TworzymyGłos Regionu

reklama

Weekend we Wschowie i okolicach:

Będzie wiele atrakcji (ZAPOWIEDŹ)

Piątek, 10 lutego 2023 o 16:02, autor: 0
Weekend we Wschowie i okolicach:

Mieszkańcy gminy Wschowa będą mieć okazję do wzięcia udziału w wielu atrakcyjnych wydarzeniach organizowanych przez Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie. W ciągu tego weekendu odbędzie się kilka ciekawych inicjatyw, które zachęcą do aktywności i zabawy.

Pierwszym z nich będzie zabawa na lodowisku, które zostanie udostępnione dla wszystkich zainteresowanych bezpłatnie 11.  Łyżwy trzeba mieć we własnym zakresie. Najpierw dzieci będą mieć możliwość zabawy z grupą Show Time, a następnie na lodzie usłyszymy muzykę w wykonaniu DJ Kacpra (w godzinach 18:00-22:00) - Link do wydarzenia.

Drugim wydarzeniem będzie koncert Orkiestry Maestoso, który odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie 11 lutego od godz. 17:00. W trakcie Koncertu Noworocznego usłyszymy nie tylko repertuar filmowy, ale również ponad 100 artystów, którzy zaprezentują najpiękniejsze i najbardziej wymagające pozycje z tej kategorii. W repertuarze usłyszymy między innymi muzykę z takich filmów jak "Piraci z Karaibów", "Benny Hill", "Dzieci Sancheza", a także ścieżkę dźwiękową z bajki "Iniemamocni". Oprócz tego zostaną również zaprezentowane kompozycje z gier wideo oraz polskie akcenty, w tym marsz "Dywizjon 303". Koncert zakończy się występem utalentowanej wokalistki Martyny Krzyżkowiak, która zaśpiewa piękny utwór "Miasto 44". Link do wydarzenia.

W dniu 12 lutego w Siedlnicach odbędzie się Walentynkowy Bieg, w którym udział jest bezpłatny. Urząd Miasta i Gminy we Wschowie zapewnia pierwszym pięćdziesięciu uczestnikom, którzy pokonają linię mety, medale za uczestnictwo oraz niespodziankę. Sołectwo Siedlnica zaprasza na poczęstunek i ciepłe napoje, które dodatkowo wzmocnią siły biegaczy. Organizacja AktywnaWschowa zadba o bezpieczeństwo i zabawę najmłodszych uczestników. Link do wydarzenia.

W sobotę 12 lutego w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 we Wschowie odbędzie się kolejna kolejka Amatorskiej Ligi Halówki. Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 14:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników piłki halowej do kibicowania.

Źródło: CKiR

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl