TworzymyGłos Regionu

reklama

Wirtualna strzelnica wkrótce w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie

Piątek, 28 lipca 2023 o 15:39, aktualizacja Piątek, 28 lipca 2023 o 15:48, autor: 7
Wirtualna strzelnica wkrótce w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie

Powiat Wschowski stawia na nowoczesne technologie w edukacji. Starosta Wschowski Andrzej Bielawski, przypieczętował porozumienie z firmą AUTOCOMP MENAGMENT Sp. z o.o. ze Szczecina. Zgodnie z umową, w siedzibie I Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie zostanie uruchomiona wirtualna strzelnica.

Korzyści z wirtualnej strzelnicy

Wirtualna strzelnica, dzięki swoim multimedialnym możliwościom szkolno-treningowym, znacząco wpłynie na rozwój umiejętności strzeleckich. Szczególnie skorzystają na tym uczniowie Oddziałów Przygotowania Wojskowego z I ZS.

Wartość dofinansowania

Wsparcie dla projektu przyszło od Ministerstwa Obrony Narodowej, które przyznało dotację w ramach konkursu pt. „Strzelnica w powiecie 2023”. Całkowity koszt przedsięwzięcia to 192 691,02 zł. W tej kwocie zawarte są prace remontowe oraz adaptacyjne pomieszczenia pod nową funkcję.

Warto podkreślić, że firma AUTOCOMP MENAGMENT Sp. z o.o. ze Szczecina podjęła się realizacji tego zadania za kwotę 159 000,00 zł brutto.

Termin realizacji

Planowany termin ukończenia prac to 30 sierpnia 2023 r. Powiat Wschowski zyska wtedy nowoczesny i przede wszystkim bezpieczny obiekt, który służyć edukacji strzeleckiej uczniów.


Źródło: Powiat Wschowski

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (7)

avatar

avatar
~MANIAKALNE-PLUS
28.07.2023 16:24

To już nawet nie jest śmieszne - to już jest zaraźliwe !.

avatar
~50Miliardów!.
29.07.2023 07:17

50 Miliardów CZEKA na Polskie Społeczeństwo, Na Polskie Lokalne Samorządy w UE w ramach KPO !. A oni <> czytaj obecna totalna władza pisplus oraz ich zaplecze lokalne ( jak np. Wschowskie starostwo) karmią nas swoimi pokazówkami z darów co to są niczym innym jak PUBLICZNYM PIENIĄDZEM - czyli Naszym Wspólnym od lewa do prawa !. W ramach obecnej kampanii wyborczej, której tak de facto NIE MA - bo prezydent ( ich prezydent) jeszcze nie ogłosił DNIA WYBORÓW Jesień 2023 r. oni karmią Nas pokazując sie na licznych tzw. " piknikach rodzinnych" oraz "groszem" PUBLICZNYM, który rzucają na wyimaginowane inwestycje w samorządach lokalnych !. Jak widzimy na załączonym powyżej obrazku - starosta pokazuje się już nie w terenie ( bo czegoś takiego nie znajdzie) TYLKO w swoim biurze i coś tam, coś tam nam próbuje imputować , a la WIZJĘ swoich planów wypisz wymaluj na potrzeby swojej kampanii wyborczej !. CZYLI - faktycznie tematy się kończą i trzeba nowe wymyślać - imputować , a może i wyczarowywać !!!!. Brawo wyobraźni czar !.

avatar
~MÓJ B...***
29.07.2023 08:13

Co to ma być ?; - izba pamięci, pokój pamiątek osobistych, czy biuro urzędnika, którego pośrednio ( a szkoda) wyborca powiatu Wschowskiego wybrał ?.

avatar
~Absolwent
28.07.2023 23:58

A dla liceum coś skapnie w końcu????

avatar
~soul
30.07.2023 07:27

Brawo panie starosto , pracuje pan dla nas wszystkich, dzięki wielkie za pana poświęcenie .

avatar
~@<>soul<>
30.07.2023 10:33

Gratuluję bezwstydu w twoim wydaniu !. Co do powyżej; - Klasyczny przykład na to jak lokalnemu pisowi w tej kampanii " przedwyborczej" zaczyna brakować tematów do do "propagandy przedwyborczej" !. Klasyczny przykład na to ; - jak nie powinien wyglądać "urząd i urzędnik" samorządu powiatowego ( 3 gminy Plus) !.

avatar
~ZWIASTUN+
30.07.2023 12:36

LĘK - są to pierwsze sygnały leku utraty władzy...............****

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl