TworzymyGłos Regionu

Tym rodzinom ze Wschowy możesz pomóc

w ramach Szlachetnej Paczki

Piątek, 02 grudnia 2022 o 15:32, autor: 1 3008
Tym rodzinom ze Wschowy możesz pomóc

Stół z krzesłami, toster, żywność, odzież dla dzieci - to tylko niektóre z potrzeb rodzin z gminy Wschowa, o których możemy przeczytać na stronie Szlachetnej Paczki. 

Weekend Cudów, czyli czas, w których paczki trafiają do potrzebujących, odbędzie się 10-11 grudnia - mówi pani Daria, wolontariuszka Szlachetnej Paczki ze Wschowy. - jest jeszcze kilka rodzin, które czekają na pomoc!

Aby pomóc osobom z gminy Wschowa wystarczy wejść na stronę https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/lista-rodzin/97wybrać rodzinę i wspólnie z bliskimi, przyjaciółmi, współpracownikami czy kolegami ze szkoły przygotować Paczkę ze wsparciem skrojonym na miarę potrzeb. Darczyńcą może zostać każdy!

Szlachetna Paczka to inicjatywa, której celem jest dostarczanie paczek opiekuńczych potrzebującym. Misją Szlachetnej Paczki jest szerzenie życzliwości i niesienie nadziei ludziom w trudnych chwilach. Opiera się na przekonaniu, że każdy zasługuje na szansę, bez względu na okoliczności.

Każda Szlachetna Paczka zawiera niezbędne artykuły, takie jak żywność, przybory toaletowe i odzież, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Każda paczka jest starannie przygotowana z miłością i współczuciem przez wolontariuszy, którzy poświęcają swój czas i energię, aby zmienić czyjeś życie. Dzięki tej inicjatywie nieznajomi mogą wywierać wpływ na życie innych, po prostu dając to, co mają do dyspozycji. Takim wolontariuszem możesz zostać również Ty. Zachęcamy się do pomocy osobom z naszej najbliższej okolicy.

Jak zrobić Paczkę?

To proste! Zbierz bliskich, kolegów z pracy czy szkoły i wspólnie przygotujcie Szlachetną Paczkę, która stanie się realnym, skrojonym na miarę potrzeb wsparciem dla wybranej rodziny. W ubiegłej edycji jedną Paczkę robiło średnio 31 osób. Przygotowując ją w gronie współpracowników, znajomych czy domowników, dużo łatwiej jest skompletować niezbędne produkty i podzielić się z potrzebującymi z najbliższej okolicy, którzy mają w życiu trudniej. Potrzebujesz więcej informacji? Znajdziesz je tutaj: www.szlachetnapaczka.pl/poradnik-darczyncy/. Możesz też zadzwonić na infolinię Szlachetnej Paczki, która jest dostępna siedem dni w tygodniu, w godzinach od 9:00 do 20:00. Wystarczy zadzwonić pod numer: 12 333 78 00.

Źródło: szlachetnapaczka.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Paradoksy +
03.12.2022 07:35

Paczki, skarbonki, zbieranie w sklepach , itd....... brak pieniędzy dla chorych dzieci, osób niepełnosprawnych i ich rodzin, na upadające szpitale ....itd. , ale ta władza ma nasze pieniądze i wydaje je na swoich , tak się totalnie uwłaszczyła, ze zapomniała o Najsłabszych w Naszym Kraju !!!!!. Ostatni pobiła rekord bezczelność przekazując nasze pieniądze - pieniądze Suwerena w kwocie prawie 2 miliardy 700 milionów na swoją propagandę - tubę tvp !!!!. Na to są Nasze pieniądze , ale na ubogich i chorych w tym kraju nie ma !!!!!!!!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl