na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Polskich Olimpijczyków we Wschowie. Wydarzenie odbędzie się 3 czerwca (sobota) w godzinach 11:00-16:00. Wstęp wolny.

Źródło: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

avatar

avatar
~Dlaczego
19.05.2023 15:45

Panie Burmistrzu, dlaczego znow Dzień Dziecka odbywa się w tym samym miejscu? Mamy plac przed ratuszem, Plac Kosynierów, Park nad stawami na organizację gminnego Dnia Dziecka, ale jeśli doceniamy placówki oświatowe, to dlaczego nie w SP2 lub SP3 ? Tam i nauczyciele i uczniowe i rodzice też by się zaangazowali by ten dzień był piękny dla ich pociech.

avatar
~Rodzic
19.05.2023 21:15

Znaczy dzień otwarty, a nie festyn z okazji dnia dziecka. Drugie moje dziecko już tam nie pójdzie, wybraliśmy inną szkołę.

avatar
~FESTIWAL+
20.05.2023 07:12

I się zaczęło !@!!! - Festiwal tak zwanych narzekaczy Wschowskich malkontentów !!!. Co byś nie zrobił oni tu są WSCHOWSCY MALKONTENCI !!!, oni nie widza "ustawki tych ze starostwa i ich prowizorki, oni ci Wschowscy malkontenci widzą tylko to co się dobrego robi i dzieje w naszej Wschowie i Gminie !!!. Tacy już są Wschowscy oni - malkontenci i narzekacze !!!!. A nam przyszło z nimi żyć !!!!. Brawo Miasto i Gmina Wschowa My Żyjemy i działamy !!!!.

avatar
~???
20.05.2023 22:11

Słuszną linię obrała gminna władza. Sylwester będzie w sześciu króli a święto pracy w pierwszą niedzielę maja :-)))

avatar
~Mama
30.05.2023 11:44

Może choć na festynie wszyscy będą równo traktowani..Bo w SP 1 różnie bywa. Tak jak było w przypadku Kart na półkolonie..nie dość ,że rodzice równo informacji nie dostali(jak w innych szkołach)to karty niby dla biednych rodzin dostali i tak Ci co mają znajomości.

avatar
~ptyś
31.05.2023 09:27

Dzień Dziecka jest 01 czerwca a nie 03 czerwca.

avatar
~Mama
31.05.2023 13:55

W SP 2 to samo niestety, karty na półkolonie rozdane po cichutku, bez żadnego poinformowania rodziców, niby dzieciom w trudniejszej sytuacji... czytaj po znajomości.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl